Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 15 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 287
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Terroriste kütab idee!!!...samamoodi on skinhead terroristid ,siis mustanahalised jne jne ....Kõiki terroriste kütab idee ...Ja moslem terroriste kütab ka idee. Ja see idee on võetud islamist ...Võid öelda et see on vale aga see on sealt võetud....Ja moslemid tapsid juba ammu 911te...Mõlemal pool piiri on meil enesetappu terroristid olnud.

    sa mudu moslem või nagu oled tutvund usuga et nii väga kaitsed(me KÕIK teame et enamus moslemid pole terroristid )...aga tänapäeval enamus terroristid on moslemid.

  2. #102

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    seda küll aga teisalt ega avalikud hukkamised staadionitel abielurikkujatele ei sobi kah 21 sajandisse.
    And your point is...?

  3. #103
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Pluss veel tahaks seda ütelda, et kui usa valitsusel on mingid majanduslikud huvid kuskil x piirkonnas, siis selle x piirkonna õiguste eest võitlejast võib vabalt üle öö terrorist saada. Selline on minu nägemus asjast- raha ja ahnus panevad rattad käima ja teinekord panevad ka piinamise rattad käima.

    Palju afgaanis naftat on ?
    0%

  4. #104
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    www.infowars.com

    9ndat korda siis tapeti osama ära. Seekord siis lasti kiirelt araabia merre ja päevaga tehti DNA ära kuskil Pakistanis, kus kindlasti on selline tehnika.

    Lets face the truth, u got tricked.
    alex jones omab:D...Kuulasin ka seda venda kui 15 olin ..nüüd tagant järgi irnun ..vend on tõsine CIA agent omast arust teab 100% kõike ja räägib et usa valitsus tahab teda tappa...aga vend selline ärikas et keegi ei saa tast jagu=).

  5. #105

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    aga vend selline ärikas et keegi ei saa tast jagu=).
    Chuck Norris on tema naha endale peale tõmmanud obv. Nagu Face Off.

  6. #106
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Palju afgaanis naftat on ?
    0%
    Afganistanis on palju muud väärtuslikku: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=31646039

  7. #107
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    sõda läks 13 trilionit krooni mudu seal maksma ...ja 12 trilioni krooni eest on seal kraami siis natukene lamp ?. pluss sõda käib veel edasi.

  8. #108
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust


    Pretty much this.

  9. #109
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    sõda läks 13 trilionit krooni mudu seal maksma ...ja 12 trilioni krooni eest on seal kraami siis natukene lamp ?. pluss sõda käib veel edasi.
    need triljonid läksid lihtsalt ringlusesse, raha teeb raha ning sõda teeb kõige suuremat raha.

  10. #110
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    aga ma millegipärast arvan on mingi väike 1% võimalus on ,et läksid sinna sellepärast ,et 911 rünnakud oli kavandatud sealt. Ja nad said seal rahulikult tiksuda.

    tundub suht lamp usal läks enne sõda majandus jumala hästi pärast sõda on usa majandus odavalt kannatand.

  11. #111
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Pretty much this.

    vahet ple eriti kes need kes lennukid sisse lendasid sinna..Loeb kust kohast kavandatud see oli nagu vms. Näiteks 10 eeslast elab soomes ja panevad soomlastega plaani paika et ründavad rootsit. Ja rootsi peaks siis eestit ründama?

    segane point aga mõtle natukene :D.

  12. #112
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    aga ma millegipärast arvan on mingi väike 1% võimalus on ,et läksid sinna sellepärast ,et 911 rünnakud oli kavandatud sealt. Ja nad said seal rahulikult tiksuda.

    tundub suht lamp usal läks enne sõda majandus jumala hästi pärast sõda on usa majandus odavalt kannatand.
    mitte usa majandusel ei ole sitasti läinud vaid rahval, riigil on raha ikka ropult. raha läks rahvalt riigile ning riik saab nüüd oma äranägemise järgi seda jälle paigutada, sest enne oli asi juba kaootiliseks kiskumas. pole küll mingi majandusdoktor, kuid nii olen ma aru asjast saanud.
    osama surma koha pealt on ainult 1 asi 100% kindel, see on see, et obama saab pärast esimest ametiaega veel teise ka ära olla.

    aga nüüd edasi 24 vaatama, mu lemmik sari btw :) päeval, kui bin laden kasti pandi vaatasin kohe pool hooaega järjest ära.

  13. #113

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    ma ka eriti ei süveneks sellesse teemasse hetkel. infot vähe, see on üsna segane ja see tuleb ainult ühelt osapoolelt. vaatasin just kahekõnet ETV pealt ja mingi asjapulk sõjaväelane rääkis, et bin laden'i asukoht oli teada juba nädalaid ja ta oli ümber piiratud. ei tundu eriti loogiline, et inimene kes väidetavalt juhib sellist organisatsiooni lihtsalt lastakse maha kui talt saaks väga väärtuslikku infot. ja see laiba hävitamine on ka üsna nonsense teema.
    Ma millegipärast arvan, et nii ajastusel, kui toimingul endal on mingi seos USA kaitseministri ja CIA juhi vahetumisega.

    http://www.postimees.ee/?id=425702

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
    mitte usa majandusel ei ole sitasti läinud vaid rahval, riigil on raha ikka ropult. raha läks rahvalt riigile ning riik saab nüüd oma äranägemise järgi seda jälle paigutada, sest enne oli asi juba kaootiliseks kiskumas. pole küll mingi majandusdoktor, kuid nii olen ma aru asjast saanud.
    osama surma koha pealt on ainult 1 asi 100% kindel, see on see, et obama saab pärast esimest ametiaega veel teise ka ära olla.

    aga nüüd edasi 24 vaatama, mu lemmik sari btw :) päeval, kui bin laden kasti pandi vaatasin kohe pool hooaega järjest ära.
    Nu jagan pointi aga usa valitsus upub võlgades 13-14 triljonit on nad hiinlastele võlgu momendil.

  15. #115
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Kritiseerida on kuradi lihtne. Aga mõeldes nats laiemalt:

    1) Kui te Tallinnas Viru väravas peaksite rängalt peksa saama, siis kas teil ei tekiks küsimus, et kus politsei on? Või miks nad pätte kätte ei saa? Te ootaksite ju, et nad saaksid?

    2) Kui nt. mõni Al Qaeda optimist peaks Soome tuumajaama alla pommi panema ja meie seetõttu siitmailt pagema, kas te siis ei küsiks, et miks selliseid asju ei ennetatud ja värdjaid enne kätte ei saadud? Muuseas, sel nädalal sai UK anti-terrorist unit mingi tuumajäätmete hoidla juures karja terroriste kätte.

    Minu bottom line on, et seni saab suhteliselt mugavalt oma elu elada. Lennujaamas peab veepudeli maha jätma, aga mujal eriti ei kotita. Ühtegi ränka pauku pole peale 9/11 olnud (kui paar metrooplahvatust kõrvale jätta). Arvestades, et Al Qaeda ainus missioon on võimalikult palju kahju teha läänemaailmale, siis mina pean küll tunnistama - seni on USA/UK pädevad üksused jms oma tööga peaaegu eeskujulikult hakkama saanud; 10 aasta jooksul pole ainult sellele pühendunud globaalne organisatsioon praktiliselt ühtegi operatsiooni suutnud läbi viia, mis meie elu mõjutaks. Ma kaldun arvama, et ma ei peaks neid väga teravalt kritiseerima.

  16. #116
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Nu jagan pointi aga usa valitsus upub võlgades 13-14 triljonit on nad hiinlastele võlgu momendil.
    selle hiina värgiga on üldse mõnus see, et hiina ei saa seda võlga kunagi välja nõuda. hiinal pole eriti oma toodangut, hiina toodangut investeerivad usa firmad, hiina tooted lähevad usasse, hiina ise tarbib väga väga tillukese osa sellest mida ta toodab. hiina ja usa on nagu sukk ja saabas, üks on perses ilma teiseta ning hiina oleks suurem kannataja.

  17. #117

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    sõda läks 13 trilionit krooni mudu seal maksma ...ja 12 trilioni krooni eest on seal kraami siis natukene lamp ?. pluss sõda käib veel edasi.
    Suhteliselt julge pakkumine sõja maksumuse osas, kust selline info pärineb ? Kusjuures kogu sellest summast rändab enamus tagasi USA ettevõtjate taskusse.

  18. #118
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Nu jagan pointi aga usa valitsus upub võlgades 13-14 triljonit on nad hiinlastele võlgu momendil.
    Kergelt puusalt tulistatud. Hiina US Treasury positsioon on hetkel ca 2.5T. Ja nad on ise seda aktiivselt juurde soetanud ca. 900B tasemelt 2009. aastal. Keegi pole neile võlgu jäänud, nad on ise USA võlakirju vabatahtlikult soetanud.

  19. #119
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    reporter,cnn,bbc,google,wikipedia ...need on allikad .

    mhm nii ,et usakatel on pärast sõda elu paremaks läind ?....okei vahet pole meie leia sellel teemal arvan keskteed:D.

  20. #120
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Huvitav, miks kardeti teda elusalt kinni võtta ja kohtu alla anda, nagu demokraatlikule riigile kohane? Täiesti ajuvaba tegelt, mingi kättemaksuaktsioon, kuul pähe ja probleem lahendatud.
    Quantamo? demokraatia? USA vaba ajakirjandus? veel häid seoseid?

Lehekülg 6, kokku 15 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES