Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 121 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 2402
  1. #2121

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Ma ei viitsi siin hakata argumenteerima alko lubamise poolt, vale teema ka, aga võiks ikka inimestel endil olla õigus ja võimalus otsustada, kas ta tahab pokkerit mängides juua või mitte. imo oleks nõme, kui mingid tüübid kusagil ütlevad nii palju ette. Las pealtvaatajad ja osalejad otsustavad ise, kui palju on pokker nende jaoks sport ja mis olekus nad osalevad.

  2. #2122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei viitsi siin hakata argumenteerima alko lubamise poolt, vale teema ka, aga võiks ikka inimestel endil olla õigus ja võimalus otsustada, kas ta tahab pokkerit mängides juua või mitte. imo oleks nõme, kui mingid tüübid kusagil ütlevad nii palju ette. Las pealtvaatajad ja osalejad otsustavad ise, kui palju on pokker nende jaoks sport ja mis olekus nad osalevad.
    Vaata sa ei lugenud mu esimest kommentaari läbigi. Mu küsimus ei olnud pelgalt ühepoolne vaid just see, mida sa rõhutad: igaüks otsustab ise, kui palju on pokker sport.

    Tegelt järele mõtlema hakata - keda huvitab ning suht mõttetu teema :)

  3. #2123
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Pokker polegi sport ju. End of discussion.

  4. #2124
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Pokker polegi sport ju. End of discussion.
    Probleem ongi selles, et ETPF üritab pokkerit näidata kui sport. Seda teevad ka ajalehed - pokker on näiteks spordirubriigis. Aga kui Föderatsioon leiab, et see on sport (mõttesport), siis peaksid ETPF sportlikud üritused (meistrivõistlused) vastama ka üldistele standartitele. Seda nad ei vasta. Seega minu arvates organisatsioon ja nende põhimõtted on otseses vasturääkivuses.

    Aga nagu ütlesin eelmises kommentaaris: tegelt suht mõttetu teema ja miks see peaks mind torkima. Teemat ei tule, vähemalt minu poolt :)

  5. #2125
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    sport kindlasti mitte. otsida pokkerile omaette terminit? milleks? las jäädagi pokkeriks. kui omaette terminiks.

  6. #2126
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    las jäädagi pokkeriks. kui omaette terminiks.
    Ilus mõte ja ise kirjutaks +1 sellele
    Aga imo see spordi ja oskusmängu teema on tingitud sellest, et pokkerit peetakse alatihit hasartmänguks ja liigitatakse aparaatidega samasse kategooriasse. Sellele vastandiks toovadki pokkeri kaitsjad argumente, et pokker pole hasartmäng, vaid hoopis sport.

  7. #2127
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Ega turniiripokkerist järsku sport ei saa kui alko ära võtta. Variatsioonirikas flippamine väga väikeste eelistega, spordist on asi kaugel. ETPF pigem räägib seda juttu promomiseks.

    WSOP ju täpselt samasugune. Ei näe probleemi. ESPN-ist näidatakse.

  8. #2128
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Ilus mõte ja ise kirjutaks +1 sellele
    Aga imo see spordi ja oskusmängu teema on tingitud sellest, et pokkerit peetakse alatihit hasartmänguks ja liigitatakse aparaatidega samasse kategooriasse. Sellele vastandiks toovadki pokkeri kaitsjad argumente, et pokker pole hasartmäng, vaid hoopis sport.
    Sport ja aparaadi-pokker suht head vastandid. Mõlemad debiilsed äärmused.

  9. #2129
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ega turniiripokkerist järsku sport ei saa kui alko ära võtta. Variatsioonirikas flippamine väga väikeste eelistega, spordist on asi kaugel. ETPF pigem räägib seda juttu promomiseks.

    WSOP ju täpselt samasugune. Ei näe probleemi. ESPN-ist näidatakse.
    täpselt seda. alksi äravõtmine oleks nagu, et ära hinga. mitte just 100% aga sinna kanti see mõte läheb.

  10. #2130
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Kui alko bannitakse siis ntx nagu mina kes käib neid turniire ja asju meelelahutuslikul eesmärgil enamasti mängimas quitiksin live turnad ära.

  11. #2131
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    kammoon, se alko keelustamine ja siis äkki dopingu proovid ka? tulge mõistusele.

  12. #2132
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    kui tahetakse, et pokker oleks sport, siis muud võimalust pole.
    kui ei taheta, siis pohh. yolo ju

  13. #2133
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    lol, siis võiks veel tulevikus pokkeriklubid muuta spordiklubideks ja ehk õnnestub riigilt pearahad ka välja nõuda

  14. #2134

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Muidu bohhui, aga selline televized FT võix ikkagi olla alkoholivaba või siis mõistuse piires, see ei tule pokkerile longrunis kasuks lihtsalt, kui mingi joodikute ja undergroundi maine jääb telekat vaatavatele inimestele pokkerist. Kui keegi tõesti seal esmakordselt Eestis näidatavas FT's end ilmselgelt kanni jõi, siis mina seda inimest väga ei austa.
    Paar kokteili suudaks ikka ära jätta, et meile leibatoovale alale ikka positiivse pilguga peale vaadataks ning , et meil kõigil helgem tulevik oleks.

  15. #2135
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Muidu bohhui, aga selline televized FT võix ikkagi olla alkoholivaba või siis mõistuse piires, see ei tule pokkerile longrunis kasuks lihtsalt, kui mingi joodikute ja undergroundi maine jääb telekat vaatavatele inimestele pokkerist. Kui keegi tõesti seal esmakordselt Eestis näidatavas FT's end ilmselgelt kanni jõi, siis mina seda inimest väga ei austa.
    Paar kokteili suudaks ikka ära jätta, et meile leibatoovale alale ikka positiivse pilguga peale vaadataks ning , et meil kõigil helgem tulevik oleks.
    jup seda küll

  16. #2136

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Mis ma ikka öelda oskan, ma ei läinud sinna austuse või tiitli järgi, vaid niisama gämblima ja vbla veidi raha võitma. Mind eriti ei huvita, mida inimesed arvavad. Aga kui sul on probleem, et telekast näeb, et pokkeris saab võita ka täis peaga, siis well, see pole minu probleem.

  17. #2137
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    relax muru, eks ikka läheb lappesse, endal oleks samamoodi läinud prolly kui keegi oleks jägeri shottidega ligi lennanud :)

    ise ju kirjutasid ka hiljem, et oleks vb võinud kaine olla finaallauas

    pigem oleks võinud need telemehed manitseda, et proovige kainemaks jääda vms kui tõesti läbuks läks

  18. #2138

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    4. mängijate EV ei ole ka vabandus. ka korvpallurile, kõrgushüppajale, vormelisõitjale või mis tahes spordiala esindajale väga meeldiks, kui tema konkurendid oleksid purupurjus, mis vähendavad sooritusvõimet ja kordinatsiooni ehk annab kainele mängijale eelis.
    kõrgushüppe olümpiavõitja stiilinäide

  19. #2139
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Muidu bohhui, aga selline televized FT võix ikkagi olla alkoholivaba või siis mõistuse piires, see ei tule pokkerile longrunis kasuks lihtsalt, kui mingi joodikute ja undergroundi maine jääb telekat vaatavatele inimestele pokkerist. Kui keegi tõesti seal esmakordselt Eestis näidatavas FT's end ilmselgelt kanni jõi, siis mina seda inimest väga ei austa.
    Paar kokteili suudaks ikka ära jätta, et meile leibatoovale alale ikka positiivse pilguga peale vaadataks ning , et meil kõigil helgem tulevik oleks.
    +1

  20. #2140
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mis ma ikka öelda oskan, ma ei läinud sinna austuse või tiitli järgi, vaid niisama gämblima ja vbla veidi raha võitma. Mind eriti ei huvita, mida inimesed arvavad. Aga kui sul on probleem, et telekast näeb, et pokkeris saab võita ka täis peaga, siis well, see pole minu probleem.
    äkki sa võtad sõna seepärast, et sa olidki finaalis koomas? tundub küll nii nagu sa kaitseksid kuidagi isiklikul tasemel seda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES