Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 287
  1. #181
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Asi pole vandenõus. Asi lihtsalt sellest, et ehk kaaluks esimese valiku asemel teist ja kolmandat. Keegi ei käse midagi teha, ega millessegi uskuda vaid lihtsalt mõelda enda jaoks valikuid rohkem kui 1. See on idee. Ma pole kunagi pooldanud ei mingit pimedat meedia uskumist, ega ka vandenõu teooriaid. Tõde on seal kusagil vahepeal. Iga asja täielik uskumine on juba iseenesest vale, sest ei kaaluta muid võimalusi peale selle 1 ja ainsa. Tegelikult on maailmas, nagu ka pokkeris muutujaid X hulk. Juba puhtalt selletõttu võtaks arvesse ka muud tegurid ja lihtsalt mõtleks, et äkki võib ka teisiti olla.

  2. #182
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Väga sick näitemäng ikka. Väga sick. Iga vähemalt natukene mõtlev inimene handleb olukorra ära, et tapeti keegi keda pole kunagi olemas olnud.
    Ma pole kunagi pooldanud ei mingit pimedat meedia uskumist, ega ka vandenõu teooriaid.
    [] Consistent posts
    [] Makes sense

  3. #183
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sellega seoses - kunagi mul üks mitte kõige säravam klassivend hakkas füüsikatunnis vaidlema õpetajaga, et universum ei pruugi lõplik olla ja meile teada oleva taga võib olla veel paljugi, mida me ei tea. Õpetaja vaatas teda kaastundlikult ja vastas, 'Kui me ei tea sellest 'teispoolsusest', ei suuda seda tuvastada ega mitte ühelgi viisil mõjutada, siis seda meie jaoks samahästi kui ei eksisteeri'.
    Nutikas klassivend, väga suure tõenäosusega oli tal õigus. Tänapäeva vaatenurgast, mida aeg edasi, seda enam hakkab mainstream teaduses kinnistuma idee, et on rohkem kui üks universum ja selle "taga", mida me "näha" suudame on nii palju muud, et üks lihtsurelik ei suuda seda niisama ettegi kujutada. Kõik algab alati ideest, alles siis saab tulla tõestus ja tõendus selle kinnitamiseks.

  4. #184
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Iga vähemalt natukene mõtlev inimene handleb olukorra ära, et tapeti keegi keda pole kunagi olemas olnud.
    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Ma pole kunagi pooldanud ei mingit pimedat meedia uskumist, ega ka vandenõu teooriaid. Tõde on seal kusagil vahepeal.
    See esimene seisukoht on küll pigem äärmuslik vandenõuteooria ju? Ma ise olen samuti seisukohal, et kindlasti palju on avalikkus meedias nö positiivse/negatiivse kuvandi suunamiseks moonutatud uudiseid. Samas äärmuslik ja paranoiline "kõik on kinni mätsitud" maailmavaade on oma äärmuslikkuses naiivsem variant kui kõige tõepähevõtmine. See "kahe vahel olev tõde" seisneb selles, et 95% uudistest (kui välja arvata paduradikaalsed kanalid) on tõesed, 4% on moonutatud ja 1% ehk võltsitud. See ei ole kindlasti 50-50 suhtes. Tolmuahvilt head postid!

    Edit: ahv jõudiski ette :D

  5. #185

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sellega seoses - kunagi mul üks mitte kõige säravam klassivend hakkas füüsikatunnis vaidlema õpetajaga, et universum ei pruugi lõplik olla ja meile teada oleva taga võib olla veel paljugi, mida me ei tea. Õpetaja vaatas teda kaastundlikult ja vastas, 'Kui me ei tea sellest 'teispoolsusest', ei suuda seda tuvastada ega mitte ühelgi viisil mõjutada, siis seda meie jaoks samahästi kui ei eksisteeri'. Huvitav, kas lambad karjamaal ka võimalusel arutleks, et kas nt. Pakistanil tuumarelv on või bluffivad niisama? Oluline teema ju?
    Suhteliselt imelik arvamusavaldus ühe reaalaine õpetaja kohta.


    Kunagi eksisteeris ka tõde, et päike tiirleb ümber maa. Mingi hetk suudeti siiski imekombel tuvastada, et maa tiirleb ümber päikese.

  6. #186
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Suhteliselt imelik arvamusavaldus ühe reaalaine õpetaja kohta.


    Kunagi eksisteeris ka tõde, et päike tiirleb ümber maa. Mingi hetk suudeti siiski imekombel tuvastada, et maa tiirleb ümber päikese.
    See polnud ta point. Point oli, et kuniks me ei ole millestki teadlikud, ei suuda sellega kontakteeruda, seda ühelgi viisil mõjutada ja mis meie parima teadmise kohaselt ka meid kuidagi ei mõjuta, siis võime me võtta eelduslikult aluseks, et seda pole olemas. Mitte, et see tõde oleks, vaid selle olemasolu või puudumine on meie jaoks ebaoluline.

    Kui sa pokkerilaua taha istud grindima, kas sind huvitab näiteks, et Aafrika savannis sai gepard just gaselli kätte? Ma arvan, et vastus on 'don't give a fuck, kuidas see mu pokkerit mõjutab?". Aga äkki gepardi jooksul tekkivast maamüdinast tekkis vibratsioon, mis osutus viimaseks piisaks suure maavärina tekkimisel? See omakorda keeras 20 tuumajaama tuksi, kogu maailm saastus radiatsioonist ja elu edaspidi osutus võimatuks? Seega, veelkord - Oled sa kindel, et sa ei pea kõiki maailma pisiasju teadma? Kas lambad karjamaal peaksid teadma Pakistani tuumarelvast? Universumite, teistpoolsuse jms tuvastamata info taustal oleme me siin umbes lammastega ühel tasemel. Me ei tea sellest sittagi. Seda võib meelelahutuseks arutleda, aga mitte koolis aega raisata sellele. Bin Ladeni olemasolu on umbes samas kategoorias.

  7. #187
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    [] Consistent posts
    [] Makes sense
    Aga see on minu arvamus ja minule tundub see näitemänguna, ehk antud olukorras ma teen valiku nr. 2

  8. #188
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Bin Ladeni olematus on umbes samas kategoorias.
    FYP

  9. #189
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    vandenõu teoreetikutel pole põhja.

    911-vandenõu
    Moon landing -vandenõu
    JFK tapmine -vandenõu
    Roswell-vandenõu
    Printsess diana surm-vandenõu
    Pangad-vandenõu
    Aids -vandenõu
    Nafta-vandenõu
    Usa valitsus- vandenõu
    Kliima soojenemine-vandenõu
    Juudid-Miljon vandenõud.
    pearl harbor-vandenõu
    Secret Societies Control the World- vandenõu
    CIA-vandenõu
    NSA -vandenõu
    holokaust-vandenõu
    Alex jones- KÕIK on vandenõu
    OSAMA BIN LADEN- VANDENÕU

    Ma võiks veel pikalt edasi panna,aga point on selles ,et kui kord juba ühte usud mis keelab teist uskuda ....Kuna need vandenõu teemad annavad ju sulle nn FAKTID.

    Kui olin mingi 16 siis vb uskusin neid vandenõusid aga nüüd vaatan ,et asjad ikka nii üle paisutatud ,et jube.

  10. #190
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    2pac on tegelikult elus, y0!

  11. #191
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Nu tupacidest ,elvistest ja jacksonitest pole ültse mõtet rääkida:D

  12. #192

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    ( Click to show/hide )

  13. #193

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    vandenõu teoreetikutel pole põhja.

    911-vandenõu
    Moon landing -vandenõu
    JFK tapmine -vandenõu
    Roswell-vandenõu
    Printsess diana surm-vandenõu
    Pangad-vandenõu
    Aids -vandenõu
    Nafta-vandenõu
    Usa valitsus- vandenõu
    Kliima soojenemine-vandenõu
    Juudid-Miljon vandenõud.
    pearl harbor-vandenõu
    Secret Societies Control the World- vandenõu
    CIA-vandenõu
    NSA -vandenõu
    holokaust-vandenõu
    Alex jones- KÕIK on vandenõu
    OSAMA BIN LADEN- VANDENÕU

    Ma võiks veel pikalt edasi panna,aga point on selles ,et kui kord juba ühte usud mis keelab teist uskuda ....Kuna need vandenõu teemad annavad ju sulle nn FAKTID.

    Kui olin mingi 16 siis vb uskusin neid vandenõusid aga nüüd vaatan ,et asjad ikka nii üle paisutatud ,et jube.
    http://www.sixwise.com/newsletters/0...to-be-true.htm

    Siin on mõned vandenõuteooriad, mis tõeks osutusid, võid paralleele tuua ka enda poolt pakutud teemadega.

  14. #194

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    vandenõu teoreetikutel pole põhja.

    ( Click to show/hide )
    Sa ei saa kõike ühte potti panna. Kõik on suhteline. Inimesed on erinevad.

    Pole ühtegi valitust kus oleks korruptsioon 0. Lähis idas on ca 130 suuremt erafirmat mis varustavad sõdureid toidu/transpordi/hügieenitarvetega jnejne. Usa kongressi liikmed on otseselt seotud päris paljude firmadega, käibed on üle triljoni $. Inimeste huvid on mängus.

    Sa ei saa öelda, et igas teemas mis sa mainisid on kõik 100% korrektne, kõik asjad ei ole sellised. Kellegi huvid on mingil määral alati mängus sellises mastaabis.

    / captain obvious.

  15. #195
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Ongi väike % vandenõudest läheb täppi ..vandenõu teoreetikud ise solgivad vandenõu teemad ära oma BS-iga.

    Mulle usutavad vandenõud on-
    JFK,(arvan mafia oli taga),nafta(saudid korjavad enda taskusse räigelt pappi ,ja nende riik on kolmanda maailma riik),
    Nafta ikoonide hinna fiximine. OPEC.

    Ma ei usu selliseid massilisi vandenõusid,et juudid kontrollivad maailma , 911 oli CIA tehtud või juudid tegid aidsi vms.

    Minu arvates juhtub läänes( EUs ja põhja Ameerikas) kõvasti vähem vandenõusid võrreldes hiina või kesk idaga...Neil ei ole isegi mingit vabadust teha selliseid vandenõu teooriaid ,lendavad kohe kohtu ette.Või siis venemaa kus tapetakse ajakirjanike kes uurivad putini kohta liiga palju .

    CIA on teinud palju pahna aga KGB-ga võrreldes on nad kooripoisid.

  16. #196
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Kuhu need saudid seda nafta plekki peaksid korjama siis.
    See, et kolmanda maailma riik tähendab, et nad ei tohi raha enda taskusse panna või ma ei saa aru. obviously on saudi araabia üks rikkamaid delasid üldse, dubai jne on epic rikkad kohad

  17. #197
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    vot just...võrdle dubai ja saudi arabia vahet....Saudid peaksid ikka raha oma rahvale ka jagama mitte ,et kõik raha läheb sheikide ja kunigate taskusse....Dubais on vähem naftat ja nad on suutnud väga palju oma nafta raha eest oma rahvale pakuda ...aga saudid elavad ikka aastas 1002 internett on bannitud era firmasid ei tohi teha jne jne .

  18. #198

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Mulle usutavad vandenõud on-
    JFK,(arvan mafia oli taga),
    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Millel see maffiateooria muidu põhineb ?

  19. #199
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    suht hea tekst seletab lahti FED teema kergelt. Jube ulme Euroopa kontrollib siis usa majandust nii suures osas?.

    JFK teema.
    Maffial oli 60ndatel hiilge aeg ,JFK kuulutas sõja avalikult organiseeritud kuritegevusele aka mafiale. Siis Jack Ruby kes tappis harvey lee oswaldi see oli ka mingi väike maffia ettur nagu oli palju tuttvusi ja liikus selles ringkonnas.

    Saad googlist päris palju täiendavat infot kui kirjutad JFK and mafia .
    Seal räägib igast kuidas enne presideniks saamist oli mafial JFK kontakt ja pärast lasi topida oma vennal neid kinni jne jne ....

  20. #200
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    suht hea tekst seletab lahti FED teema kergelt. Jube ulme Euroopa kontrollib siis usa majandust nii suures osas?.

    JFK teema.
    Maffial oli 60ndatel hiilge aeg ,JFK kuulutas sõja avalikult organiseeritud kuritegevusele aka mafiale. Siis Jack Ruby kes tappis harvey lee oswaldi see oli ka mingi väike maffia ettur nagu oli palju tuttvusi ja liikus selles ringkonnas.

    Saad googlist päris palju täiendavat infot kui kirjutad JFK and mafia .
    Seal räägib igast kuidas enne presideniks saamist oli mafial JFK kontakt ja pärast lasi topida oma vennal neid kinni jne jne ....
    selge

Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES