Ma ei tea kuidas teiega on, aga siiani ei ole mulle kui elukutselisele pokkerimängijale huvi pakkunud need Eesti/Baltikumi pokkerishowd - Unibeti Kõik Mängus, FullTilti Baltic Challenge, vb on mõni veel olnud. Need on lihtsalt nii turbod ja kogenenumale mängijale sealt midagi väga huvitavat vähemalt mängu koha pealt minu arvates vaadata pole. Miks ei võiks selle asemel näiteks korraldada high-stakes cashgame High Stakes Pokeri, PokerStars Big Game või PartyPoker Big Game stiilis? Nt. €25/€50 blindid, min sisseost €5,000 või €10,000. Eesti suhtes ma ei tea kas veaks välja nii suure mängu, proffide poole pealt vast Janari, Mauri ja Tunneti jaoks poleks probleem, võib-olla kodumaised toad (Olympic, Unibet) paneks ka oma prodest kellegi mängu mingisuguse stakemise diiliga + olemas veel hobimängijad, kelle peamine sissetulek ei tule pokkerist ja sellise suurusega mäng tõenäoliselt ära ei hirmutaks, iseasi kas nad tahaks avalikult TV-s mängida. Kui Baltikum + Soome, siis oleks igast Domceed ja Juha Helppid jne olemas ja võimalik ka actionit müüa, isegi mängiks vast kui õnnestuks nt pool actionist ära müüa.

Ma arvan, et see oleks igal juhul neile kes pokkeriga juba lähemalt tuttavad palju huvitavam formaat kui senised ja ei näe ka põhjust miks see pokkerivõõrale inimesele vähem vastuvõetavam peaks olema. Ja kui pokkerituba kes selle korraldab raatsiks, siis saaks ju amatööre ka sisse sokutada, ideaalis PokerStars kasutakski oma Big Game formaati, ainult $100,000 asemel oleks €5,000 nt online kvalifitseerujale aka Loose Cannonile ja kui võidab midagi saab kõik võidud endale, kui kaotab siis tagasi ei pea maksma. Iseasi muidugi kuivõrd ära see tasuks, sest Eesti turg nii väike, aga Baltikumi peale ehk juba oleks midagi.

Ja kas neile kes saatesse vabatahtlikult mängima tulevad peaks midagi maksma - ei oska öelda. HSP minu arust maksab mõnisada dollarit tunnis, aga see on hoopis teine lugu. Aga ma arvan, et prod oleks niigi sellise eksklusiivse ja rakevaba mänguga rahul ja alati võib ju mingit SuperNovat või boonusdollareid vms pakkuda kui päris niisama need asjad ei käi.

Thoughts?