Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 121 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 2402
  1. #2101
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Teeks ka siis otsa lahti.
    Pokkeriga olen tegelenud mõned aastad ja üldjoontes olen plussis mängija. Paraku, osalt seoses T6 pankrotistumisega, pole suutnud endale tekitada bankrolli, kuna cashout-mode on justkui installeeritud ajju. Samuti pole ka regulaarselt mänginud kindlaid mänge. Nüüd oleks plaanis grindida oma bankroll teadmata kõrgustesse keskendudes peamiselt HU SNG-dele. Alustan 116$ starsi kontol ja mängin 6$+.25 turbo HU sng-si, kuni bankroll on sobilik liikumaks limiitidest ülesse.
    Üks põhiline päeviku eesmärk on allutada ennast distsipliinile, mis siiamaani pole õnnestunud motivatsioonipuuduse ja teiste tegurite koosmõjul.Samuti loodan saada tagasisidet ja soovitusi. Loodan, et suudan tänu päeviku pidamisele varasemast rohkem: mängida tihedamini A+ mängu; lõpetada tiltimine või siis vähemalt tiltis mängimine ; teha minimaalselt cashoute ja keskenduda rohkem grindimisele; anda teada oma käekäigust ja arvamustest elust ja pokkerist, osaleda argumenteeritud aruteludes.
    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    18 buy-ini SNG jaoks - edu
    Pean tsiteerima selle päeviku esimesi poste. Lihtsalt vapustav, kuidas raske ja järjepidev töö end ära tasub ning mitte väikselt. Ootan esimest $100 000 kuud ja $1 000 000 marki SharkScopes.

  2. #2102
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Rõõm tõesti sellist saavutust vaadata :-) good work!

  3. #2103
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Heh, tõesti... 2009 oleks pidanud andu vastama, et 3a pärast teeme Tartu kokukal €1K flippe ja siis oled sina see, kes oma 18 buy-iniga higistab :D

  4. #2104
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Kade aga tugev plaksutus Härrale :D

    Imo just sellist Masterit ongi vaja ... motiveerib alustajaid ja usun ,et ka praeguseid pro-sid



    WP

  5. #2105
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Aasta alles noor, aga saab näha, kas järgmistel aasta mängijate valimistel jälle aasta live ja turniirimängija sama, või võidab Andu, nagu oleks pidanud ka viimase aasta mängija tiitel talle minema.

  6. #2106
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Aasta alles noor, aga saab näha, kas järgmistel aasta mängijate valimistel jälle aasta live ja turniirimängija sama, või võidab Andu, nagu oleks pidanud ka viimase aasta mängija tiitel talle minema.
    Ega jh, kivil obv awesome tulemused, aga see aasta mängija teema oli küll andu ja mendi vahel flip, ainec.

  7. #2107

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    andu_andu. Kui soovid vaesele tudengile veidi lisateenistust tekitada, siis confirmi palun märtsi OT-s, et lisad mai alguses aprillikuu graafiku ilma rb-ta.

  8. #2108
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    andu_andu. Kui soovid vaesele tudengile veidi lisateenistust tekitada, siis confirmi palun märtsi OT-s, et lisad mai alguses aprillikuu graafiku ilma rb-ta.
    lol, aga mitte vaene tudeng ei teeni, vaid loll õllesõltlane :D

  9. #2109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ega jh, kivil obv awesome tulemused, aga see aasta mängija teema oli küll andu ja mendi vahel flip, ainec.
    Alles nüüd vaatasin üle nominendid/võitjad ning sama muster on aastast-aastasse kordumas ja seepärast jätabki täiesti külmaks auhindade jagamine, sest ei ole õige autasustamine.

    Väga palju auhindu antakse puhtalt paari numbri pealt, arvestamata üldist tausta. Samuti ma ei suuda leida kategooriat "live-mängija" ja nii väga tundub, et aasta mängija = live mängija ning millegipärast on see tugevam, kui online-mängija. Täiesti arusaamatu minu jaoks.

    Selle aasta tulemused oleksid pidanud olema:

    • aasta mängija: andu_andu
    • netimängija: ment
    • live/turniiride mängija: kivisaba


    Pakun, et mitte kellegil ei ole vastu vaielda mu kahe esimese nime üle - neile ei ole lihtsalt ligilähedasid konkurente.

    Tahan näha teist Eesti mängijat, kes tegi rohkem kui $200 000 aastaga, käides mängimas ka WSOP-l ja veel mõnel turniiril ning saavutas veel SNE taseme. Sellejuures arvesse võttes, et sügise hakul oli VPP-sid väga palju puudu.

    Või mängijat, kes grindib end FR 200NL-1000NL SNE-ks terve aasta vältel, kus siiski enamus tuli 200NL ja seda 24h. Samas säilitades normaalse winrate ja tulemused. Selleks on vaja kogemusi ja oskusi.

    Ma ei hakka ilustama. Kivisaba tulemused on kenad nii online ja live, ta väärib tunnustamist aga andu_andu ja mendi kõrval on ta alles poisike. Tõenäoliselt on nende tulemustest maas 2-3 aastat.

    Seega ma näen, et ETPF ei tunnusta pokkerimängijaid õiglaselt. Saaksin aru, et kandidaadid on lähestikku, aga see nii ei olnud. Päikesesüsteemiga võiks võrrelda, et andu_andu on merkuur, ment veenus ja järgmised alles saturn või kaugemad planeedid.

    EDIT: võib-olla tõesti mendi ja andu_anu vahel flip, aga teised on FAAAAAR AWAYYYYY.

  10. #2110

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Kui andu andu päevik oleks pokernewsi foorumis, siis olex andu valitud :D

  11. #2111
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Huvitav oleks teada kust see raha tuleb. Kui palju reg-de vastu ja palju highstakes purjus donkide vastu:)

  12. #2112
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Kui andu andu päevik oleks pokernewsi foorumis, siis olex andu valitud :D
    nope. ma ei usu seda. ma ei oska öelda tänapäeva valimiste süsteemi, aga PN eestvedajad on kõik suht retired nagu minagi ja neil täiesti ükskõik, kes ja mida võidab.

  13. #2113
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitav oleks teada kust see raha tuleb. Kui palju reg-de vastu ja palju highstakes purjus donkide vastu:)
    Seda näed eelmise aasta SNE chase puhul. Ma vähemalt arvan nii. Andu saab seda kahe nädala pärast ümber lükata või kinnitada.

  14. #2114

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    nope. ma ei usu seda. ma ei oska öelda tänapäeva valimiste süsteemi, aga PN eestvedajad on kõik suht retired nagu minagi ja neil täiesti ükskõik, kes ja mida võidab.
    yep.
    lisaks pn inimestele on enamus etpf inimesed pn foorumi lugejad, mitte pp.

  15. #2115
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Neid ennast ei huvita, et tiitlid õigetele inimestele välja saaks antud ? Täiesti retarded ja mitu aastat järjest juba. Imo eelmine aasta veel peale jagamist tuldi siia midagi hämama kui häält tõsteti, et järgmine aasta teeme teisiti vms.

  16. #2116

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    lol@ETPF. Sama kasulik organisatsioon pokkerimängijatele, kui praegune Tallinna linnavalitsus oma elanikele.

  17. #2117
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Ma teen eraldi teema, aga viimasel ajal on hakanud veel rohkem kraapima pokkeri puhul mõisted: «sport» ja «meister».

    Nimetaga üks teine spordiala, kus meistritiitile kandideerivad isikud, kes on suuremal või vähemal määral alkoholijoobes? Pokkeris paraku see nii on ja suhteliset jube on vaadata/mõelda, kuidas rummikoksid ja õlled on nina ees ning kõik teevad sporti, et saada Eesti meistriks.

    Minu arvates peaks olema kõikidel ETPF turniiridel alkoholi tarbimine keelatud ning ilmselgelt purjus inimesed turniirilt eemaldama. Täpselt sama kehtib ka ropendamise-sõimamise kohta. See on ebasportlik käitumine ja sellele peab järgnema karistus: penalt või turniirilt täielik eemaldamine.

    Vastasel juhul ETPF peab eemaldama turniiridelt/veebilehelt nime meister ja sport ning kõik spordile viitava.

    See on minu nägemus. Nagu ütlesin teen eraldi teema arutlemiseks. Kui teema läheb käima ja enamus nõustub minuga siis edastan ka vastavasisulise kirja ETPF-ile. Teema tekib täna/homme.

    EDIT: täna peaks siis kanal12 saade olema, kus äkki näeme ka murud. Kuulsin, et ka tema suht sodi oli olnud ning ei ole ju eriti tore, kui purupurjus inimesed on tele-ekraanil meistriks pürgimaks.

  18. #2118

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Naljakas on seda juttu just sinu käest kuulda Ranka, kes sa ise vist polegi kainelt laiv donkamente mänginud. Alks ja pokker käivad kokku, väga tihti seda mängu joogisena mängitaksegi. Ma ei saa aru, mis point on seda varjata ja mingit potjomkini küla ehitama hakata. Kõik teavad seda. See on ju kainelt mängijatele ka +EV, kui mõned rohkem või vähem joogised on. Kusjuures headest mängijatest ka paljud jõid, ilma alkota oleks osalejate arv palju väiksem EMV'l.

    Ja nii vähe või palju kui ma tean, siis mälumängu ja male võistlustel ka juuakse, vahest soliidsemaltki.

  19. #2119
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma teen eraldi teema, aga viimasel ajal on hakanud veel rohkem kraapima pokkeri puhul mõisted: «sport» ja «meister».

    Nimetaga üks teine spordiala, kus meistritiitile kandideerivad isikud, kes on suuremal või vähemal määral alkoholijoobes? Pokkeris paraku see nii on ja suhteliset jube on vaadata/mõelda, kuidas rummikoksid ja õlled on nina ees ning kõik teevad sporti, et saada Eesti meistriks.

    Minu arvates peaks olema kõikidel ETPF turniiridel alkoholi tarbimine keelatud ning ilmselgelt purjus inimesed turniirilt eemaldama. Täpselt sama kehtib ka ropendamise-sõimamise kohta. See on ebasportlik käitumine ja sellele peab järgnema karistus: penalt või turniirilt täielik eemaldamine.

    Vastasel juhul ETPF peab eemaldama turniiridelt/veebilehelt nime meister ja sport ning kõik spordile viitava.

    See on minu nägemus. Nagu ütlesin teen eraldi teema arutlemiseks. Kui teema läheb käima ja enamus nõustub minuga siis edastan ka vastavasisulise kirja ETPF-ile. Teema tekib täna/homme.

    EDIT: täna peaks siis kanal12 saade olema, kus äkki näeme ka murud. Kuulsin, et ka tema suht sodi oli olnud ning ei ole ju eriti tore, kui purupurjus inimesed on tele-ekraanil meistriks pürgimaks.

    Eraldi vabaklass ja kaine turniir?

    Tegelikult saan mõttest aru küll, aga pokkeri puhul suht välistatud.

  20. #2120
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Naljakas on seda juttu just sinu käest kuulda Ranka, kes sa ise vist polegi kainelt laiv donkamente mänginud. Alks ja pokker käivad kokku, väga tihti seda mängu joogisena mängitaksegi. Ma ei saa aru, mis point on seda varjata ja mingit potjomkini küla ehitama hakata. Kõik teavad seda. See on ju kainelt mängijatele ka +EV, kui mõned rohkem või vähem joogised on. Kusjuures headest mängijatest ka paljud jõid, ilma alkota oleks osalejate arv palju väiksem EMV'l.

    Ja nii vähe või palju kui ma tean, siis mälumängu ja male võistlustel ka juuakse, vahest soliidsemaltki.
    Kogu su jutt on jama.

    1. minu kainelt/purjus mängimine ei puutu üleüldse asjasse. ma ei ole ka ühtegi EMV turniiri mänginud. üleüldse olen elus mänginud 3 korda live turniiri täie tõsidusega: kaks korda täiesti kaine, üks kord vaikselt libistasin ning cashi olen kainena lasknud küll ja veel. ülejäänud korral on live minu jaoks meelelahutus. ma ei lähe sinna raha tegema vaid meelt lahutama.

    2. alks ja pokker käivad kokku ei ole mitte mingi vabandus. online sa mängid ka vindisena?

    3. asi ei ole varjamises. s.t. keegi ei varja mitte midagi vaid kui propageeritakse võistlust, kui sporti ja antakse välja ka meistritiitel siis ei tohiks olla ka alkoholi. samamoodi nagu jalgpallur ei tee platsil suitsu või maletaja ei libista õlli. võistluste välisel ajal võib ta teha mis tahab: kasvõi sõpradega malet mängida viinapitsidega või suits ees kõrgusthüpata.

    4. mängijate EV ei ole ka vabandus. ka korvpallurile, kõrgushüppajale, vormelisõitjale või mis tahes spordiala esindajale väga meeldiks, kui tema konkurendid oleksid purupurjus, mis vähendavad sooritusvõimet ja kordinatsiooni ehk annab kainele mängijale eelis.

    Paraku spordis on nii, et on ebasportlikud tegevused, mida ei või teha. Selle alla käib alkohol, suitsetamine, vastasega ebasportlik käitumine (nii suusõnaliselt, kui ka füüsiliselt) ja palju muud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES