graafik HU vs 6max...


pokeroprimizer andmetel - Ma ei ole kindel kas see on last year või last 12 month, aga ei ole absoluutselt vahet , kuna mõlemal võrdsed kriteeriumid. JA RB+ volume on Waaaay overrated mängijate silmis (eriti micro/low stakes)... Inimesed ei teadvusta endale et RB makstakse nende enda winningsitest ning kui nad mängu korrralikult ei biidi siis ei saa loota et RB teeb neist miljonärid (SNE, 170k raket mis maksad oma võitudest).

Statse blokitakse erinevatel põhjustel... ning lähitulevikust on ka eredaid näiteid (Forelli T-särk). Kuna igale inimesele meeldib bragida , kui neil hästi läheb siis ma lihtsalt ei kujuta ette et niisama lambist blokitakse võitev graph ise ära. (kuigi tean ka kindalt näidet/näiteid kes crusheritest blokked).. Eriti kui graaf kisub ilus , siis see on ju nö elutöö ja mälestused - swingid jms asjad. Pmst see rahakotti piilumine on suht lamp imo... samamoodi teame ju erinevate elualade inimeste rahakotte kune need on capped ehk kindel palgavahemik.(9-17 tööinimesed enamuses)

Aga jah olen nõus , et on ka põhjuseid miks blokkida enda võitvad statsid, kuid pigem siis privaatsuse eesmärgil/ kellegi eest sissetuleku varjamiseks. Mitte sellepärast et Sul haruldane info ja ebamaiselt hea strateegia pagas( T-särgi juhtum).