Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 58
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Kogu mäng lonkab!

    Tere!!

    olen algaja ja mängin siis NL4 ja NL10, mängin partypokeris ja postitan siia statsid, et keegi vaataks üle mis toimub, alustasin NL4 BR oli alguses 50$, siis tekitasin sellest 100$ ning läksin mängima NL10, seal alguses oli kõik ok ja mingi paar päeva BR kõikus seal 100$ ja 150$ vahel, aga täna kukkus 60$ peale, ehk siis enamvähem algusesse tagasi ja otsustasin taas NL4 mängida.

    Hetkel siis näitab HEM selliseid statse.

    [img width=511 height=73]http://img134.imageshack.us/img134/8213/stats1dm4.png[/img]

    Leidsin mingit statsid veel, aga ei tea miks need vähe erinevad, nagu esimesel graafikul 6.5 3Bet teisel 6,6?

    [img width=672 height=73]http://img60.imageshack.us/img60/1750/stats3fo6.png[/img]


    Probleem ka HEM-iga, natuke juba jagan asja, aga HEM ei taha millegi pärast statse näidata partypokeri laudades. Panin küll handhistory folderi ja kõik alam kaustad kah, aga ikka ei taha näidata...

    Loodan, et jutt pole segane :D.

    // EDIT lisan ka veel, et mängin 4-6 lauda korraga.

  2. #2

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Nende statsidega oled küll standard fish :)

    Enne kui laudadesse tagasi lähed, veeda natukene aega strateegia teemades siin foorumis ning peamiselt õpi preflopi mäng selgeks.
    Ning veel tundub, et Sa ei foldi vist peaaegu üldse, Went to showdown on ikka kohutav ning samuti Won at showdown. Aggression freguency on ka kõrge, kuid Ag factor madal, seega vist betid väga väga tihti, aga väga vähe.

    lol ja call vs 3Bet 91.2% OMG! Ning turn fold vs Cbet 0, irw kuda Sa busto pole ;D

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Ei tea ma kah :D.

    Ma olen ikka väga palju lugenud siin foorumis igasugu teemasid, aga stiil ei taha muutuda :D.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Full ring mängid?

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Jah full ringi, ja ma avastasin, et mul mingi 400 turniiri kätt kah siin statistikas vist, täpselt ei tea.

    Se viimase 7 päeva statistika. Ära seda 6MAX üldse tähele pane u. 100 kätt seal ainult vast.

    [img width=750 height=76]http://img99.imageshack.us/img99/7986/stats4fd7.png[/img]

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Väga fishy

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Tsitaat Algselt postitas Foux
    Väga fishy
    Juu siis ma olen haueks loodud :P

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Full ringi ei mängita selliste stattidega, eriti veel nii madalas limiidis, kus vastased on ka väga loosid. Soovitan mängida 6maxi, kui ei suuda ranget madalamaks tõmmata.

    Cbetid liiga palju ja samuti callid jubedalt maha, sealt ka kehvad tulemused, sest igat potti ei ole võimalik võita

    Soovitan uurida pokah preflop artiklit

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Lugesin väheke igasugu teemasid, ja proovisin NL4. Seekord sain ka hemi tööle, ja ette võtsin ka natuke positsiooni materjaali.

    Loodan, et selle sessi graafika natuke parem, mis siis, et vähe miinuses pole hullu :D. Ei tea kas 852 kätt piisav??

    [img width=750 height=47]http://img210.imageshack.us/img210/7690/stats5la7.png[/img]

    Kuskil oli ka teema millised statsid on normaalsed, aga ma ei leidnud üles, ehk keegi viitsib teema anda või siis. seletab väheke kuidas mingi stats paika ajada..


  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Kogu mäng lonkab!

    VPIP ikka meeletult suur

    Normaalsed FR statsid on 16/10/3,5 stiilis

    Ära limbi, ära calli. Ainult raise. Callid ainult PP-dega

    6maxi jaoks OK isegi!

  11. #11

    Re: Kogu mäng lonkab!

    VPIP 26 on isegi 6-maxi jaoks liiga suur. Mängi vähem käsi (loe: ära viletsaid käsi mängi)

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Selge, aga siiski kui kellegil veel midagi soovitada siis antku tulla!!

    Aga mul HUD jälle paneb pange, kõik statsid lauas segamini ja osad kes ei istugi lauas nende stats on lauas lambist. Milles võib viga olla. Mul läheb pool tundi raisku juba laudades statside korda panekuga :(

  13. #13

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Pane lauas stats paika ja siis table manager file - save positions. Peaks toimima

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Pane lauas stats paika ja siis table manager file - save positions. Peaks toimima
    Ma ei saa vist panna, mul vähe vanem hud, kuna ma tahan vähe rohkem õppida siis 15 päevast ei piisanud, pidin downloadima cracked HUD-i, aga se vähe vanem... Peaks endale selle uue ostma vist .

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kogu mäng lonkab!

    osta uus ja sa ei kahetse, tegelt see ei maksa ikka sittagi, võrreldes sellega, mis kasu sa saad oma mängu analüüsimiseks

  16. #16

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Jep, osta siis kui BR lubab, aga tahaksin küsida, kas tead mis on Bankroll management?

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Jep, osta siis kui BR lubab, aga tahaksin küsida, kas tead mis on Bankroll management?
    Peaks olema Bankrolli haldamine ?

  18. #18

    Re: Kogu mäng lonkab!

    ;D ;D Ma mõtlen kas tead, mis see tähendab pokkeris ja kuidas seda kasutada :)

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    ;D ;D Ma mõtlen kas tead, mis see tähendab pokkeris ja kuidas seda kasutada :)
    Milleks seda vaja??

    Põhimõtteliselt se peaks olema, et teatud suur peab olema bankroll, kui liikuda limiidist üles??

    Kui Ei siis võiksid mulle ühe mõttetera juurde anda!

    Küsin ka kas pokertracker 3 näitab statse kui ei ole registreeritud, Kuskilt kuulsin, et siis ei näita lauas statse peab ära registreerima??

  20. #20

    Re: Kogu mäng lonkab!

    Praegu, kui oled algaja on bankroll management veel eriti tähtis, sest kui seda ei kasuta võid kiirelt oma rahast ilma jääda. Seda sellepärast, et praegu on sul kõikumised veel eriti suured, sest sa ei saa lauas aru, miks võidad või kaotad ja mida teed valesti, seega ka on sul swingid väga suured. Need reeglid on erinevad vastavalt mängutüübile (Heads up, 6-max, full ring) ja mängule kuna mängudes (Texas hold`em, omaha) variatsioonid erinevad. Sina, kes mängid full ringi, on soovituslik kuskil 40 BI(Buy-in), Jällegi, see on üldine reegel ja edasi arenedes paned selle reegli omale ise paika, sest siin on mõjuvad faktorid sinu iseloom ja kas suudad TILTi ohjeldada või hoopiski vältida ning kui tähtis on sulle su BR(kui palju on vaja/tahad välja kanda).
    Seega, kui mängid praegu NL4 ja tahad NL10 üle minna, siis sul peaks praegu olema vähemalt 40x4$=160$, aga pole hullu kui sul vähem, sest alles alustad ja pole rohkem võtta ja kui see partys madalaim limiit(pole kursis). Lihtsalt nüüd kui tahad NL10 üle minna, siis sul peaks olema vähemalt 40x10$=400$! Võibolla tundub küll liiga palju, aga usu mind, see tasub end ära ja praegu, mida kauem oled madalamal limiidil, seda vähem raha kaotad oma major leakidega ja saad oma leakidest lahti. Minnes praegu NL10 võid sattuda hea õnne korral ainult hea runi peale, aga sa oled hetkel veel täielik fish ja tuleksid sealt veel kiiremini alla. Niiet ära enam palun oma nina sinna NL10 topi ennem kui sul vähemalt 400$ koos ja loe kindlasti artikleid ja küsi julgelt abi. Kui sul mikrofon olemas, siis võiksime millalgi koos asja üle ka vaadata, kuigi ega ma ise ka veel alles arenemas ja mängin NL20, aga sind oskaksin kindlasti aidata. :)
    Edit: poker tracker 3 kohta ei oska öelda, ise kasutan HoldemManager.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES