Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Kuidas peaks antud kätt flopist mängima? C-bet ju on standard, aga mida teha vastase tõste peale, kas shove või call?

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1301214
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $32.85
    BB: $22.85
    UTG: $16.33
    Hero (CO): $68.41
    BTN: $27.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 8 7
    UTG calls $0.25, Hero raises to $1, BTN calls $1, 2 folds, UTG calls $0.75

    Flop: ($3.35) T 3 7 (3 players)
    UTG checks, Hero bets $2, BTN raises to $5.75, UTG folds, Hero ???

  2. #2

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    vastase kohta infot?
    vaakumis ma siin calliks ja otsustaks turnis.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Kui mingi agrom vastane, tõstaks mingi 15 peale ja calliks shove või lükkaks turnis ülejäänud sisse. Või siis shoveks juba flopis. Üldiselt mulle ei meeldi hea käe ja drawga anda flopis OOP initsiatiivi ära ja minna c-call mode peale, ma lükkaks siin iga vastase vastu nuppe ja loodaks, et pole setti.

  4. #4

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Raise ja bustoks imo, kõik turnid ja riverid mis meile sobivad hirmutavad tõenäoliselt teda.

  5. #5

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Siin paneks tundmatu vastu stackidele.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Vastane oli suht solid. Selliste regulari andmetega. Ise kahtlustasin overpairi tal olevat, mõtlesingi kuidas kasumlik käituda flopis on tema tõste peale, et kas shove - overpairi vastu siis 50/50 olukord või callime tõste ja üritame turni hittida, aga kui ei hiti siis kuidas edasi mängida?

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Huvitav, et solid reg ei 3beti JJ+. Võib ju flip olla ülepaari vatsu, aga fold equity mängib ka rolli imo. Call on minu jaoks välistatud juba seepärast et oleme OOP, päris minraise ka pole ja saame vaid ühe kaardi callimisega kui turni ruutut ei tule ja betib mingi 12$, siis kellad.

  8. #8
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    51

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Shove on igaljuhul parem kui call, kuigi sa saad 99% call-i kuna ta on toppinud ~40% oma stackist flopis juba sisse. Lihtsalt looda, et oled flush draw vastu või et hitid turn/river-is , kuna call-i puhul jääme me igaljuhul väga ebamugavasse vaakumi ja me ei tea mida teha kui turn on brick.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Huvitav, et solid reg ei 3beti JJ+. Võib ju flip olla ülepaari vatsu, aga fold equity mängib ka rolli imo. Call on minu jaoks välistatud juba seepärast et oleme OOP, päris minraise ka pole ja saame vaid ühe kaardi callimisega kui turni ruutut ei tule ja betib mingi 12$, siis kellad.
    Kusjuures vastasel olidki pocket soldatid. Kummaline jah, et ta preflop 3betti ei teinud mulle. Flopis panin ta jah ülepaari peale, kuigi väga vabalt võis seal ju set ka olla. Preflop lihtsalt madala pocketiga raiset callitud. Aga nupud läksid meil flopist sisse jah.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Ei tea mi ssee vastane seal shovet callides mõtles siis, suht retard nii JJ mängida imo.. tema õnneks oli kõige kehvem käsi, mis sul üldse olla sai...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES