Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    sb: 49/9/ 3bet 7%, riveri agf inf, 102 kätt
    bb: uus lauas

    kommenteerida võiks kõiki tänavaid


    No-Limit Hold'em Tournament, 200/400 Blinds (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB (t12724)
    UTG (t16862)
    Hero (MP) (t29038)
    CO (t12249)
    Button (t64673)
    SB (t25232)

    Hero's M: 48.40

    Preflop: Hero is MP with K, Q
    1 fold, Hero bets t1000, 2 folds, SB calls t800, BB calls t600

    Flop: (t3000) 10, J, J (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero checks

    Turn: (t3000) 9 (3 players)
    SB bets t400, BB calls t400, Hero calls t400

    River: (t4200) 8 (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets t1600, SB raises t8400, 1 fold, Hero?

    Total pot: t7400

  2. #2

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    iga Q või 7 annab ka rea juba, mina kolistaks julgelt nupud sisse :D

  3. #3
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    Turnil siukse beti peale, mina viskaks korralikku raise majja.
    Foldima küll ei hakkaks riveril aga shovema ta check-raise peale ka ei hakkaks. Calliks riveril lihtsalt, kuna house võib täits reaalne olla. JT, J9, J8, TT, 99, 88.

    Mai näe väga riveri shovel pointi. Me võime kaotada value aga samas ei riski me ka väljakukkumisega, kuna stackid mõlemal suht deep.
    Et siis, ise calliks lihtsalt :).

  4. #4

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    preflop on fine, flopil võiks cbettida, aga pole ka väga hull kui ei beti. turni ma raiseks 100%. aga as played riveril lihtsalt calliks, foldi ei leiaks. kui on maja ei kaota kogu stäkki ja kui rida, mida me biidime võidame juba korraliku poti.

  5. #5

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    krt, lauas sellel hetkel mul vist niipalju käsi ei olnd ikka vastase kohta. igatahes mina mõtlen nii, et ainukesed käed mis meid for value raisevad on majad + vb vahel ka kq, ainult q high rida ei tahaks uskuda . reaga ta ilmselt panustaks ka vähem. mu riveri bet on küll veits inducev ,aga siiski ei näe teda bluffimas seal eriti tihti kuna iga made hand mis riveri betis callib ka raise pmslt, sp tundubki talle hea koht suurelt for value raiseda riverit. ma nüüd ei oska täpselt seletada mis mõtted tol hetkel peast läbi käisid, aga mina foldisin

  6. #6

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    Imelik käsi.
    Flopi check on fine, laua dünaamika on siin väga oluline kas peaks cbetima või mitte.
    Turni peame raisema anyway, ärtud on imelikud jne, AGA samas pole see liiga hull kui on vastaste kohta info, et induceme sellise liiniga riveril beti ja see on ainus võimalus chipe juurde saada (a la vastaste small bet ei ole kunagi käsi, aga kui nõrkust näidatakse, sisi barreldab tugevalt vms.)
    As played peame riveril ilmselt callima, siiski on see vaid 30% sinu stackist ja käsi on väga alarepresentitud, kuigi kõik vastase liinis jätab mulje, et kontrollis kas keegi sai rea ja teadis, et Q valuebetib, et siis oma majakesega max value võtta.

    edit: mida rohkem ma mõtlen seda enam siin ma siin foldiks ja panekski vastase JT peale. check-raise on kuidagi liiga obv ja KQ on siin sama palju väärt kui Tx.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 08.05.11 at 17:32

  7. #7

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    stattide järgi tundub fish olevat, nii, et ta võib väga vabalt isegi Q high reaga üle tõsta.

  8. #8

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    kui tal q high rida on siis ta kas:1) arvab et see on hea, mis tähendab et ta leadiks eeldatavasti riveri for value
    2) ta ei ole kindel kas on hea ja check callib imo,
    kq võib olla ja see ongi valuekätest ainuke millele ei kaota mu meelest

  9. #9

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    Pmst selle käe teebki sinu jaoks keeruliseks imelikult mängitud flop ja turn, kuna seetõttu epad sa riveril arvama, et kas ta nüüd võtab selle liini kuna sa oled ise eelnevalt nii nõrk olnud või tal ongi käsi, mida ta esindab, e. tugev maja.

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: riveril nutrida paardunud boardil vs check-raise

    turn 100% raise just seepärast, et meil 2 vastast, kes nõus mängima ning meil positsioon.

    As played on SB poolt väga halb liin nutsiga nii mängida, pigem ootan näha Q high rida ja kindel call. Foldida siin ei saa ja raiseda ka ei tasu, et väheki kompenseerida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES