Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 89
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009

Re: $$$ küsib HU SnG stake

ei ole juhus, äsja keskkooli lõpetanud, esimestel kursustel meibi, no cash jne. tuleta enda aegu meelde, üpris kindel, et sama - v.a. kui oli suhteliselt rikas vanem :)

mis te siplete nüüd siin.

Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009

Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    ei ole juhus, äsja keskkooli lõpetanud, esimestel kursustel meibi, no cash jne. tuleta enda aegu meelde, üpris kindel, et sama - v.a. kui oli suhteliselt rikas vanem :)
    ega ma isegi vanem pole, aga jh, see oli selline retooriline küsimus.
    enda koha pealt nii palju, et ise olen füüsilise tööga raha teeninud+pokkerist kah väike boonus tulnd.

Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    mis te siplete nüüd siin.
    lege:D

Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Vabandust, aga mis selle postituse mõtte oli? Ma pole kunagi stake ajal neid teinud.

Anduga tahaksin msnis rääkida, ei ole kavas olnud kedagi üle lasta ja ei plaani seda ka tulevikus, Andu saab oma raha kindlasti tagasi.

Siia mingit seletuskirja ka ei viitsi kirjutama hakkata, bannige ära kui tahate.
    Stake ajal ei ole jah. Olid kadunud ja standard on infot jagada sellisel juhul.

Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010

$$$,jätad väga halva mulje endast nii.

Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009

Palun võta minuga ühendust $$$

Minuga ka

edit: Teistele... ei ole troll
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 07.09.11 at 22:01

Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009

Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009

ei usu kusjuures, aga sealt mul ta meelde tuli igatahes :D

Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009

imo on küll, sest ta rääkis mers welis 4-tablemises jms ning ma nagu mäletaks, et ta siin rääkis et multitableb husng. inglise keele tundub ka veits eestlaslik :P

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

confirmed

Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008

Tänud KristjanLaasile, kes tõstatas probleemi. $$$ kahtusaluse staatus ja teema liigutatud petturite alafoorumisse. K2snakalle ja andu_andu on kinnitajad, kui kunagi peaksid oma rahad tagasi saama. Enne ei tule kasutaja staatuse taastamine kõne allagi.

Samuti ootame kasutajalt "$$$" selgitusi, miks ei ole oma kohustusi stakejate ees ja kokkulepet täitnud.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Esiteks Stakeja*.
    Teiseks, kuidas kanda kellegile raha kui sul pole raha? Jah olin loll, et ei läinud esimesel võimalusel miinimumpalgaga tööle, sest mul oli võimalus saada 2x suurema palgaga tööd ja ei tahtnud ennast ära commitida ja nüüd on väga rumalalt asi veninud. Kui kellegil on midagi küsida või rääkida, siis võtke ühendust, saatke foorumis PM (siis saan emaili ja tean siia tulla seda lugema) või helistage, või rääkige msnis kui online olen või rääkige fb jnejne. Vastan alati ja loodetavasti saavad kõik võlad võimalikult ruttu ära makstud. See ei tähenda muidugi, et keegi peaks mind tulevikus stakema vms. Saan aru kui ei usalda, loodetavasti saan ennast tõestada kunagi ja thats that.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Ja ma luban, et teen kõik, et kõik saaksid oma rahad võimalikult kiiresti kätte.

Esiteks Stakeja*.
    confirm.
    Ei ole $$$-i stakenud.... aga võlgu on küll

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Pole juba pea pool aastat kellegile võlgu olnud. (Enamus polnud pokkerivõlad, vaid söögi ja üüriraha)
    Andule maksin tagasi kogu stake algsumma obv.

Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009

Saatsin käsnale sõnumi faces, et ta siia postiks, et confirmida. Mida requestis -andres- . Kuigi ta käis viimane action seal oli 3. juuni. (võin ka talle tehtud ülekannetest screenshote teha, kuigi see ei puutu stake teemasse absul) Ilmselt sm112 või noname võivad confirmida, et selle teemaga on kõik korras.

Andult sain ilmselt msnis blocki. Ei tea täpselt küll miks, aga eks see mu ülbe suhtumise süü ole ;( .

Kui te ei usu, mu netipangast tehtud screenshote, siis palun küsige talt ise üle, et need vastavad tõele.
    Kuna rikkusin stake reegleid, siis kandsin tagasi ka kogu stake algsumma. Küll päris suure hilinemisega, aga tegin seda esimesel võimalusel. Oli kohustusi ka teiste inimeste ees.
    http://img191.imageshack.us/img191/4250/anduvlg1.jpg
    http://img155.imageshack.us/img155/8932/anduvlg2.jpg

Ütlen veelkord, et palun vabandust ja mul on siiralt kahju, et olen teinud lollusi. Usun, et olen neist õppinud. Saan aru, kui inimesed mind ei usalda. Samas, maksin tagasi kogu stake summa isegi kui stake oli ligi 200dol miinuses ja olen alati oma kõik võlad tagasi maksnud, seega ei ole minu arust kohane, et mu kasutajal on vastav tiitel.

Tubli

Kinnitan, et pole minu teada kedagi tahtlikult petnud ja tekkinud võlgnevused maksis esimesel võimalusel ära, minnes ekstra selle jaoks tööle :)

Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008

Saatsin käsnale sõnumi faces, et ta siia postiks, et confirmida. Mida requestis -andres- . Kuigi ta käis viimane action seal oli 3. juuni. (võin ka talle tehtud ülekannetest screenshote teha, kuigi see ei puutu stake teemasse absul) Ilmselt sm112 või noname võivad confirmida, et selle teemaga on kõik korras.

Andult sain ilmselt msnis blocki. Ei tea täpselt küll miks, aga eks see mu ülbe suhtumise süü ole ;( .

Kui te ei usu, mu netipangast tehtud screenshote, siis palun küsige talt ise üle, et need vastavad tõele.
    Kuna rikkusin stake reegleid, siis kandsin tagasi ka kogu stake algsumma. Küll päris suure hilinemisega, aga tegin seda esimesel võimalusel. Oli kohustusi ka teiste inimeste ees.
    http://img191.imageshack.us/img191/4250/anduvlg1.jpg
    http://img155.imageshack.us/img155/8932/anduvlg2.jpg

Ütlen veelkord, et palun vabandust ja mul on siiralt kahju, et olen teinud lollusi. Usun, et olen neist õppinud. Saan aru, kui inimesed mind ei usalda. Samas, maksin tagasi kogu stake summa isegi kui stake oli ligi 200dol miinuses ja olen alati oma kõik võlad tagasi maksnud, seega ei ole minu arust kohane, et mu kasutajal on vastav tiitel.
    Respect, 5+.

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES