Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 60
  1. #21
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Kuidas seal lost contis see laiv on üldse? Selles mõttes, et mis kella ajal ja mis päevadel jne.

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sellele hinnangule lisaks, kas vahel mõni normaalne inimene ka lauda satub?
    piinatud kangelased ja matemaatikud on normaalsed ju :)

  3. #23
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    No ei usu mina, et sa 100ROI pargi nädalaturnadelt kätte saad. Kiiresti läheb mäng push-fold mänguks ja kahjuks seda oskavad kõik

    Minu arust imho henry ja imre stiil pole selline millest ehk õppust võtta. Nad üritavad liiga soldi pokkeirt mängida. Jah see toimib, kui on idioote lauas, aga kui vastas on ka mõtlevad mängijad siis läheb raskeks
    Nt mäletan EMV, kus olime 2-l päeval mõlemad suured stakid lauas ja 3bettisin tema utg avangut ta 4 bettis mind ja mul oli JJ easy fold. Lihtsalt ta solid stiil ei näe ette, et ta hakkas suure stakiga bluff all-inne tegema

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    No ei usu mina, et sa 100ROI pargi nädalaturnadelt kätte saad. Kiiresti läheb mäng push-fold mänguks ja kahjuks seda oskavad kõik
    Wat? Sügavalt kahtlen selles, et seal kõik seda oskavad. Paljud oskajad on arvatavasti pigem arvavad-et-oskavad....
    Aga mine sa tia :)

  5. #25

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    pargis pole ühtegi regulari kes push fold mängu oskaks

  6. #26

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    no kui enamus oleks kõvad push-foldijad, siis keskmine stäkk ei saaks vist turna lõpus olla alla 10BB nagu see seal tavaliselt on

  7. #27
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    * ALATI on igas lauas mõni vend, kes teab teistest asju paremini, õpetab igal sammul, kritiseerib kellegi käiku, agrotab - sest fishidel enivei pole kunagi midagi ja kui on, siis panevad pressingu enivei peale maha :) sihuke vend on tavaelus nerd, kes läbi pokkeri on saanud mingi uue enesekindluse ja nüüd lauas üritab seda kõigile näidata - õnneks selline vend üle tunni või paari lauas ei kesta, sest donkab kogu (võibolla ka huge) stäki kiirelt maha. Kui ta käe kaotab, siis arvustab käe võitja mängu (kuidas sa turnil callid nii? preflop tuleb tõsta selle käega jne)
    Mingi kapuutsiga vend? Ma Lost Continentis pole käinud, aga Cafe Taos korra-kaks käisin ja siis oli üks ülihäiriv reg, standard 100-eegine turna oli ja vend pani hirmsasti tarka, vaikselt LOL-isin mõttes ta üle.

  8. #28

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mingi kapuutsiga vend? Ma Lost Continentis pole käinud, aga Cafe Taos korra-kaks käisin ja siis oli üks ülihäiriv reg, standard 100-eegine turna oli ja vend pani hirmsasti tarka, vaikselt LOL-isin mõttes ta üle.
    parkis on ka mingi lokkis kartulivärvi juustega reg, kes alati kõike kõige paremini teab ja TTTA 4-bet shove on omahas on lihtsalt liiga high level ja ülejäänud donkid ei peakski sellest aru saama.

    Alati kommenteerib käsi rofl. Anduga kunagi sattusime temaga ühte lauda koos ja naersime ta üle:D

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    parkis on ka mingi lokkis kartulivärvi juustega reg, kes alati kõike kõige paremini teab ja TTTA 4-bet shove on omahas on lihtsalt liiga high level ja ülejäänud donkid ei peakski sellest aru saama.

    Alati kommenteerib käsi rofl. Anduga kunagi sattusime temaga ühte lauda koos ja naersime ta üle:D
    haha mul tuli see käsi meelde kusjuures ja isegi kus laua otsas ta istus, aga ei meenu täpselt, kes ta oli :...

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    lostis oli ka üks selline äss.. patsiga veidi vanem tüüp.. haises mu kõrval.. lõpuks viskas kopa ette kui ta skoopis oma overbetiga poti ja siis mölises algaja kallal, et miks see flopi jms callis kui turni foldib vms.. käskisin tal vait olla ja õnnelik olla kui chipid sai kätte ja vähem möliseda..

  11. #31

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    1. kilid kes nitivad nii hullusti, et jäävad peaegu magama:

    ( Click to show/hide )


    2. soome pässid kes õlle kõrvale raha auku panevad, samas on muhedad ja hoiavad laua elus:

    ( Click to show/hide )

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Wat? Sügavalt kahtlen selles, et seal kõik seda oskavad. Paljud oskajad on arvatavasti pigem arvavad-et-oskavad....
    Aga mine sa tia :)
    too näiteid:)
    Ma pean veaks nt sellsieid asju, nt 10bb mäng
    Tugevad leakid on raise-fold ja limp-fold ma viimasel ajal sellist asju pole näinud
    minoorsemad vead...nt A2 pushimine UTG-lt-ega ka neid eriti "regularid taha teha" ja kui isegi teevad, siis see pole nii mecik leak, et su ROI kohe taevasse peaks jooksma.


    Tooge palun mulle naiteid kus vigu tehakse-kuulan huviga

    Räägime ikka ca 30 mängijast, mitte bubble olukorrast kus mõni tõesti võib foldida 1 bb-ni ja muid "nalju" teha

  13. #33
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Keegi pro-de jäljendajaid ka kohanud??
    Nagu ntx Chris fergusoni, phil iveyt, durri või kedagi :D ?

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Räägime ikka ca 30 mängijast, mitte bubble olukorrast kus mõni tõesti võib foldida 1 bb-ni ja muid "nalju" teha
    30 mängijaga enamasti pole veel push-fold mäng, nii et raske palju näiteid tuua sellisest olukorrast. Finaallauast tuleb mul meelde küll 10bb stackiga 5bb open raise ja fold 3beti peale. Kahjuks ei tea kui regular see vastane oli.

  15. #35

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    too näiteid:)
    Ma pean veaks nt sellsieid asju, nt 10bb mäng
    Tugevad leakid on raise-fold ja limp-fold ma viimasel ajal sellist asju pole näinud
    minoorsemad vead...nt A2 pushimine UTG-lt-ega ka neid eriti "regularid taha teha" ja kui isegi teevad, siis see pole nii mecik leak, et su ROI kohe taevasse peaks jooksma.


    Tooge palun mulle naiteid kus vigu tehakse-kuulan huviga

    Räägime ikka ca 30 mängijast, mitte bubble olukorrast kus mõni tõesti võib foldida 1 bb-ni ja muid "nalju" teha
    järgmine kord kui parki mängima lähen kirjutan üles võtan märkmiku kaasa
    aga üldiselt pushfoldi vigu silmaga näha alati ei saagi sest üldine viga ongi pigem foldimine kui tegemist obv pushiga

    Harry kas 2. pilt sellest korrast kui kahekesi cashi lasime hommikuni ?
    Viimati muudetud kivisaba poolt : 11.11.11 at 18:25

  16. #36
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    No ei usu mina, et sa 100ROI pargi nädalaturnadelt kätte saad. Kiiresti läheb mäng push-fold mänguks ja kahjuks seda oskavad kõik

    Minu arust imho henry ja imre stiil pole selline millest ehk õppust võtta. Nad üritavad liiga soldi pokkeirt mängida. Jah see toimib, kui on idioote lauas, aga kui vastas on ka mõtlevad mängijad siis läheb raskeks
    Nt mäletan EMV, kus olime 2-l päeval mõlemad suured stakid lauas ja 3bettisin tema utg avangut ta 4 bettis mind ja mul oli JJ easy fold. Lihtsalt ta solid stiil ei näe ette, et ta hakkas suure stakiga bluff all-inne tegema
    Sry for OT, aga miks üldse JJ-ga sellises kohas 3betid?

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 349

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    parkis on ka mingi lokkis kartulivärvi juustega reg, kes alati kõike kõige paremini teab ja TTTA 4-bet shove on omahas on lihtsalt liiga high level ja ülejäänud donkid ei peakski sellest aru saama.

    Alati kommenteerib käsi rofl. Anduga kunagi sattusime temaga ühte lauda koos ja naersime ta üle:D
    ROFL.

  18. #38
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    soovitan nendele kõige targematele vendadele mingit bluffi vms korra näidata, siis ehk tõmbab maa peale tagasi
    aga jah, neid vendasid kes lauas ainult ennast respectivad leidub päris palju ja tavaliselt nende stack kaob kiirelt :)

  19. #39

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    tartu olympis on ka paar tegelast, kes ainult seletavad .. et nii ikka ei saa callida.. ja seal oleks pidanud ch/r ning riveris oleks pidanud yldse foldima, et ainult fishid callivad seal etc ..

    mingi rulli degenid koos arutavad strateegijat :D

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    soovitan nendele kõige targematele vendadele mingit bluffi vms korra näidata, siis ehk tõmbab maa peale tagasi
    aga jah, neid vendasid kes lauas ainult ennast respectivad leidub päris palju ja tavaliselt nende stack kaob kiirelt :)
    Ei just tuleb rahulik olla mitte tõmblema hakata-see näitab su enda nõrkust
    Kasutad tema "teadmisi" pokekrist ja prindid raha


    Kui ma olin kaardilugeja kasiinodes, siis kuulsin pea Igaõhtu kuda mõni orikas ütles, kuidas mängida. Ma tegin showd kaasa, teisel juhul oleks mu mäng väga lühikeseks jäänud, sest managerid jälgisid mu tegevust

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES