Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 287
  1. #21

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Lol, kõik räägivad siin aiaugust. On ikka vaks vahet, kas on moslem või islamiäärmuslane.

  2. #22

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Loomulikult julgen. Ja mis radikaalsed kristalsed siia puutuvad. Dogmaatiline religioon on laus lollus vahet pole kas sa kannad rätti, teksasid või erilist aluspesu(kuulikindel btw)

  3. #23
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Mida, et kaitseme fanaatilist terroristi kes muinasjutu raamatu valesti tõlegendamise tõttu on tapnud mitusadatuhat inimest? Viisakus on üks asi aga see forrum küll mingiks puukallistajate PC verstapostiks ei tohiks muutuda
    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Loomulikult julgen. Ja mis radikaalsed kristalsed siia puutuvad. Dogmaatiline religioon on laus lollus vahet pole kas sa kannad rätti, teksasid või erilist aluspesu(kuulikindel btw)
    Millisest minu postitusest sa fanaatilise terrorismi kaitsmise välja loed? Kui sa hoolega mu postitused üle loed, siis mind häiris lihtsalt usulise kuuluvuse järgi inimeste naiivne lahterdamine. A la "kõik venelased on tiblad ja lollid" mentaliteet. Musti lambaid on igas seltskonnas - tuleb selge ja kaine pilguga asjadele vaadata lihtsalt.

  4. #24

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Millisest minu postitusest sa fanaatilise terrorismi kaitsmise välja loed? Kui sa hoolega mu postitused üle loed, siis mind häiris lihtsalt usulise kuuluvuse järgi inimeste naiivne lahterdamine. A la "kõik venelased on tiblad ja lollid" mentaliteet. Musti lambaid on igas seltskonnas - tuleb selge ja kaine pilguga asjadele vaadata lihtsalt.
    +1

    Seb: jutt käis sellest, et kõik "pampersipead" on mu***d ja suicidebomberid.

    //thread: mul endal on tekkinud arusaam, et niikaua kuni ma päris täpselt ei tea millest ma räägin, seni hoian ma oma suu kinni. soovitan soojalt.


    ///iraak oli küll "weapons of mass destructioni" tõttu mille kohta 3kuud hiljem öeldi, et keegi pole seda isegi väitnud. afganistaani kohta on mõnes mõttes suht täppi.

    19 meest.

    natuke rohkem aega on möödas: 10 years, 2 wars, 919,967 deaths & $1,188,263,000,000
    Viimati muudetud con poolt : 02.05.11 at 14:47

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Obv on väga paljud moslemid rahumeelsed, aga elu on näidanud, et nende puhul pole võimalik ette ennustada, mis kupli all toimub. Nt see, kes hiljuti Stockholmis end õhku lasi, olevat ka olnud "täiesti tavaline moslem", naine ja lapski oli tal. Ja Rootsi teatavasti ei asu eriti kaugel Eestist... kui ükskord siin ka pauk ära käib, küll siis tõsisemalt võetakse seda asja. kuigi KAPO hoiab pidevalt silma peal siinsel kogukonnal ja kindlasti ei tee nad seda põhjuseta.
    Viimati muudetud emmimees poolt : 02.05.11 at 14:25

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    No valge mees läheb selle asemel laseb koolitäie lapsi maha- see parem vä? Selliseid juhtumisi küll ju- see kui üks moslem ennast õhku laseb- sellest ei saa mingeid üldistusi teha. Selle loogika põhjal peaksime täiega paranoilised olema ju kõigi vastu.
    Ja veel: olge õnnelikud, et meil naftat pole.

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Jah paraku juhtub asju, mida e isaa vältida 100%. Ei saa keelata ära kõik relvi ega ka piire kõigi välismaalaste jaoks sulgeda. Õnneks Eesti on siiani üpriski turvaline koht olnud..

  8. #28

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    niikaua kui Eesti kallale ei tulda on suht savi sellest bin ladenist.eks igal rahvusel on oma maine.igal pool on normaalseid inimesi ka obv.näiteks öösel tänaval saaksin pigem kokku kamba eestlastega kui venelastega.aga see on see venelaste maine siin et hakatakse tüli kohe norima.kuigi tegelikult võid samamoodi kaasmaalaste kamba käest ka kerepeale saada.loodan et saite mu poindile pihta.vähe segaseks kiskus vist

  9. #29
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    No valge mees läheb selle asemel laseb koolitäie lapsi maha- see parem vä? Selliseid juhtumisi küll ju- see kui üks moslem ennast õhku laseb- sellest ei saa mingeid üldistusi teha. Selle loogika põhjal peaksime täiega paranoilised olema ju kõigi vastu.
    Ja veel: olge õnnelikud, et meil naftat pole.
    Sedakorda Vandalarilt igati asjalik post. Põlevkivi FTW!

  10. #30
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    No valge mees läheb selle asemel laseb koolitäie lapsi maha- see parem vä? Selliseid juhtumisi küll ju- see kui üks moslem ennast õhku laseb- sellest ei saa mingeid üldistusi teha. Selle loogika põhjal peaksime täiega paranoilised olema ju kõigi vastu.
    Ja veel: olge õnnelikud, et meil naftat pole.
    Aga valgele mehele ei patsutata õla peale kui ta seda teeb.

  11. #31

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    No oma jumalasse uskumises ja nö. usureeglite järgimises on islamiusulised mitu x etemad kui kristlased, kellest 90%+ on minu arvates pseudod.Milleks midagi teha kui sa seda nkn õigesti ei tee?

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    ei saagi aru, kas pastilaa ja emmimees räägivad üksteisest mööda või pastilaa tõesti kaitseb islamiäärmuslasi, kes tapavad inimesi lihtsalt selle pärast, et ei olda nende usku. endal puudub samamoodi igasune sümpaatia islamiusulaste vastu.

  13. #33
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ei saagi aru, kas pastilaa ja emmimees räägivad üksteisest mööda või pastilaa tõesti kaitseb islamiäärmuslasi, kes tapavad inimesi lihtsalt selle pärast, et ei olda nende usku. endal puudub samamoodi igasune sümpaatia islamiusulaste vastu.
    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Islamiäärmuslane ..aga nad suht kõik on imo. Raske haigus see islam.. palvetad 5x päevas ja lõpuks lased turuvärvas õhku ennast.
    Äärmuslasi loomulikult ei salli - mind häiris vaid see emmimehe üldistav seisukoht :).

    Veidi abiks: islam

    Lühidalt on islam püsiv isetuse, ajatuse, täieliku tasakaalu ja kujuteldamatu puhkuse seisund. See on täieliku rõõmu, rahu ja vabaduse seisund, mis tuleb omaenese loomupärase mittemillegisuse taipamise kaudu.

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    ( Click to show/hide )

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Põhiline vahe islami ja teiste usundite vahel on see, et islam ei salli ega luba teistel usunditel eksisteerida. Kõik, kes islamit ei järgi, on koraani kohaselt halvad. Häda algab sellest, et kuigi enamik moslemeid keskendub koraanis nendele sektsioonidele, mis räägivad sallivusest ja 'oma asja ajamisest', siis mingi grupp loeb peamiselt neid peatükke, mis käsevad uskumatud ära tappa ja lubavad selle eest paradiisi. Kui piisavalt tõsiselt võtta asja ja pidevalt lugeda, võib uskuma jääda. Kui nüüd radikaal läheb ja end turuplatsil õhku laseb, siis viitab ta samale koraanile, mille järgi 1.5b inimest saab rahumeelselt elatud. Läänemaalima inimene ei saa sellest aru ja teeb täiesti arusaadavalt üldistuse.

  16. #36

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Põhiline vahe islami ja teiste usundite vahel on see, et islam ei salli ega luba teistel usunditel eksisteerida.
    Ahsoo.

    Kümne käsu esimene käsk: "Mina olen Issand, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval."

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    siis mingi grupp loeb peamiselt neid peatükke, mis käsevad uskumatud ära tappa ja lubavad selle eest paradiisi
    Või siis: "Mingile grupile loetakse ette, et ...."
    Viimati muudetud taipupole poolt : 02.05.11 at 17:35

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    [YOUTUBE]Ycb9_Y_gJ-g[/YOUTUBE]

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ahsoo.

    Kümne käsu esimene käsk: "Mina olen Issand, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval."
    Esimene käsk ei tähenda seda, et teisi usundeid ei tohi eksisteerida ja nende eksistents tuleb lõpetada. See tähendab vaid seda, et teisi usundeid ei tohi uskuda.

  19. #39
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Piiblis on tõlgendus üsna lihtne selle koha peal: Kui sa antud raamatus olevat jumalat usud, siis ei tohi teisi paralleelselt uskuda. Samas on mitmel pool mainitud, et teised usundid on iseenesest OK ja inimesed isegi ei ole eksinud kui nad oma teadmatuses teisi jumalaid kummardavad. Koraanis on väidetavalt selle koha peal a la "võta malakas ja löö maha raisk". Ise pole lugenud, targemad rääkisid.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Äkki koraane on ka mitu erinevat väljalaset- ekstremistide special ed. ja siis nö. originaal kus vihkamist ei õhutata? Ei tahaks uskuda, et ühe pühamehe soov kunagi kes tahtis inimestele head ja kirjutas koraani selleks tarbeks lasi sinna midagi vaenu õhutavat kirjutada- see lihtsalt ei klapi kuidagi.

Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES