Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 80, kokku 121 EsimeneEsimene ... 3070787980818290 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 600, kokku 2402
  1. #1581
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Limpi karistamise sizing on kahtlane, aga muidu kas 24BB deep A3o on halb sisse ajada?
    Niimoodi küll, aga muidu oleneb fold equityst ehk vastase rangest. Buttonilt seda openshovedes ei ole mõistlik sisse ajada, aga kui mõned limbivad palju ja sa tead, et nad raisevad heade kätega mitte ei trapi limpranges siis suht standard shove, võib ka järgi checkida - suht close tegelt, ma ei teagi kumb parem on. Mida parem mängija postflop seda rohkem kaldub shove poole ma arvan

  2. #1582
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    WP
    nojah, kas sa oleks selle käe siia postitanud, kui ma poleks välja imenud?
    Eks ta üks tildine call oli, aga üsna palju raha juba sees.
    Ma ei pretendeeri mingile hyper hu spetsialisti nimetusele, olen nendes kaotav, käin seal aeg-ajalt tiltamas. A3 on ka way parem käsi kui K6, sellega sihukest liigutust ei teeks ka tildis olles.

    Sihuke raise toimib küll donkide vastu, limbi varastamise eesmärgil paar-kolm korda. Päris atc ei tee seda.

    Panen selle käe kah siis, üsna short tegelt.
    Aga blindid on siin alles nii väiksed, et k6 callil mõtet ei näe.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud peete82 poolt : 27.02.12 at 16:49

  3. #1583
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    nojah, kas sa oleks selle käe siia postitanud, kui ma poleks välja imenud?
    Eks ta üks tildine call oli, aga üsna palju raha juba sees.
    Ma ei pretendeeri mingile hyper hu spetsialisti nimetusele, olen nendes kaotav, käin seal aeg-ajalt tiltamas. A3 on ka way parem käsi kui K6, sellega sihukest liigutust ei teeks ka tildis olles.

    Sihuke raise toimib küll donkide vastu, limbi varastamise eesmärgil paar-kolm korda. Päris atc ei tee seda.

    Panen selle käe kah siis, üsna short tegelt.
    Aga blindid on siin alles nii väiksed, et k6 callil mõtet ei näe.
    ( Click to show/hide )
    FALSE ! K6 on seal parem kui A3o, sest kui millegagi seal limp/shovetakse siis paarid/Ax tavaliselt ja K6 mängib paremini, kui A3

  4. #1584

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    suht close tegelt, ma ei teagi kumb parem on.
    Kui postflop A pihta saad, siis tüüpiline limpar-station-herocaller ei taha kuidagi mitte midagi maha panna sellisel flopil, 3 barrelit valuebette on tõsiasi väga tihti. Isoleerides muidugi pole midagi teha A flopi oma TP-ga.

  5. #1585
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Eile Heads-UP Eesti MV. Esimene vastane Meelis Ahman. Kõige kauem pidime ootame esimest mängu, sest asumise tabelis kõige alumises otsas. Esimene käsi leian TT, tõstan 150 peale 5k stacki juures, Ahman 3b 450 ma shipin sisse kõik, peale lühikest mõtlemist Ahman callib AQo-ga ja hitib Q floppi ning gg - esimese käega out turnalt. Komas aasta järjest pole esimesest voorust edasi saanud lol


    Kuid õnneks üks hobune näitas head mängu ja täna top4 hulgas arvan et üks favoriite, niiet sealt võib veel tulla
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 02.03.12 at 20:10 Põhjus: LOL. Sorry, kogemata mässasin su posti ära. :)

  6. #1586
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust

    Kuid õnneks üks hobune näitas head mängu ja täna top4 hulgas arvan et üks favoriite, niiet sealt võib veel tulla
    sm112? gl talle

  7. #1587
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    sm112? gl talle
    jup

  8. #1588

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Eile Heads-UP Eesti MV. Esimene vastane Meelis Ahman. Kõige kauem pidime ootame esimest mängu, sest asumise tabelis kõige alumises otsas. Esimene käsi leian TT, tõstan 150 peale 5k stacki juures, Ahman 3b 450 ma shipin sisse kõik, peale lühikest mõtlemist Ahman callib AQo-ga ja hitib Q floppi ning gg - esimese käega out turnalt. Komas aasta järjest pole esimesest voorust edasi saanud lol
    => almost
    http://www.youtube.com/watch?v=3-hz4HRcbzM

  9. #1589
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Ma kuulsin, et andu_andu oli EMV-l teinud burgetiga diili, et ta teenib $0.10 Extreme Turbo SNG-des aastas enim võitnud mängijate hulka. On see tõsi? Pidi saama kullast karika jack danielsi logoga. Ootame pumperiga (kes jõudis just 30 minutit tagasi aasiasse) vastukaja. Ülehomsest pidid oddsid ka olema.

  10. #1590
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    masterpuppet- tahtsin just sama lingi siia andule panna :)

  11. #1591
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    hahha see video oli esimene asi, mis mu pähe tuli kui Ahman 3bettis !!!

  12. #1592

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Pole klikanud, aga Durri TT vs Hellmuthi AA, eks?

  13. #1593
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    jepikajee mothafuka..

  14. #1594

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    GL HORSEil.

  15. #1595
    Jube Noob Kasutaja petteri avatar
    Liitus
    Feb 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    162

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    GLGL, tuleb ära!

  16. #1596
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Panen enda nime kirja siia, et alati märkaks kui uuendus siin :)

  17. #1597
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Lühidalt eestikatest.

    Tegin väikse motiveeriva kihlveo ja plaanisin mängida enamvähem kõiki evente v.a. team event, paaris event ja rahvaturniir.

    Omaha Hi/Lo: Näha oli, et tegemist on mänguga, millest paljud lauas olevatest mängijates aru ei saa ( k.a. mina lol ) kuid pinksa mõtlemisega oli üsna lihtne aru saada kuidas keegi mängib ja mismoodi mängule läheneb. Pärast paari tundi vegeteerimist kukkusin välja kui pottisin EPst AK3x ja KTx flopis panin commitiva flopi beti. Veiko Aaval oli paraku AA koos FDga ja imesid ei sündinud.


    Heads-up: Olin seina peal olevas nimekirjas viimane seega pidin ootama oma mängu kõige kauem. Esimeseks vastaseks oli eelmise aasta võitja Meelis Ahman. Kõige esimene käsi leian TT, avan 3x, saan 9bb 3beti ja lükkan kõik sisse kohe. AQo callib pärast mõningast mõtlemist - Q flopis ja GG. Kolmandat aastat järjest HUs esimeses voorus finiito, seekord siis päris ühe käega lol.


    Limit H.O.R.S.E.: Seda eventi pole ma varem kunagi mänginud seega ei osanud ka midagi erilist oodata. Teadsin vaid et eelmine aasta ei kukkunud esimesel päeval mitte keegi välja, seega oli oodata pikka päeva(õhtut) ja suht kindlat järgmist päeva. See aasta oli aga struktuur ümber tehtud ja esimesel päeval kukkus palju mängijaid väja, mina nende hulgas polnud vaid hoopis sain teise päeva suuruselt 2. stackiga. Ega esimesest päevast suurt väga midagi ei mäletagi, vb sellepärast et jõin aktiivselt veini.
    Teisel päeval olin esimeses lauas koos Imre Leiboldi, Katre Käsperi ning Kristjan Abakanoviga kuid see laud lagunes kiirelt ning ülejäänud aja veetsin järgmises lauas: Mina, Abakanaov, Kaur Mägi, hotcoca, hilisem teise koha omanik magamata mees, Herli Olop. Jällegi oli näha obv et keegi mingi eriline spetsialist pole ja kõik jooksvalt analüüsivad mängu ning pinksa mõtlemisega üritavad olukorda tabada ja vastaseid üle mängida - seda tegin minagi. Imelik oli/on see, et lauas väga palju üles haibitud segamängude spetsialist Kaur Mägi ei tundunud küll millegi poolest silma paistvat - tegi vaid imelikke nägusid vastaste actionite ja stardikäte valikute peale lol. Senikaua kui mina lauas olin näitas väga head mängu Herlio, no muidugi tal kaart ka jooksis hästi kuid tüüp oli mõnusalt aggro ja jättis lihtsalt hea mulje. Langesin siin siis 2. päeva 7.ndal tunnil ja kokku mängisin seda turniiri 16+ tundi ilma et oleks olnud isegi lähedal rahadele lol, kuid ei kahetse midagi , sest väga fun on mängida hoopis teistsuguseid mänge ja seltskond oli ka mõnus ( polnud lambi donke ). Mängiks kindlalt veel sellist turniiri kui võimalus oleks.

    MAIN EVENT: Ikaldus. Esimese paari leveliga kaotasin kõik suuremad key-potid milles osalesin ning jäin shortiks. Pushisin Axga sisse, KJo callis ja hittis midagi riverisse, GG oh well shit happens.

    Highroller: See event oli minu bet`i suurim ootus kuna siia oli oodata kõige vähem osalejaid. Osales 17 mägijat . Kohe alguses bluffisin natuke ära veits pluss mõni cooler ja leidsingi ennnast 4k pealt ( 15k algstack). Siis sain aga paar duublit ning üks purjus jorss bluffis kogu oma 30k stacki mulle ära ja FTsse läksin juba CL-na mingi 55k-ga või nii. 6-max`i FT oli minu lahedam live pokkeri laud üldse. Minust vasakul istusid: Codecci, Soome tüüp, Käsper, Maidla, Mauri Dorbek. Soome tüübi võtsin välja kui ta peale mu flopi cBetti shoves KJo-ga KK9ss flopis ning ma callisin ATssga ning hiitisn riverisse 5s`i. Codecci võttis flipiga Henri välja ning Mauri AA vs 77 Vallo. Siiamaani oli mu mäng edenenud väga hästi olin hittinud hästi floppe kui ka üleüldse mänginud hästi ( 3betbluffinud edukalt, postflop bluffinud ja vBettinud normaalselt )

    Kolmekesti mängu alustades oli mul kindel chiplead kuid üsna pea sai Mauri 22 vs minu AQ duubli + veits hiljem ka A9s vs minu 99 uuesti duubli. Siis oli suur käsi codecci vastu kus ma peale reaalselt 10 min mõtlemist foldsin A7 tema rea vastu A45,7 9, boardil. Veits hiljem 3betshovesin button openi peale 20bb nähes ainult ässa ( A2o oli ) , kahjuks oli Mauril seekord JJ ja välja imeda ei õnnestunud. 3. koht ja €3k auhinnaraha, mis tõmbas mu kogu EMV ürituse plussi vähemalt.

    Pot Limit Omaha: Jõin palju õlut ja jäin lõpuks 11.ndaks 90st. Meeldejäävaim käsi on vast see kui Revo Kingi vastu tõmbasin AKQ3ga AK2 boardil AAxx vastu rea :P flopist nupud sisse.

    Kui algul arvasin, et suudan grindida ka eestikate ajal onlines siis tegelikult osutus see võimatuks, sest pikad live mängupäevad keerasid unegraafiku veits sassi ja hommikul/päeval oli kas trenn või polnud lihtsalt viitsimist onlines mängida. Eile/täna siis back online ja ei saa kurta. Eriti tänase üle, mil tulemuste poolest parim päev üldse mis mul olnud on ja esimene +$10k päev.

    tl;dr threadsaver:
    ( Click to show/hide )

  18. #1598
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    tl;dr threadsaver:
    ( Click to show/hide )
    Oleme küll teisest puust threadsavereid näinud aga läheb arvesse :)

  19. #1599
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    ( Click to show/hide )


    GG eestikatel anyway.

  20. #1600

    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Suurim "+" päev on muljetavaldav, aga kui saladus pole, siis kuidas kõige kehvem päev lõppenud on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES