Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 121 EsimeneEsimene ... 1858666768697078118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 2402
  1. #1341

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    HUSNG reg threadis on pidevalt mingi kambakas kellegi vastu, kes ebaeetiliselt on käitunud. Ma ei ütle, et see peaks sellise asja vallandama, aga HU SNG on regulare, kes viitsivad tuhandeid mänge teise regulari vastu mängida mingil ainult neile teadaolevatel põhustel. Tavaliselt siis mingi chati ütlemise tõttu. Alles oli juhus, kus üks regular blindis teise tühjaks kui see disconnectis ja istus ka teise lauda ja blindis ta seal kah tühjaks. Asi lõppes tohutu reg actioniga talle, kuni maksis tagasi raha. Veelkord, ma ei arva, et see HU cashilauas istumine midagi mõjutaks, eriti kui mängida võid seal fishi vastu, aga ikkagi on hea omada head imaget ja palju tuttavaid rege.

  2. #1342
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    teiseks, 2p2 ei ole kaua olnud enam skillifoorum vaid viimased aasta-kaks totaalne trollide/leveldamise urgas ja sealse kogukonna arvamus jätab mind täiesti külmaks. loen seal ainult OT teemasid ja foorumeid, strateegias osalemine on -EV, lollused jäävad külge.
    HUSNG alafoorum on küll väga vunts kommuun, kus on ideaalsed tingimused mängu õppimiseks ja teiste regylaridega suhtlemiseks. Paljud sealsed foorumi-regularid ja crusherid on irl tuttavad/sõbrad . Pakun, et sa ei rääkinud sellest alafoorumist, kuid siinses kontekstis panid korralikult pange.

  3. #1343
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    PLO alafoorum ka ok imo. Üksjagu vendi kes pidevalt normaalset juttu postitavad

  4. #1344

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Siin teemas üks reg ajas teist taga mingil põhjusel:

    http://forumserver.twoplustwo.com/18...ify-me-834643/

  5. #1345
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    HUSNG alafoorum on küll väga vunts kommuun, kus on ideaalsed tingimused mängu õppimiseks ja teiste regylaridega suhtlemiseks. Paljud sealsed foorumi-regularid ja crusherid on irl tuttavad/sõbrad . Pakun, et sa ei rääkinud sellest alafoorumist, kuid siinses kontekstis panid korralikult pange.
    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    PLO alafoorum ka ok imo. Üksjagu vendi kes pidevalt normaalset juttu postitavad
    PLO on ainus 2p2 foorum, kus ma käiks nõu küsimas 2p2-s - mujal paremat materjali lihtsalt ei ole. Ehk ka MTT-d kuigi ei tea sealset taset. HUSNG-de jaoks ma kasutaks fasttracki - kulub vähem energiat ja kvaliteetteenus garanteertitud. Kui FT-d ei ole võimalik, alles siis 2p2. Lisaks kui oled FT eest maksnud siis see sunnib ka rohkem vastusei analüüsima, mitte ahaham, selge ja next hand.

    Cashgame 6max/FR ma ei postitaks enam 2p2-sse ühtegi kätt, postitaks ennem siia. HU käte postitamine üleüldse mõtetu, pigem kasutaks skype gruppi ja arutaks seal punktid läbi.

  6. #1346
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Siin teemas üks reg ajas teist taga mingil põhjusel:

    http://forumserver.twoplustwo.com/18...ify-me-834643/
    See speedukas on ju Leedu regular sajastes.

  7. #1347
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    PLO on ainus 2p2 foorum, kus ma käiks nõu küsimas 2p2-s - mujal paremat materjali lihtsalt ei ole. Ehk ka MTT-d kuigi ei tea sealset taset. HUSNG-de jaoks ma kasutaks fasttracki - kulub vähem energiat ja kvaliteetteenus garanteertitud. Kui FT-d ei ole võimalik, alles siis 2p2. Lisaks kui oled FT eest maksnud siis see sunnib ka rohkem vastusei analüüsima, mitte ahaham, selge ja next hand.

    Cashgame 6max/FR ma ei postitaks enam 2p2-sse ühtegi kätt, postitaks ennem siia. HU käte postitamine üleüldse mõtetu, pigem kasutaks skype gruppi ja arutaks seal punktid läbi.
    sa ei saa võrrelda tasuta foorumit foorumiga, mis maksab postitajale mingi $300/kuu. FastTrack läheb pigem coachingu kui nii-öelda foorumi alla ja 2+2-s on ka VÄGA asjalikke threade ja inimesi kes regulaarselt head nõu postitavad.

  8. #1348
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ajad silmad vidukile,niiet kirja selgelt lugeda ei näe, aga nupu üles leiad. Problem solved.
    ty:)

  9. #1349
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    sa ei saa võrrelda tasuta foorumit foorumiga, mis maksab postitajale mingi $300/kuu. FastTrack läheb pigem coachingu kui nii-öelda foorumi alla ja 2+2-s on ka VÄGA asjalikke threade ja inimesi kes regulaarselt head nõu postitavad.
    Seda küll aga kui on paremaid materjale olemas siis ma võtaks selle. Mängijad, kellele käib $300 ülejõu on mikro-stakes mängiajd ja neile iga foorum on hea aga niipea kui tekiks võimalus teeks ma selle investeeringu ära.

    To alaska: ahhaha lugesin teema läbi. See speedukas kaotas nemole $10k+ ja siis lõpus chatlogi ühe teise regiga.

    Speedukass: io kill you one day
    Speedukass: i promise
    Dealer: rumnchess has 15 seconds left to act
    Dealer: Speedukass wins the pot (40)
    Speedukass: $%%$ing @#$!$!#
    Dealer: Hand #25653143257
    rumnchess: Speedukas that's not a nice thing to say.
    Speedukass: i dont care
    rumnchess: Don't make me send Nemo after you
    Speedukass: @!&$ing
    Speedukass: $@&%
    Dealer: Speedukass has 15 seconds left to act
    Speedukass: assgole
    Speedukass: $@&$ing mother@%%&er

  10. #1350

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Nemo kaelasaatmine oli tõsine ähvardus kunagi!:-)

  11. #1351
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    " The money on the table is an investment in your edge. If you lost making profitable plays, losing is temporary as long as you keep playing well and improving." Jared Tendler, The Mental Game of Poker.

    Viimased 3 päeva saanud coolereid ja beate kuid hea meel on, sest mängu see ei mõjuta ja enesetundel ei lase langeda. Märgatavad edusammud mindseti treenimisel :P

    ( Click to show/hide )

  12. #1352
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Ootaks pokkerisheriffi kommentaare.

  13. #1353

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Sick mindset, arvestades, et keskmise foorumlase jaoks võrdub 5BI all EV maailmalõpuga.

    Gl!

  14. #1354

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tendleri raamat on fu..ing awesome, jep. Ise olen alles poole peal ja eile tulin päevasisesest +15BI swonksist välja ja lõpetasin kümnega (BI'ga) plussis. Vahepeal märkasin küll tildipoissi külla tulemas, aga sain alati peaaegu õigel ajal jaole ja ajasin raisa minema.

  15. #1355
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    ranka jutu peale otsustasin hypereid proovida ja teie jutu peale tõmbasin mindseti. tunnen profiti lõhna

  16. #1356

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Sick.
    Endal on täna selline päev, kus 259 flopis saame rahad sisse minu Q9 tema 93 ja ma ütlen kolm ja kolm tuleb turni. Vähemalt 20 korda olen täna kaardi pihta pannud. Kõige hullem on see, et ei suuda ütlemata olla.

  17. #1357
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    haha, story of my life

  18. #1358
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust

    Viimased 3 päeva saanud coolereid ja beate kuid hea meel on, sest mängu see ei mõjuta ja enesetundel ei lase langeda.
    Einoh, ev joon on sul miinuses ja seepärast kindlasti mängid halvasti (st. ei oska mängida). Ja rake on sul ka kindlasti sellel graafikul arvestamata jäänud, arvesta see maha ja näed, et oled veel suuremas miinuses.

  19. #1359
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    HEM peaks rake siiski maha arvestama. Aga obv ei tee andu oma parimat mängu (nimetatakse A-mänguks)

  20. #1360

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    HEM peaks rake siiski maha arvestama. Aga obv ei tee andu oma parimat mängu (nimetatakse A-mänguks)
    nooot funny ;/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES