Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70

Niitvaade

  1. #27
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    krt.. FAQi lehel kirjas..

    3. How long will withdrawals take to process?


    • Withdrawals by Check will take approximately 4-6 weeks to be approved from the time you submit them. After that timeframe there may be a 3-10 business day waiting period depending on the postal service in your area.
    • Below are the timeframes for each major withdrawal method:

      Checks: 4-6 weeks
      Skrill and NETeller: 1-2 weeks
      W/U: 3-5 days (with a maximum of 1 payout every 7 days)
      Other E-Wallets: 3-5 days
    • The withdrawal methods offered are dependent on your country of residence.
    ma juba like 2x canceldanud ja uue withrawali pannud.. sest HUSNG toidab.. aga krt niipea kui nina 20-30 taalastesse pistan saan summutisse ka..

    aga tegelt ma mängingi muchoses.. aga carboniga selline lugu.. et kui BRi muchosse kandsin siis sinna jäid VIP punktid.. mingi osa punktide eest tellisin omale automaatse kaardisegaja.. ja ülejäänud punktide eest tegin hyperturbo 6max SNGsid.. kuna VIP poes pold sittagi enam kuhu punkte kulutada.. no ja nendest SNGdest sain mingi 3-4 taala kokku.. nendega läksin mingi kohe täis BRiga HUSNGsid taguma.. noja seal ma duubeldasin ja möllasin sitax kuni vahepeal lausa miski 140 taala oli koos.. selle vahepeal lasin peaaegu bustosse.. kuni siis tabasin ära.. et STHUSNG'd mulle ei sobi.. tavalised Turbo HUSNG'd kõlbavad hästi.. neid ma siis lasen 4-11 taalaseid.. biidin EV joont nagu tavaliselt ja üldiselt tuleb pappi sisse.. ainuke pask on see, et kui BR jälle üles lendab.. siis vastaseid on krdi vähe merges ja siis ma ikka tikun 20-30 taalaseid proovima.. lihtsam on tegelt osa BRist taas välja kantida ja muchosse kantida ja nende 4-11 taalaste turnadega aegajalt töö juures aega veeta.. need head kiired mingi average duration on 6min..
    Viimati muudetud Rage poolt : 06.09.12 at 13:49

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES