Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Hei rahvas, liikusin downswingi varjus 2 limiiti alla enesekindlust koguma ning otsustasin ka mängu õppimise taas käsile võtta ning enne uuesti üles liikumist videosi vaadata ning käsi postitada. Tänane pähkel siis. Käsi sai läbi arutatud ka meie 6max skype pundis, kus rahvas jäigi eriarvamustele.

    Vastane on lauas teist kätt, just istus lauda ja kohe teise käega kõmmutas mulle 3beti, seega täiesti unknown, no reads no stats. Kuivõrd selle käe üle on arutelu juba olnud ja vaieldud kõvasti foorumiväliselt võiks mitteteadjad mehed ilma põhjenduseta kirjutamata jätta.

    Eesmärgiks siis oleks paika saada järjestus:
    shove
    c/f
    c/c

    Enda arvamus - shove > c/c > c/f, kuivõrd võõralt vastaselt ei saa eeldada, et ta seal oma missed 99 või TTga või random lehega bluffima hakkaks, samuti on võimalus et villain oma KK seal maha paneb.

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    CO Pronoban ($36.92)
    BTN SamitySam ($36.28)
    SB Dogers ($20.10)
    BB caljo7 ($20.20)

    Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Dogers is SB Q Q
    2 folds, Dogers raises to $0.60, caljo7 raises to $2.20, Dogers raises to $7, caljo7 calls $4.80

    Flop: J J A ($14, 2 players)
    Dogers ?
    Viimati muudetud fyte poolt : 03.05.11 at 23:34 Põhjus: no results :)

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Vaevalt tal AA, KK on. Arvan, et pf oleks ta 5bet shovenud.
    ma arvan,et check/fold i guess? Kaldun arvama, et AK+ JJ+ .
    betides oleksid suht commited minu arvates kui lükkab.

    Eesmärgiks siis oleks paika saada järjestus:
    shove 2
    c/f 1
    c/c 3
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 04.05.11 at 11:13

  3. #3
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    c/f flop,ei näe mida sa biidid siin

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    ei veena kumbki

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    shove ftw, AK AA KK läheb pre sisse, väga ebatõenäoline et tal seal AQ või AJ, sest neid combosid vähe.

  6. #6

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Tsitaat Algselt postitas Muusik Vaata postitust
    shove ftw, AK AA KK läheb pre sisse, väga ebatõenäoline et tal seal AQ või AJ, sest neid combosid vähe.
    kui shoved, siis on kasulikum check-callida imo, kuna sellisel juhul on suurem tõenäosus saada rohkem nuppe ees olles sisse.
    Mina check-foldiks.

  7. #7

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Minu kogemuse põhjal on nii suure 4beti callija suht tihti random junki otsas, isegi mingid suited connectorid ja muu spekulatiivne jama. Sest oma tugevad käed oleks tal nii lihtne väikse raisega allin saada. Ja üldjuhul oleme me kas väga tugevalt ees või väga tugevalt taga, seega kätt pole vaja kaitsta. Nõrgemad pahatihti siin foldivad. Paremad obv ei foldi. Põhjust bettimiseks ma ei näe. Shove imo kõige halvem liigutus. Ja kui ta betib siis ma calliks, sest vaja on võita ca. 30% ajast ja usun, et ta blufib küll seal piisavalt.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    hakkab looma, see veenab juba rohkem

  9. #9

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Just minu mõte. Eelnevad ple maininud,et 4bet sizing on liiga suur. Paned pre sisse ära yle 1/3 stäkist. Standard peaks olema kuni 25% max 100bb efective stäkkide puhul. Kui betid,siis halvemad ei calli, aga paned foldima muud pocketid ja muu suited pahna. Parema,mis sa seal foldima vb saad on KK,aga neid combosid on ainult 6. Vb saad foldima ka QQ, aga see on ka ainult 1 combo. Pealegi,ei usu, et ta seal KK,QQ flatib. c-c on parim variant IMO

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Vastupidiselt olen ma seda meelt, et nii suurt (standard 4betsize on alla 2.5x) 4betti ei callita mingi rämpsuga ja kuna tegu on tundmatuga, siis arvan, et ta range ongi enamjaolt QQ+ ning aeg-ajalt AK ka (enamasti shovetakse pf, et ikkagi 5 kaarti näha, mitte et ebasobival flopil foldida, olles 1/3 stacki sisse pannud). Sp ma eelistaks c/fold'ile siiski shovet bluffina, kuna ta range on kallutatud KK poole - 1 combo QQ, 6 combot KK ja 3 combot AA.

    Üldiselt arvan, et ka c/f ei saaks kuigi suur viga olla, arvestades seda, et enamus villainid checkibki järgi madalamad PPd, kui ta peaks nendega pf callinud olema ja ülejäänud käte poolt on hero beat.
    Viimati muudetud fyte poolt : 04.05.11 at 15:43

  11. #11

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Eelnevad ple maininud,et 4bet sizing on liiga suur. Paned pre sisse ära yle 1/3 stäkist. Standard peaks olema kuni 25% max 100bb efective stäkkide puhul.

    4bet on fine, meil pole vaja balansseerida unknowni vastu, sest me nigunii ei blufi teda.

  12. #12

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    QQ+ ja aegajalt AK, hmm...

    QQ-1x
    KK-6x
    AA-3x
    AK- 12x - ok aegajalt, võtame 6x siis

    1+6=7 foldib
    6+3=9 callib

    7/7+9=.43=43% foldib

    psb puhul vaja 50% folde, mida ilmselgelt ei tule kokku isegi siis kui ta oma KK seal foldib 100%, mida ka ei juhtu ilmselgelt iial...

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Ma arvan, et 12 combost on pigem paar tk kõigest ta ranges, sest nagu mainisin, siis valdav osa mängijatest lükkab pre sellise käega siiski nuppe, kuna ei taheta vaid 3 kaardi nägemisega piirduda.

  14. #14

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    No kui AK paar kombot ainult siis ega me ei saa arvestada, et QQ-AA on tal 100% seal
    enamus ajast ikka shovetakse need ka. Ja järelikult olid mu arvutused ikkagi shove kasuks veel kallutatud. Ei usu et üle kolmandiku ajast ta seal callib QQ-AA.

    KK jääb siis 2 combot ja AK ka kaks combot. Samas on veel võimalus, et tal võib seal olla AQ näiteks mingi pool kombot.

    Vääna kuidas tahad seda asja aga ikkagi ei ole shove hea.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: NL 20 4bet pot vs unkown villain

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    kui shoved, siis on kasulikum check-callida imo, kuna sellisel juhul on suurem tõenäosus saada rohkem nuppe ees olles sisse.
    Mina check-foldiks.
    ma mõtlesin ka pärast postitamist check-calli peale :D et las bluffib

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES