Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 70
  1. #41

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    on merge 100nl 2.24xing the btn and 2.49xing the sb keeps the pot at 4.98 by the flop if just the bb calls, saving 50c on bbj rake for each flop you take down with a c-bet

  2. #42
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Merge taastab rakeback diilid alates 1. juuni 2012 http://www.raketracker.com/rakeback-...-june-1st.html

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Merge taastab rakeback diilid alates 1. juuni 2012 http://www.raketracker.com/rakeback-...-june-1st.html
    Hehe. Edasi-tagasi muutmine näitab minule halba juhtimist ja pool-emotsioonide ajel tehtud otsuseid ehk ei mõelda pikemalt ette.

    Anyway, see rakeback poliitika on tegelt haige. Ma ei ole siiani aru saanud, et miks võrgud pakuvad ametlikult 30-35% aga reaalsuses on need protsendid 40-50%. Kokkuvõttes viib see selleni, mida ok2aa mõni aeg tagasi mainis FTP teemas: PokerStarsi rakeback ongi parim, sest siis mängija teab, et saab maksimumi ja keegi ei teeni selle pealt.

    Kui võrk annaks otse kõigile 50%, affiliatele 5% ja see oleks avalik teave siis mina isiklikult arvan, et see toob võrgustikku rohkem mängijaid s.h. ka fishe. Short-termis ei saa pokkerituba nii suur kasumit (ei lõik for dummies) aga long-runnis mõnigi mängija jätab just sellel põhjusel liitumata.

  4. #44
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Lock kolib ju 1 juuni ära mis peaks hetkel väga suure osa Merge playerpoolist moodustama.

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Lock kolib ju 1 juuni ära mis peaks hetkel väga suure osa Merge playerpoolist moodustama.
    See nüüd küll ei ole argument RB diile painutada edasi tagasi nagu rauda. Tuba nagu Merge, mis on kõnnib kohati õhukesel jääl (point@DOJ & CO) peaks ju suutma veitsagi ette mõelda, sest korraga suure hulga mängijate kadumine on neil täiesti reaalne probleem.

    Nende käitumine iseloomustab: võtame maksimumi niikaua kui veel saab. Pm. nagu poe vargus, haara kiirelt minutitega kallimad asjad ja siis vaatame alles edasi. Minule ei tekita selline käitumine usaldust.

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    kas neil mitte cashback polnud? Carbon jms?

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kas neil mitte cashback polnud? Carbon jms?
    Aasta tagasi oli Merges puhas rakeback. Siis mindi üle cashbackile ja nüüd taaskord minnakse üle rakebackile. Seda juhul kui uudis on tõene.

  8. #48

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Kui kiiresti mergest raha moneybookersisse tuleb?

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Depends.... Mergest ma ei tea aga Muchosest tunnike.

  10. #50
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    kurja.. merges on tõesti lauad kokku kuivanud.. keset päeva pole ühtegi NL10 lauda.. aint NL4 ja NL25 lauad..

    Tsitaat Algselt postitas C-3PO Vaata postitust
    Kui kiiresti mergest raha moneybookersisse tuleb?
    ma panin mingi kolmapäev vist välja kandma 75 taala.. esmaspäeval sain kurjaks ja kirjutasin supporti, siis tuli samal õhtul ära.. jutt siis Merge networki CarbonPokeri skinnist

  11. #51

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    merge soft uueneb kuidagi kahtlaselt kaua.

    pidid täna lõunaks uue ja parema uppima, aga nüüd uimab nagu ftp.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    mul koguaeg logides näitab et maintenence modes.. ja järgmise 1-7 minuti jooksul tuleb üles... aga ka päev otsa oodanud.. peab triobeti pervosoftiga leppima..

  13. #53

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mul koguaeg logides näitab et maintenence modes.. ja järgmise 1-7 minuti jooksul tuleb üles... aga ka päev otsa oodanud.. peab triobeti pervosoftiga leppima..
    ma korra sain isegi sisse ca 22 ajal.
    aga siis hangus ära ja panin kinni.

    uuesti avades ka sama vana main.blabla ees.

    (jube lobby oli. )

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Mujale ei osanud kirjutada, aga lihtsalt infoks, Carbon Pokeri VIP Storest tellisin jubina mingi 2-3 nädalat tagasi ja alles eile lõpuks pandi see posti.

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    TÜ.RA see merge ajab oma pidevate updatedega närvi mustaks.. pidevalt mingi nuss millega HUSNG'del HUD jälle ei toimi või osadel levelitel või osadel formaatidel ei tööta.. v'ttu küll.. nii ei saa rallit sõita..

    ahjaa.. Carbonist võtavad MB cashoutid sigakaua aega.. lihtsalt hoiatan ette..

  16. #56

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Miks sa muchoses ei mängi?

  17. #57
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    krt.. FAQi lehel kirjas..

    3. How long will withdrawals take to process?


    • Withdrawals by Check will take approximately 4-6 weeks to be approved from the time you submit them. After that timeframe there may be a 3-10 business day waiting period depending on the postal service in your area.
    • Below are the timeframes for each major withdrawal method:

      Checks: 4-6 weeks
      Skrill and NETeller: 1-2 weeks
      W/U: 3-5 days (with a maximum of 1 payout every 7 days)
      Other E-Wallets: 3-5 days
    • The withdrawal methods offered are dependent on your country of residence.
    ma juba like 2x canceldanud ja uue withrawali pannud.. sest HUSNG toidab.. aga krt niipea kui nina 20-30 taalastesse pistan saan summutisse ka..

    aga tegelt ma mängingi muchoses.. aga carboniga selline lugu.. et kui BRi muchosse kandsin siis sinna jäid VIP punktid.. mingi osa punktide eest tellisin omale automaatse kaardisegaja.. ja ülejäänud punktide eest tegin hyperturbo 6max SNGsid.. kuna VIP poes pold sittagi enam kuhu punkte kulutada.. no ja nendest SNGdest sain mingi 3-4 taala kokku.. nendega läksin mingi kohe täis BRiga HUSNGsid taguma.. noja seal ma duubeldasin ja möllasin sitax kuni vahepeal lausa miski 140 taala oli koos.. selle vahepeal lasin peaaegu bustosse.. kuni siis tabasin ära.. et STHUSNG'd mulle ei sobi.. tavalised Turbo HUSNG'd kõlbavad hästi.. neid ma siis lasen 4-11 taalaseid.. biidin EV joont nagu tavaliselt ja üldiselt tuleb pappi sisse.. ainuke pask on see, et kui BR jälle üles lendab.. siis vastaseid on krdi vähe merges ja siis ma ikka tikun 20-30 taalaseid proovima.. lihtsam on tegelt osa BRist taas välja kantida ja muchosse kantida ja nende 4-11 taalaste turnadega aegajalt töö juures aega veeta.. need head kiired mingi average duration on 6min..
    Viimati muudetud Rage poolt : 06.09.12 at 13:49

  18. #58
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    Carbon ja arvatavasti ka kogu merge võrk lõpetab uuesti rakebacki maksmise alates 31.jaanuar. http://www.pokeraffiliatesolutions.c...anuary-31.html

  19. #59

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    merge scks nii või naa :D paljud ntks PO foorumitest vinguvad selle üle et oleks siis hea VIP programm

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    mm... ma olen veidi murelik.. ikka veel ei pääse buldogi igi mis asub merge networkis.. status.mergenetwork.eu näitab et võrk üleval.. kas keegi mõnele muule merge skinile saab ligi?

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES