Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 121 EsimeneEsimene ... 2331323334354383 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 2402
  1. #641

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    andu kuidas holl lõppes ? sander ajas eelnevalt sellist levelit mulle et "süda läks pahaks"

  2. #642
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas k1ly Vaata postitust
    andu kuidas holl lõppes ? sander ajas eelnevalt sellist levelit mulle et "süda läks pahaks"
    Sandrer vana naljanina, koguaeg leveldab ;D

    Hollyst tulin koju -korter inimesi täis ja kõik läks edasi oehh...

  3. #643

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    oehh what ? unreal tra ma sind mitu korda olympsis näinud ja sander vana leveldaja ikka leveldas mu üle

  4. #644
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    7488 is nutsinuts :)

  5. #645
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    7488 is nutsinuts :)
    hahahhaha no kui flopp on 774 siis peab meeldima :D :D


    Pole foorumisse sisse loginud oma kontolt mingi kuu aega vist, sest lõin läpaka klapi liiga kõvasti kinni, kui enam ei tahtnud kaotustega leppida. Ka väike mänguline paus oli sees, kuid siis hakkasin korterikaaslase arvutis mängima kui see vaba oli ja tulemused paranesid ning olen jälle mängulainel õnneks.

    Olen palju live pokkerit käinud olympsis mängimas, mis on reaalselt kopa ette visanud, sest pole midagi hittinud eriti. Suurim turniir oli betfair live €550 buy-inniga, kus tegin omast arust väga head mängu, kuid situatsioonid ei olnud mulle just kõige paremad ja langesin 1. päeva 5ndal tunnil paraku.

    Lisaks hakkasin mingi paar kuud tagasi trenni uuesti rappima kõvasti. 1. Mai Eesti MV-l vaja juu kohad kätte näidata :D

  6. #646

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Vaatan et oled jällegi suutnud karjääri tipu ületada peale 1300 käelist breakevenit. Muutsid midagi ka või standard variance?

  7. #647
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Vaatan et oled jällegi suutnud karjääri tipu ületada peale 1300 käelist breakevenit. Muutsid midagi ka või standard variance?
    pigem 1300 sng-d , aga seal 1250nda sng juures lasin chiry-l teha HH review ja sealt uue emotsiooniga hakkasin crushima jälle. Vahepeal suutis ikka tilt ja halb mäng peale tulla, aga seekord sain kiiremini sellest üle ja hetkel tunnen, et olen parem kui ei kunagi varem. Vahepealne sitt mäng oli tingitud ka harjumatult väiksest bankrollist, mis oli totaalne tildi katalüsaator ikka.

    Kuidas endal läheb ? Mul sai ss läbi eile.
    PS. Mulle väga meeldivad su viimase aja kommentaarid

  8. #648

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    ikka see üks ja ainus probleem, volume vähesus. Samas on mängides tohutu enesekindlus. Tegin endale karmi bankroll managemendi plaani, aga mitte karmi tavamõistes, et ei liigu õles enne teatud summat, vaid sellise, et kui 30bi järgmise leveli jaoks olemas, siis ülesse kohe, mitte mingit munemist, nagu varem. Niiet loodetavasti kohe 55$ mängudes.

  9. #649
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Enda vastu karm on kõige parem rohi :)

  10. #650
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    lol, no money headup everyone`s solid

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 92 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1470)
    SB (t1530)

    Hero's M: 32.67

    Preflop: Hero is BB with 10, Q
    SB calls t15, Hero bets t90, SB calls t60

    Flop: (t180) 10, 10, K (2 players)
    Hero bets t90, SB raises to t450, Hero raises to t1380 (All-In), SB calls t930

    Turn: (t2940) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2940) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2940

    Results:
    SB had 8, 9 (straight, Jack high).
    Hero had 10, Q (three of a kind, tens).
    Outcome: SB won t2940

  11. #651
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    tõsine küsimus - miks sa ikka veel 100 taalaseid mängid? vastased on väga fishised, ei? olen ise mõnikord actionit oodates mänginud sajaseid (tavaliselt olen istunud esimese ettejuhtuvaga) ning enamusel on leakid, mida ise sng'sid mittemängiv inimene (mina) märkan. täielik abc mäng peaks ka enamus regularide vastu võitev olema.

    ehk siis - miks sa ikka veel sajaseid mängid? fancy play syndrome?? küsin sellepärast, et olen ise kunagi pikalt mingile tasemele pidama jäänud kuigi oleks pidanud munad pihku võtma ja üles liikuma.

  12. #652
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tõsine küsimus - miks sa ikka veel 100 taalaseid mängid? vastased on väga fishised, ei? olen ise mõnikord actionit oodates mänginud sajaseid (tavaliselt olen istunud esimese ettejuhtuvaga) ning enamusel on leakid, mida ise sng'sid mittemängiv inimene (mina) märkan. täielik abc mäng peaks ka enamus regularide vastu võitev olema.

    ehk siis - miks sa ikka veel sajaseid mängid? fancy play syndrome?? küsin sellepärast, et olen ise kunagi pikalt mingile tasemele pidama jäänud kuigi oleks pidanud munad pihku võtma ja üles liikuma.
    Sügisel otsustasin, et võidan piisavalt, et ära elada oma rahade eest Tallinna kesklinna korteris( käin ka tallinna ülikoolis, kaugõppes tho ). Paraku suvel oli tsipa good run, mis tallinnase elama tulles muutus bad runniks ja sellega kaasnes ka tilt probleemid ja mängukvaliteedi langus ( reaalse põntsu pani ka see miljoniprojekt, milles osalemist ma siiralt kahetsen ). Pidevad cashoudid üüri, õppemaksu ja pidude jaoks kahandasid pikalt rolli ja astusin niiöelda auku, kus võitsin samapalju/vähem kui eluks kulus. Ise põen seda suht korralikult, et tegelt alles sajaseid mängin ( micro ikka mu jaoks imo ), eriti veel kuna suhtlen palju highstakes mängijatega.

  13. #653

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    cashout-atm-titties asja tuleb siis natukene v2hendada :D endal oli nl25 probleem, kõik mis kasumiks, kõik sai v2lja kakutud .. nyyd nl100s eesmärgid kindlad .. yrtian ~15k kuus hakkama saada kogu eluga, ning ylej22nd j22b rolliks ning kiiresti ka üles liikuda :D

    sa husid lased yhel laual või paned ala 3-4 korraga?
    Viimati muudetud leits poolt : 16.04.10 at 21:52

  14. #654
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    ühel laual olen mänginud koguaeg. Vahest väga harva rohkem.

  15. #655
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    proovi kahel laual - samas soovitan ka seda, et säästudeks mingi summa koguda ja see kuhugi investeerida (kasvõi tähtajaline hoius). siis ei teki tunnet, et mängid oma igapäevase leivaraha peale ning igasugu swongid avaldavad ka vähem mõju.

  16. #656

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    ok2aa kas 50k ytleme saab yldse kuhugile investeerida? see ju investeerimis haide silmis säästu leiva raha :D?

  17. #657
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    ma pole kindlasti õige inimene, kelle käest investeerimise kohta küsida. aga, 50k on praegu eestis suht normaalne summa, selle saad panna ikka mingitki intressi teenima. panga "investeerimisnõustajaid" ei soovita, pigem otsi kasvõi siitsamast foorumist inimesi, kes oskavad raha paigutamise kohta midagi soovitada.

    mu jaoks on oluline see, et kui kõik perse läheb (pokkerikonto häkitakse, deebetkaart röövitakse ja tõmmatakse tühjaks), oleks vähemalt mingi backup olemas (kasvõi tähtajalisel hoiusel, mingi aeg sain samposse 7,... protsendiga isegi mingid summad panna). kokkuvõttes muudab see mu enesetunde paremaks, laudades enesekindlus suurem, tilt tekib harvem. millalgi praktiliselt elu lõppu tähendav -2k$ miinuspäev ei tekita enam eriti emotsioone kuna tean, et tagala on kindlustatud. /end 5 õlle rant

  18. #658
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Praegu on halb aeg investeeringuteks just hoiuste peale kuna pangad jube kitsiks läinud veel 6-7 kuud tagasi pakkusid pangad 6-9% intresse hoiustele mis on ikka väga hea isegi sinu 50k eegile :P

  19. #659
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Imo on küllaga (ehk ka tõesti siin foorumis) inimesi kes teavad kuidas raha 100x paremini paigutada ja tootma midagi panna, kui läbi pankade.

  20. #660

    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Praegu on halb aeg investeeringuteks just hoiuste peale kuna pangad jube kitsiks läinud veel 6-7 kuud tagasi pakkusid pangad 6-9% intresse hoiustele mis on ikka väga hea isegi sinu 50k eegile :P
    Imo on selliste väiksemate summadega hoiustamine suhteliselt mõttetu. Esiteks puudub likviidsus ning teiseks sa üldjuhul ei biidi isegi inflatsiooni (või noh tegelt vast ikka biidid, aga mitte eriti suures mahus). Mul endal on plaan hakata raha lihtsalt kahes erinevas pangas hoidma. Üks konto
    on igapäevasteks kulutusteks. Teisel hoian raha back up ning suurtemate väljaminekute jaoks.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Imo on küllaga (ehk ka tõesti siin foorumis) inimesi kes teavad kuidas raha 100x paremini paigutada ja tootma midagi panna, kui läbi pankade.
    Nõustun, aga tahtsin lisada, et need inimesed võivad su raha 100x paremini haihtuma ka panna. (aga muidugi kui sa tead 100% riskivaba ning äärmiselt tulusat investeeringut siis see huvitaks mindki )
    Viimati muudetud BuildUp poolt : 16.04.10 at 23:47

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES