Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 15 EsimeneEsimene ... 31112131415 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 287
  1. #241
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Nu mitte ainult mina vaid peaaegu terve planeet...Kas immigrandid jooksevad läänest itta või idast läände?

  2. #242

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Mina jookseks hea meelega jälle läänest itta ja Spew on endiselt seal. Tai, beebi.

  3. #243
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Nu mitte ainult mina vaid peaaegu terve planeet...Kas immigrandid jooksevad läänest itta või idast läände?
    Idas on vähem raha. Keskmine(lahkujate hulgast) eestlane jookseb ka idast läände. Kas ta on nüüd ka sitane immigrant nagu need kuradi negrud ja muslimid? Ei ole sest ta on valge?

    Mida ma öelda tahan on see, et nii kaua kui sa kuskil kultuuri keskel elanud ei ole, ei tea sa sellest kultuurist mitte mu**igi, ükskõik mitu artiklit sa CNN'st lugenud oled või mitu dokumentaali vaadanud.

    PS. "lääs" ei ole kultuur ega usund.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 24.05.11 at 23:35

  4. #244
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    keskmine eestlane jookseb idast läände?..ei jookse keskmine eestlane idast läände ...keskmine eestlane jookseb põhja. ...Ja mis mõtes sitane immigrant ,negru või muslim ? ...Mul jumala savi mis rahvusest inimene on ...loeb mis kultuur on ..olgu ta kasvõi ET marsilt aga kui tema mõteviis on teha oma seadused ja taoline BS siis eriti ei tahaks .

  5. #245
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Kui pikalt idast läände joosta, võib tiiruga itta tagasi jõuda

  6. #246
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    PS lääs on kultuur ...läänel on karmid seadused mis kehtivad KÕIGILE lääne riikidele ...inimõigustest pole midagi kuuld ?.

  7. #247
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    davai ma olen nõus terve oma rolli peale kihla vedame et kui lähed saudisse ja ütled paar teatud sõna teatud inimestele sa saad surma nuhtluse riiklikul tasemel...Neid sõnu mida võiksid igas lääne riigis vabalt öelda.

  8. #248
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    PS lääs on kultuur ...läänel on karmid seadused mis kehtivad KÕIGILE lääne riikidele ...inimõigustest pole midagi kuuld ?.
    Mormoonidel, baskidel, iirlastel ja tulihingelistel kristlastel on sama kultuur? Islamistidel on oluliselt karmimad seadused, usu mind. Need kehtivad ka KÕIGILE islami riikidele. Inimõigused=/=kultuur.

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    davai ma olen nõus terve oma rolli peale kihla vedame et kui lähed saudisse ja ütled paar teatud sõna teatud inimestele sa saad surma nuhtluse riiklikul tasemel...Neid sõnu mida võiksid igas lääne riigis vabalt öelda.
    Ma võin kihla vedada, et ma võin Eestis öelda mustanahalisele "sitane neeger", aga USA's ma saan kas surma või lähen vangi. Mõistad?

  9. #249
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    http://en.wikipedia.org/wiki/Western_culture täiesti lõpp tee väike tausta uuring kui midagi kirjutad.

    spewmonkey:Mida ma öelda tahan on see, et nii kaua kui sa kuskil kultuuri keskel elanud ei ole, ei tea sa sellest kultuurist mitte mu**igi, ükskõik mitu artiklit sa CNN'st lugenud oled või mitu dokumentaali vaadanud.

    Ise ka aru saad kui absurd see väide on ?...Nii et inimene kes õpib ülikoolis erinevaid kultuure vahib ja loeb sadasid raamatuid ei tea mitte midag?.

  10. #250
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://en.wikipedia.org/wiki/Western_culture täiesti lõpp tee väike tausta uuring kui midagi kirjutad.

    spewmonkey:Mida ma öelda tahan on see, et nii kaua kui sa kuskil kultuuri keskel elanud ei ole, ei tea sa sellest kultuurist mitte mu**igi, ükskõik mitu artiklit sa CNN'st lugenud oled või mitu dokumentaali vaadanud.

    Ise ka aru saad kui absurd see väide on ?...Nii et inimene kes õpib ülikoolis erinevaid kultuure vahib ja loeb sadasid raamatuid ei tea mitte midag?.
    Palju ülikoolis õppinud oled (erinevaid kultuure)?

  11. #251
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    PS lääs ei tähenda enam tänapäeval aint suunda vaid tähendab midagi enamat kui seda....seal wikipedias ilusti kirjas .

  12. #252
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Palju ülikoolis õppinud oled (erinevaid kultuure)?
    See väide ei käinud minu enda kohta.Mõtlesin inimesi kes õpivad maailma ajalugu,ja isegi ilma ülikoolita kõlab see väide rumalalt.

    Näide: inimesel on keskkooli,põhikool või algkooli haridus on vaadand sadu programme ,dokumentaale, ja lugend väga palju teatud kultuuri kohta...Sa ütleks sellele inimesele otse näkku kle sa ei tea sellest kultuurist mitte M-nnigi ?.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 25.05.11 at 00:02 Põhjus: viga

  13. #253
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    See väide ei käinud minu enda kohta.Mõtlesin inimesi kes õpivad maailma ajalugu,ja isegi ilma ülikoolita kõlab see väide rumalalt.

    Näide: inimesel on keskkooli,põhikool,algkooli haridus on vaadand sadu programme ,dokumentaale, ja lugend väga palju teatud kultuuri kohta...Sa ütleks sellele inimesele otse näkku kle sa ei tea sellest kultuurist mitte M-nnigi ?.
    Teoorias on see võimalik, aga samas ma ei ole ühtegi sellist inimest kohanud, keda sa kirjeldad. Algkoolis, põhikoolis ja keskkoolis on kultuuride õpetamine üsna nulli lähedane. Kultuuri sees elamine>sellest teoorias õppimine igaljuhul. Veidi liialdasin, see oli rohkem suunatud teiesugustele cnn'i ekspertidele, kelle arust kogu islami eesmärk on maailma vallutada ja see on total JOKE. See on juba puhas rassism imo. Araablased ei ole kaugeltki mu lemmikute hulgas, aga puhast lollust ja skinheadi tüüpi loogikat vihkan ma veel rohkem.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 25.05.11 at 00:16

  14. #254
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Ma võin kihla vedada, et ma võin Eestis öelda mustanahalisele "sitane neeger", aga USA's ma saan kas surma või lähen vangi. Mõistad?[/QUOTE]

    Ma räägin riiklikul tasemel...sa võiksid obama juurde minna ja talle otse näkku karjuda neeger ja sind ei saaks riigi seaduste all karistada...aga kui lähed ütled saudi araabias ,et nende prohvet oli pedofiil oleks laksult surmanuhtlus sul seal riigis.(ps nende prohvet võtis endale naiseks 6 aastase lapse ja seksis temaga kui ta sai 9 aastaseks )...googelda kui ei usu ja moslemid ei eita ka seda fakti.

  15. #255
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Ja jeesuse kohta võid läänes KÕIKE öelda ...mitte üks kristlane sind õhku ei lase....terve youtube jesuse nalju täis ...south park tahtis moslemite prohvetit sisse panna said surma nuhtlused AL q-lt ja vennad tõmbasid tagasi ...info kõik nettis olemas .

  16. #256
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Teoorias on see võimalik, aga samas ma ei ole ühtegi sellist inimest kohanud, keda sa kirjeldad. Algkoolis, põhikoolis ja keskkoolis on kultuuride õpetamine üsna nulli lähedane. Kultuuri sees elamine>sellest teoorias õppimine igaljuhul. Veidi liialdasin, see oli rohkem suunatud teiesugustele cnn'i ekspertidele, kelle arust kogu islami eesmärk on maailma vallutada ja see on total JOKE. See on juba puhas rassism imo. Araablased ei ole kaugeltki mu lemmikute hulgas, aga puhast lollust ja skinheadi tüüpi loogikat vihkan ma veel rohkem.
    Ma pole mingi skinhead. Pole mingi vend kes usub ,et valge rass on kõige parem rass vms ...aga usun seda et lääne kultuur on maailma parim kultuur. Lääs ei koosne enam ammu juba ainult valgetest inimestest,valged on enamus läänes.

    Jh eesti koolis tõesti ei õpi tõesti eriti välis kultuuride kohta aga ma räägin inimesest kes õpib isiklikul tasemel. Inimest keda huvitavad teatud teemad jne .

    CNN ei väida et terve islam proovib maailma vallutada seda väidab rohkem FOX :D. CNN on täiega vasakule liberaalne media.
    Ja kopp on ees kui inimesi tembeltakse rassistiks kui ütlevad neile ei meeldi islam .
    Islam ei ole rass islam on usk neil on valgeid musti kollaseid rohelisi inimesi seal.
    Lihtsalt kui imigrandid tulevad läände siis peavad nemad samasid seaduseid jälgima mitte ,et neil tehakse eri seadused. Nagu euroopas präägu on moslemitel on omad seadused mis on HAIGE. Mina iraani või saudi araabiasse lähen jälgin nende seadusi mitte enda kodumaa seadusi.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 25.05.11 at 00:30

  17. #257
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    PS lääs on kultuur ...läänel on karmid seadused mis kehtivad KÕIGILE lääne riikidele ...inimõigustest pole midagi kuuld ?.
    Raske uskuda seda, mida pole oma silmaga näinud. IMO kehtib läänes ainult üks seadus ja see on tõesti karm seadus- tugevama õigus, kel paremad relvad, see teeb ka seadused. See ei tule nii selgelt välja, kuid lõpuks taandub kõik ikkagi selle ühe asja peale.

  18. #258
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Raske uskuda seda, mida pole oma silmaga näinud. IMO kehtib läänes ainult üks seadus ja see on tõesti karm seadus- tugevama õigus, kel paremad relvad, see teeb ka seadused. See ei tule nii selgelt välja, kuid lõpuks taandub kõik ikkagi selle ühe asja peale.
    MISASJA sa ajad???..Sa oled FKING stoned?...Kui mina saan tänaval kokku mingi vennaga kellel on 2 ak -d ja mul pole ühtegi relva siis see vend teeb minu üle seaduseid?.

    Sa ikka tead mis asi politsei on ? seadused on meile kõigile võrdsed hoolimata sellest mitu AK -d või RPG-d sul keldris on. Aasta on mudu präägu 2011 lay of the weed...loe oma teema tagasi ja mõtle uuesti läbi oma lause.

    Ja riiklikul tasemel.Rootsi on tugevam kui eesti aga nemad ei tee meie seaduseid.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 25.05.11 at 00:41

  19. #259
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Rootsi polnud küll kõige parem näide IMO.

  20. #260

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Üldiselt on rõõm tõdeda, et lisaks Erplanderile toiduteemas on meil olemas ka EestiAA siin teemas.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES