Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 52, kokku 52
  1. #41

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    to ranka:

    selliste NL5k eesti rexide hulk on nii väike ning arvan, et HEAL JUHUL on 50:50, kas haid tahavad tähelepanu, või ei (pigem ei taha).

    Aga tõenäoliselt jääb kogu see asi enamjaolt hirmkalli ettevõtmise taha. Seda on kinnitanud mulle Klamber, Paju ja Maheaatom. See ei käi päris nii, et Klamber võtab oma Canoniga stuudiomöla lindile ning Mahe käib lauaall ringi kirjutades ülesse mängijate kaarte
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 16.06.11 at 00:50

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 333

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    to ranka:

    selliste NL5k eesti rexide hulk on nii väike ning arvan, et HEAL JUHUL on 50:50, kas haid tahavad tähelepanu, või ei (pigem ei taha)
    Lives siis ka on 100BI reegel w? Üks laud, mäng aeglane ja siis piisab pm. juba $50k rollist. Kui eelist seal lauas ei ole siis roll suht ebaoluline anyway kui kavatased sadu aastaid mängida.

    IMO neid regulare on üpriski palju, kellel on roll $50k+. Siinkohal ma ei pea silmas mängijaid, kes käivad parki 5knl lauas iga nädal kaotamas vaid ikka võitvaid mängiaid. ment52 ei ole kaugeltki 5knl regular, pigem 200NL regular aga Eestis üks paremaid mängijaid.

    mendi tõin näiteks, et ei pea olema h-stakes regular, et sellisesse lauda/saatesse istuda.

  3. #43

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lives siis ka on 100BI reegel w? Üks laud, mäng aeglane ja siis piisab pm. juba $50k rollist. Kui eelist seal lauas ei ole siis roll suht ebaoluline anyway kui kavatased sadu aastaid mängida.

    IMO neid regulare on üpriski palju, kellel on roll $50k+. Siinkohal ma ei pea silmas mängijaid, kes käivad parki 5knl lauas iga nädal kaotamas vaid ikka võitvaid mängiaid. ment52 ei ole kaugeltki 5knl regular, pigem 200NL regular aga Eestis üks paremaid mängijaid.

    mendi tõin näiteks, et ei pea olema h-stakes regular, et sellisesse lauda/saatesse istuda.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oled sa selles ikka nii kindel, edukamad haid ei taha tähelepanu? Mulle on just teistpidine mulje või keda sa edukamateks pead?

    Teiseks mängija (see, kes osaleb ise saates) poole pealt on see väga arendav ettevõtmine. Sa saad pärast kodus popkorni süües vaadata mängu, näha teiste kaarte ja nii saad teada, et kas su readid pidasid paika? Kas sa ikka arvasid, et tolle mängija strateegia oli just selline nagu sa teda pidasid.

    Kui saade ei kestaks üks hooaeg areneks mäng edasi, sest lisaks tavapärastele lauareadidele saab iga usinam osaleja analüüsida vastase mängu. Jah see on kõigest pisike killuke, mida teles näidatakse (ei tea kas osalejad näevad rohkem) aga kui ise oled mängus sees siis nendest pisikestest kildudest piisab.

    Väike konflikt.
    Aga muidu kõik tõsi.
    Vb arvan valesti, aga kui sinna lauda istub mingi neti cashirex, kelle roll on 70-80k$ ja kes ostab ennast sisse 5k$-ga, nitib (vb elukutseliselt nit või hoopis scared money), siis saate jaoks on see nii haigelt -ev. Pm sama kui Ledener HSP-s... (jutt ei käi Mendist).

    Aga jah, oleks väga tore vaadata eestlaste vahelist bloodbathi kuskil NL5000s, blindid seega 25-50€. Min buyin 5000€ ja maxbi 500bbd ehk 250 000€ + saatejuhiks Mart Mardisalu, Alari Kivisaar ja Marek Kolk (LOL).


    +
    Kuna Eesti highstakes rexide hulk pole kõige suurem, siis väga üle 1 lineuppi ei saa lauda panna. Vb äärmisel juhul 2. Sellegi poolest poleks huvitav vaadata mitu hooaega ainult sama lineuppi/different kohaloosiga.
    (Võrdlen seda HSP, PADiga)
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 16.06.11 at 01:22

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Hmmz minu arust on see formaat igav-grindimine pokkerikaugele inimesele-pointless.
    Ma tahaks pigem näha actionit vaalade hulgas ja sedamoodi actionist, et see bi oleks ennde bankrollist oluline osa-see tekitaks ka hirmu ja kätevärinat:)
    Mõttetu on näha rikardi või tõnut nt 5knl, kui nende bankroll on 500milli
    Seega rohkelt pimedaid all-inne ja muud actionit tooksid huvi

  5. #45

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Hmmz minu arust on see formaat igav-grindimine pokkerikaugele inimesele-pointless.
    Ma tahaks pigem näha actionit vaalade hulgas ja sedamoodi actionist, et see bi oleks ennde bankrollist oluline osa-see tekitaks ka hirmu ja kätevärinat:)
    Mõttetu on näha rikardi või tõnut nt 5knl, kui nende bankroll on 500milli
    Seega rohkelt pimedaid all-inne ja muud actionit tooksid huvi
    to priva: seljuhul pange tartu olympsi cashilaud stuudiosse :D.

    Samas, need kes raiuvad pimedalt allinne, tekitavad vaalase actioni on tavaliselt just "unlimited bankrolliga zillionärid"- hea näide jälle HSP viimasest hooajast, kui kohale toodi hotellimagnaadid jne.

    Imo saaks isegi 3-6 blindidega kuni 1000bb mängust väga hea telematerjali, kuid vaid juhul kui seal oleks 1-2 VÄGA VÄGA head saatejuhti ja materjal mida näidatakse on suurepäraselt kokku lõigatud, ei näidata mingit mõtetut kräppi.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 16.06.11 at 01:47

  6. #46
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Aga tõenäoliselt jääb kogu see asi enamjaolt hirmkalli ettevõtmise taha. Seda on kinnitanud mulle Klamber, Paju ja Maheaatom. See ei käi päris nii, et Klamber võtab oma Canoniga stuudiomöla lindile ning Mahe käib lauaall ringi kirjutades ülesse mängijate kaarte
    No kui sa hakkad siin ise midagi kokku klopsima siis küll, aga kui NAGUNII korraldatakse nagu FullTilt Baltic Challenge ja Unibeti saade, siis miks ei võiks turboturna formaadi asemel seda formaati kasutada? Kuidas suureneksid kulud see cash vs turboturnaformaat? Nagu ma aru saan, siis nende pokkeritubade eesmärk kes saateid teevad on võimalikult palju vaatajaid saada mitte selgitada turniiri võitja ja reklaami saab ju samamoodi, juhul kui see formaat tooks rohkem vaatajaid on ju samade kuludega võidetud vaatajaid juurde.

  7. #47

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    No kui sa hakkad siin ise midagi kokku klopsima siis küll, aga kui NAGUNII korraldatakse nagu FullTilt Baltic Challenge ja Unibeti saade, siis miks ei võiks turboturna formaadi asemel seda formaati kasutada? Kuidas suureneksid kulud see cash vs turboturnaformaat? Nagu ma aru saan, siis nende pokkeritubade eesmärk kes saateid teevad on võimalikult palju vaatajaid saada mitte selgitada turniiri võitja ja reklaami saab ju samamoodi, juhul kui see formaat tooks rohkem vaatajaid on ju samade kuludega võidetud vaatajaid juurde.
    Vahe on selles, et turniirile võib pääseda igaüks (ka freeroller), kuid cashgame lauda sisenemine eeldaks üsnagi kobeda bankrolli olemasolu. Viimane lähenemine ei too aga uusi mängijaid ega reiki, keda saadakse peamiselt sel viisil, et võimaldatakse neil endil saatesse pääseda ning nii avataksegi selles lootuses suur hulk kontosid inimeste poolt, kellest hiljem võivad kujuneda püsimängijad.

    Imo suudaks sellist asja raha poolest Eestis/Baltikumis teha tänasel päeval vast ainult PokerStars. Kuid ma ei oleks väga kindel, et nemad ise või nende kohalikud PR-mehed sooviksid näidata rikkureid omavahel cashi lahmimas, kuna see loob pokkerist pisut vildaka kuvandi ega too ka uusi kliente. Ja ma tunistan päris ausalt, et näiteks mind jätaks selline "action" ka täiesti külmaks. Kui Codecci ja Omadjoped paneks omavahel kasvõi €1/€2 blindidega HU, oleks see pokkerimängijate jaoks palju harivam ja põnevam, kuid vaevalt jälle huvitaks pokkerikaugeid inimesi.

    Kõik eelpool esitatud väited põhinevad mõistagi sellel, et on olemas piisav hulk mängijad, kes ise sooviksid show's esineda, kuid minu arvates on esimeseks probleemiks just nende puudus.

    P.S. Kui vaadata teisi tegijaid, siis Unibet katsus küll teha hea PR-projekti, kuid seda oli ette näha, et tegemist ei olnud majanduslikult hea investeeringuga. Eriti kahjulikuks projektiks muutis ettevõtmise aga hilisem suutmatus Eesti litsentsi välja ajada. Full Tildist on lihtsam aru saada, sest minu hinnagul on tegemist Baltikumi nr. 2 pokkeritoaga, kes ründamas väga aktiivselt Ida-Euroopa turgu.

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 333

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    No kui sa hakkad siin ise midagi kokku klopsima siis küll, aga kui NAGUNII korraldatakse nagu FullTilt Baltic Challenge ja Unibeti saade, siis miks ei võiks turboturna formaadi asemel seda formaati kasutada? Kuidas suureneksid kulud see cash vs turboturnaformaat? Nagu ma aru saan, siis nende pokkeritubade eesmärk kes saateid teevad on võimalikult palju vaatajaid saada mitte selgitada turniiri võitja ja reklaami saab ju samamoodi, juhul kui see formaat tooks rohkem vaatajaid on ju samade kuludega võidetud vaatajaid juurde.
    Kulud suurenevad seepärast, et lauas olevad mängijad tahavad ka pidevalt palka saada. Turniiril on fikseeritud auhinnafond, mille nimel mängijad võistlevad. Mängijate poole pealt mind küll suva "dongid" ei huvita, kes turkal 10 flippi võidavad, pigem ikka paremate mängijate käekäik. Cashi lauas oleks see paremik esindatud.

    EDIT: ja harrastajatele/algajatele (muidugi ka prodele) meeldiks ikka vaadata kui keegi võidab potiga $10k+, mitte saab turnal duubli.

    To maheaatom: www.cardrunners.com või www.deucescracked.com. Saad seal mitmeid kümneid tunde $30-$40 eest vaadata sellist actionit. Harib ka + seletused juures. Omasid mehi ei ole aga ei muudaks pointi anyway.

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 333

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Lisaks laua saaks "kokku klopsida" ju erinevate riikide prodest. Näiteks 3 eestist, 3 lätist, 3 leedust. Kogu üritust saaks turustada tervele baltikumile, mitte enam Eestile.

  10. #50

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Pigem 2 + 2 + 2 ja anted. Nitiringi võid online mängida, kedagi ei huvita see nitaction.

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 333

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Arvan, et live mängus ja kaamerate ees full-ring on väga kaugel nitringist ja tõenäoliselt kõige huvitavam mängu formaat. Nii või naa otsitakse välja ju huvitavamad käed.

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    baltikumi peale saab kindlasti rahva kokku, eriti leedust

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES