Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 287

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas bubba Vaata postitust
    Ei tea kas naerda või nutta su jutu peale emmimees.
    Nii kaua kuni neid siin pole eriti ,võiksid naerda ja tunda end turvaliselt.

  2. #2
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Islamiäärmuslane ..aga nad suht kõik on imo. Raske haigus see islam.. palvetad 5x päevas ja lõpuks lased turuvärvas õhku ennast.
    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Jeeee lõpuks. Sama saatus peaks olema kõikidele kaltsupeadele.
    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Nii kaua kuni neid siin pole eriti ,võiksid naerda ja tunda end turvaliselt.
    Hea meelega baniks su kohe ära. Loodetavasti võtad mõistuse pähe. Kui sa täiseas mees oled, siis on muidugi sinust kahju...

  3. #3

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Hea meelega baniks su kohe ära. Loodetavasti võtad mõistuse pähe. Kui sa täiseas mees oled, siis on muidugi sinust kahju...
    Mida, et kaitseme fanaatilist terroristi kes muinasjutu raamatu valesti tõlegendamise tõttu on tapnud mitusadatuhat inimest? Viisakus on üks asi aga see forrum küll mingiks puukallistajate PC verstapostiks ei tohiks muutuda

  4. #4
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Mida, et kaitseme fanaatilist terroristi kes muinasjutu raamatu valesti tõlegendamise tõttu on tapnud mitusadatuhat inimest? Viisakus on üks asi aga see forrum küll mingiks puukallistajate PC verstapostiks ei tohiks muutuda
    Mõtlesid radikaalseid kristlasi? Kõik ei ole nii lihtne siin ilmas, kulla inimene. Neegrile tere-kätt julged ikka anda?

  5. #5

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Loomulikult julgen. Ja mis radikaalsed kristalsed siia puutuvad. Dogmaatiline religioon on laus lollus vahet pole kas sa kannad rätti, teksasid või erilist aluspesu(kuulikindel btw)

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Mida, et kaitseme fanaatilist terroristi kes muinasjutu raamatu valesti tõlegendamise tõttu on tapnud mitusadatuhat inimest? Viisakus on üks asi aga see forrum küll mingiks puukallistajate PC verstapostiks ei tohiks muutuda
    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
    Loomulikult julgen. Ja mis radikaalsed kristalsed siia puutuvad. Dogmaatiline religioon on laus lollus vahet pole kas sa kannad rätti, teksasid või erilist aluspesu(kuulikindel btw)
    Millisest minu postitusest sa fanaatilise terrorismi kaitsmise välja loed? Kui sa hoolega mu postitused üle loed, siis mind häiris lihtsalt usulise kuuluvuse järgi inimeste naiivne lahterdamine. A la "kõik venelased on tiblad ja lollid" mentaliteet. Musti lambaid on igas seltskonnas - tuleb selge ja kaine pilguga asjadele vaadata lihtsalt.

  7. #7

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Millisest minu postitusest sa fanaatilise terrorismi kaitsmise välja loed? Kui sa hoolega mu postitused üle loed, siis mind häiris lihtsalt usulise kuuluvuse järgi inimeste naiivne lahterdamine. A la "kõik venelased on tiblad ja lollid" mentaliteet. Musti lambaid on igas seltskonnas - tuleb selge ja kaine pilguga asjadele vaadata lihtsalt.
    +1

    Seb: jutt käis sellest, et kõik "pampersipead" on mu***d ja suicidebomberid.

    //thread: mul endal on tekkinud arusaam, et niikaua kuni ma päris täpselt ei tea millest ma räägin, seni hoian ma oma suu kinni. soovitan soojalt.


    ///iraak oli küll "weapons of mass destructioni" tõttu mille kohta 3kuud hiljem öeldi, et keegi pole seda isegi väitnud. afganistaani kohta on mõnes mõttes suht täppi.

    19 meest.

    natuke rohkem aega on möödas: 10 years, 2 wars, 919,967 deaths & $1,188,263,000,000
    Viimati muudetud con poolt : 02.05.11 at 14:47

  8. #8

    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Lol, kõik räägivad siin aiaugust. On ikka vaks vahet, kas on moslem või islamiäärmuslane.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES