Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 35
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Täpselt sama jutt, mis eelmine nädal aga igaks juhuks panen korra sama plaadi veel mängima, et ei tekiks erimeelsusi.

    Iga reede leiab TrioBeti-is aset Bounty turniir, mis algab 20.00 Eesti aja järgi ja buy-iniks on €5.5 (5 eurot auhinnafondi ehk prizepooli, 50 senti rakeks). Turniiri tavalisele prizepoolile on pandud välja ekstra 100 eurot ühe inimese skalbi eest. See nädal on "jahitatavaks" ehk skalbikandijaks mängija nimega taavi098. Kui Te lööte selle vana turnalt välja siis Te saate 100 Eurot. Ja mängija, kes võidab Bounty turniiri saab lisaks auhinna rahale (mis on prizepoolis) õiguse olla järgmise nädala (17. oktoober) Bounty turniiril "jahitav" ja kui ta võtab pakkumise vastu ning osaleb järgmise nädala turniiril Bounty'na siis selle vaeva eest ta saab lisa 100 eurot TrioBet'il!

    Minu pakkumine siis oleks: Tahaks leida 5 (viis) mängijat (usaldusväärset - peaks olema Eesti maastikul/foorumis/chatis/blogides mingigi nimi -- tõenäoliselt Teil see nimi on olemas, kui seda blogi/foorumi loete), keda ma stakeks sellele turniirile (ehk maksan kinni 100%-liselt buy-inid) 50:50 diiliga. See tähendab, et kõikidest võitudest (rahad prizepoolist kui ka bounty elimineerimise rahad ning järgmise nädala osalamise rahad, kui mängite turniiri) annate 50% mulle ning 50% (ehk pool) jääb Teile.

    Ja väike lisajutuke ka (loodan, et ei lähe kunagi vaja): Lähitulevikus üritan rohkem tegeleda stakemisega aga kui keegi peaks ülelaskma (ei osale turniiril/ei maksa võite välja) siis sellised stakemised jäävad lihtsalt ära.

    Kellel tekkis huvi ning kellel on AEGA REEDE ÕHTUL KELL 20:00 (RÕHUTAN: REEDE ÕHTUL) siis andku oma TrioBet'i screen-name (see nimi, mis on Teil lauas). Seda läheb vaja selleks, et ma teaks kellele raha kanda ning keda jälgida

    Osalejate nimekiri:
    1. m0nit
    2. Tarmooza
    3. jessica007
    4. blackpoint
    5. HouseOfAces

    Kohad Täis!

  2. #2

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    ma paneks end kirja, kui saab, prima username m0nit.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Tsitaat Algselt postitas ilikeu
    ma paneks end kirja, kui saab, prima username m0nit.
    Kirjas!

    NB! (küsin igaks juhuks üle) Sa ütlesid, et username on m0nit. Mul on vaja seda nime, mis kuvatakse lauas istudes ehk screen-name! On see ikka m0nit?

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Oleksin käpp!
    Tarmooza nimeks!

    Tarmo

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    added

  6. #6

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tsitaat Algselt postitas ilikeu
    ma paneks end kirja, kui saab, prima username m0nit.
    Kirjas!

    NB! (küsin igaks juhuks üle) Sa ütlesid, et username on m0nit. Mul on vaja seda nime, mis kuvatakse lauas istudes ehk screen-name! On see ikka m0nit?
    still same sir, ma vist isegi su friendlistis.

  7. #7
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    12

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Olen homme 100% nõus dealiga...kasutaja jessica007

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    lisatud

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    added, 1 koht vaba.

  10. #10

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine j

    Mängiks ka. HouseOfAces Triobeti alias

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Nii kohad täis ja rohkem mehi ei mahu.

    Kontrollige oma andmed üle ja pange kirja oma hetkeline tirobeti konto seis! Kui lähima 3-4h jooksul kaebusi ei tule, siis panen rahad teele. Teavitan ka siin, kui rahad peaks teie kontodel olema.

    edu m2ngul.

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Ma teeks ühe ettepaneku:

    Kes käemängu mingi TOP 3-s, 5-s (ma ei ütle seda selleks, et ma ise kõrgel pos olen) oleks saaks ka sellise väiksema stakemise osalemiseks. Siis on võibolla võimalus ka neil, kes 24 h foorumis ei pesitse ja pakkumist ei oota...

    L.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    mõte hea aga käemänguga ei tahaks seda seostada. Siis parem korraldan paar päeva enne stakemist võistluse just neile, kes tahavad ja saavad reedesel turniiril osaleda.

    kui järgmine kord meeles ja viitsimist, siis korraldan ära.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    See ka variant. Siis eraldab mingil määral terad sõkaldest.

    Edu,
    L.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Hi Ranka the AllMighty, We have now completed your Buddy Transfers. 5,5 EUR has beentransferred to m0nit, Tarmooza, jessica007, blackpoint andHouseOfAces. We are eagerly looking forward to our further cooperation. Have a nice evening! Regards, DawidTeam TrioBet www.triobet.com


    Seega kontrollige üle, kas saite rahad kätte. Kui on miski probleem - andke teada. Kui probleemidest pole teada antud ENNE TURNIIRI ja meest ei ole turniiril siis Te peate 5.5 Eurot mulle tagasi kandma, olenemata, mis põhjustel Te turniiril ei osalenud.


  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    juba tuli esimene kaebus, saatsin support kirja, et las uurivad oma transfereid.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    Hi Rainer, We have now completed your Buddy Transfers to jessica007 and m0nit whohave not received money before. Please accept our apology for the delay and any inconvenience you havereceived. If you have any further questions, please do not hesitate to contactus. Thank you! Regards, DawidTeam TrioBet

    nüüd siis peaks kõikidel papp käes olema. veenduge selles palun ja andke probleemidest varakult teada.

  18. #18

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    tnx, ma saan nüüd terve aasta endale süüa osta! võibolla ostan porsche ka.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine jne.

    et siis rahad käes?

    jessical polevat ikka veel raha käes olema ja tõsiselt enam ei saa aru, kes on kätte saanud või mitte! Vihkan seda fking buddy transferi, lasen hommikul burgetil kõik üle kontrollida.

  20. #20

    Re: Reedene (10.17.2008) TrioBet Bounty turniiri stakemine - reeglid, regamine j

    Rahad käes.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES