Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 121 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 2402
  1. #2021
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Miks sharkscope sul avatud on? Mulle on mulje jäänud, et kõik reg-d üritavad iagsugsueid saite blokkida, et keegi ennde kohta mingit infot ei saaks? Reg-d teavad niikuinii teineteist, aga kas seda ei karda, et fish vaatab Sharkscope ja jätab sinuga mängimata?

  2. #2022
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Fishid ei kasuta sharkscope. Nad ei tableselecti ja tahavad lihtsalt kiiret actionit no matter kes vastas.

  3. #2023

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Miks sharkscope sul avatud on? Mulle on mulje jäänud, et kõik reg-d üritavad iagsugsueid saite blokkida, et keegi ennde kohta mingit infot ei saaks? Reg-d teavad niikuinii teineteist, aga kas seda ei karda, et fish vaatab Sharkscope ja jätab sinuga mängimata?
    lol

  4. #2024
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Miks sharkscope sul avatud on? Mulle on mulje jäänud, et kõik reg-d üritavad iagsugsueid saite blokkida, et keegi ennde kohta mingit infot ei saaks? Reg-d teavad niikuinii teineteist, aga kas seda ei karda, et fish vaatab Sharkscope ja jätab sinuga mängimata?
    need rohkem Erit.eu probleemid imo. timps ütles hästi.

  5. #2025
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Kas ainult Starsis toimetad või mängid/oled mänginud viimasel ajal mujal ka?

    Ja ainult hypereid või mingeid turbo/tavalisi lisaks?

  6. #2026
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas ainult Starsis toimetad või mängid/oled mänginud viimasel ajal mujal ka?

    Ja ainult hypereid või mingeid turbo/tavalisi lisaks?
    ainult starsis ja ainult hypereid jep hetkel.

    Actionit piisavalt palju, et enamvähem kogu energia ära kulutada

  7. #2027
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Sit another, if full vms. linnukese kadumine on hea või halb?

  8. #2028
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sit another, if full vms. linnukese kadumine on hea või halb?
    mingit vahet ei ole vist, sest kui ma õigesti mäletan siis register to any`ga sharkyt ikka ei biitinud ja tuli simul-sit anyways.

  9. #2029
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tegelt hetke sharky mõningase lagimisega saaks vist sellega normaalselt lobbysid seega mine võtta kinni nüüd, kas muutus midagi või mitte. Sharky-l on ka variance - vahel on megafast, vahel lagib. Kui lagib siis on hea, sest kiiremad, kes viitsivad saavad vahepeal käsitsi lobbysid ja jäävad järjekorda alles ka

  10. #2030
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Ma ikkagi ei saanud vastust. 6max high stakes on 70% reg-dest Sharkscope blokkinud. Miks nad seda siis teevad kui fishid antud saite ei kasuta?

  11. #2031

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Et regid arvaksid et nad on fishid

  12. #2032

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Et regid arvaksid et nad on fishid
    -ev, siis hakkavad regid Sulle järgi istuma, selle asemel, et fish istuks :P

    Probably on nad lihtsalt kaotavad SNE'd ja häbenevad seda

  13. #2033

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    6maxist oli jutt, siis võivad ka regid pigem softimaid liigutusi sinu vastu teha.

  14. #2034
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Ma isiklikult arvan, et selle taga ei ole põhjus peitmaks end regide või fishide ees vaid inimeste enda privaatsus või teadmatus. Privaatsus erinevatel põhjustel: kellel mitte kõige paremad tulemused, kes lihtsalt ei soovi oma rahakotti avaldada vms. Teadmatus siis sellest, et kindlasti on regulare või semi-regulare, kes ei kasutagi sharkscope ning võib-olla ei teagi selle olemusest mitte midagi, või kasutab mõnda muud saiti kui sharkscope.

  15. #2035

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Imo 6maxis ka paljud head crusherid on oma info ära salastanud, osalt ehk et ei nähtaks nende teenistust. Kui vaadata samade BI'de 6maxi ja HU rekside teenistusi, siis HU omad on pikalt ees, kuigi hästi biitiv ja kõrgema RB%'ga 6maxi tüüp võib vabalt sama palju või rohkemgi teenida. Mingi võimalus on, et blokitakse statse, et uusi rekse nii palju ei tuleks.

  16. #2036
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Kui ma oleks hea winratega regular ja teeks midagi teistest erinevalt, siis ka pigem blokiks. Nt. kui ma olen katki hammustanud, et bubbles tuleb olla ekstreemselt tight või loose, siis ma ei tahaks, et nõrgemad regularid vaatavad SC-st, et see stiil töötab hästi ja hakkavad jäljendama või põhjalikult analüüsima mu mängu.

    Kui 9-maxi mängisin paar aastat tagasi, siis märkisin eraldi ära need, kel oli SC-s väga kõrge winrate. Nende kohta tegin rohkem notesid, et mida nad fishide või regularide vastu ebastandardset tegid, mis silma jäi.

  17. #2037

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    graafik HU vs 6max...


    pokeroprimizer andmetel - Ma ei ole kindel kas see on last year või last 12 month, aga ei ole absoluutselt vahet , kuna mõlemal võrdsed kriteeriumid. JA RB+ volume on Waaaay overrated mängijate silmis (eriti micro/low stakes)... Inimesed ei teadvusta endale et RB makstakse nende enda winningsitest ning kui nad mängu korrralikult ei biidi siis ei saa loota et RB teeb neist miljonärid (SNE, 170k raket mis maksad oma võitudest).

    Statse blokitakse erinevatel põhjustel... ning lähitulevikust on ka eredaid näiteid (Forelli T-särk). Kuna igale inimesele meeldib bragida , kui neil hästi läheb siis ma lihtsalt ei kujuta ette et niisama lambist blokitakse võitev graph ise ära. (kuigi tean ka kindalt näidet/näiteid kes crusheritest blokked).. Eriti kui graaf kisub ilus , siis see on ju nö elutöö ja mälestused - swingid jms asjad. Pmst see rahakotti piilumine on suht lamp imo... samamoodi teame ju erinevate elualade inimeste rahakotte kune need on capped ehk kindel palgavahemik.(9-17 tööinimesed enamuses)

    Aga jah olen nõus , et on ka põhjuseid miks blokkida enda võitvad statsid, kuid pigem siis privaatsuse eesmärgil/ kellegi eest sissetuleku varjamiseks. Mitte sellepärast et Sul haruldane info ja ebamaiselt hea strateegia pagas( T-särgi juhtum).

  18. #2038
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Wow lol, #4 HU-s, 0PIGGYBANK kes rahuliku $420K tegi, on mul note:

    Fish vist, HU-s vähemalt.

    3b pot, tal 99 ja callis bustoks ennast, flop madalad kaardid, turn Q, river J.

  19. #2039

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    graafik HU vs 6max...

    lasin sharkscopes sarnase edetabeli kuvada ja seal su HU nimekirjas olevatest mängijatest märgib sharkscope lipuikooni järgi ChuckNorrisQ (#20) eestist pärit olevaks. kui tõene, siis keegi eestlastest (või vähemasti eestist) on absoluutses SNG mängijate tipus maailmas.

  20. #2040
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Ranka mainis kunagi, et mõned nit-regid olid PS-s olnud sellised, keda peeti nõrgaks, kes avasid minraisega vms. Kuni PTR välja tuli ja näitas neile mingit monster winrate. Ranka võiks täpsustada, aga PTR ja SC peaks selles suhtes suht sama efekti omama.

    2009-2010 blokkisid SC statte küll peamiselt tugevad regid. Mina tegin sellistele solid regi värvi igatahes juurde ja note "SC blocked" tähendas table selectionis "avoid". Aga tänasel päeval vist on jah pigem niipidi, et enamik häbeneb oma tulemust, mitte ei varja kõrget winrate.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES