Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 40
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Olybet Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!



    Kui Sina oled Olympic-Online VIP Klubi 6. taseme pokkerihai, siis see pakkumine on just Sulle. Nimelt saadab Olympic-Online oma profitiimi koosseisus Priit Türner, Paavo Korkka ja Raigo Aasmaa 22. – 27. juuniks pokkeriseiklusele Marokosse. Seal ootab neid ees vähemalt 5 päikeselist päeva ja põnev 50 000 stardipunktiga Marrakesh Deep Stack Open põhiturniir. Selleks, et seltskond oleks ikka mõnus ja mitmekülgne pakub Olympic Sulle nüüd ainulaadset võimalust nendega liituda.

    Marrakechi reisipakett on järgmine: €350 lennupiletid, €550 põhiturniiri pääse ja €225 väärtuses 5-päevane majutus koos teiste Olympic-Online pokkerimängijatega Kenzi Farah hotellis. Lennupiletid on mängija omafinantseering, kuid põhiturniiri pääsme ja majutuse koguväärtuses €775 teeb Olympic-Online välja neile mängijatele, kes 16. maist 13. juunini teenivad vähemalt 100 000 FPP-d.

    Selleks, et keegi ei peaks üle oma võimete mängima hakkama, pakume ka varianti, et vastavalt teenitud FPP-dele katame 775 eurost teatud %. Näiteks mängija, kes teenib kampaaniaperioodi jooksul 35 000 FPP-d saab 775 eurost 35% soodustust. Miinimumkünnis soodustuse saamiseks on 25 000 FPP-d ehk 25% soodustust.


    FPP-de kogumine läheb lahti 16. mail kell 03.00.00 ja lõpeb 13. juunil kell 02.59.59. Eelnevalt tuleb oma osalusest teada anda pokkeri managerile e-posti aadressil poker (at) olympic-online.com, et OO saaks juba varakult Sulle majutuse broneerida. Kui on kindel teostatav plaan Aafrikasse sõita, siis soovitame ka lennupiletid endale võimalikult vara muretseda.
    Kui Sa ei ole veel VIP 6, kuid oled sellise kaliibriga mängija, et suudaksid kuus vabalt $500 reiki genereerida ja sooviksid Marrakechi kampaanias osaleda, siis saada samuti kiri poker(at)olympic-online.com.


    Mida suurem seltskond, seda parem – pokerda end Aafrikasse!


    Liitu siin Olympic-Onlinega läbi PokkeriProd.com ja saa 30% makstud rakest tagasi läbi “ranka” dollarite.

    NB! Liitudes kustutage enne ära "Cookies" (Tools->Options->Privacy->Clear your recent history)

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    irw@"ranka" dollarid

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    irw@"ranka" dollarid
    Nii me neid kutsume :)

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Aus pakkumine. Mitu kätt see teeb nl100 näituseks?
    Njaa. 100NL ei ole mänginud aga minu limiteeritud sample põhjal 200NL-lis mänginud 12,143 kätt ja maksnud $1098 dollarit raket :S :S :S See küll ju tõsi olla ei saa :S

    Aga üldiselt kasuta PTR-i. Otsi miski 100NL regular ja vaata palju raket maksab. Full ringi peale ärge seal eriti lootke. Hetkel 0 100NL full-ring lauda ja 4 x 50NL. 6 maxi aga see eest küllaga.

  5. #5

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Fullring:
    Õhtul 19st vb tekib üks laud. Südaööl on max 3 lauda. Nvdel võib arvu 1,5-2ga korrutada.

    6max:
    Lõputu action. Laudu väga palju.

  6. #6

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!


    OOs mängitud limiidid, käed ja rake võrdus:

    NL200 (shallow enamjaolt!)
    41407 kätt ja 4251$ raket

    NL100 (ca 40% shallow)
    93084 kätt ja 5591$ raket

    NL50 (ainult tavaline 6max)
    16966 kätt ja 646$ raket

    PLOHU50
    12 000 kätt ja 1400$ raket

    PLOHU100
    4100 kätt ja 520$ raket

    Alltime PLO:
    35 337 kätt ja 3654$ raket
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 12.05.11 at 14:06

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Ongi 200NL 1 käsi $0.10. ESTPatrick kilkas, et miski $3500 reiki vaja, mis siis teeb ainult 35k kätt w? Samas ei tea ka. Kui mul VIP level 0 oli, siis tegin kolme päevaga 20k punne, vip taseme tõustes saab muidugi punne väga kiirelt.

  8. #8

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    tõmba grind käima

  9. #9

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    krt, mul on sel ajal ainult 2 nädalat võimalik netis grindida, muidu võiks isegi üritada

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    tõmba grind käima
    Ma andsin omale lubaduse, et ma mängin ainult ühte ja ühte mängu. Ei mingeid muid huinjasid kõrvale, rikuvad mindi ära.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    krt, mul on sel ajal ainult 2 nädalat võimalik netis grindida, muidu võiks isegi üritada
    Kui priidu arvutused õiged ning HEM/PT3 rake ka õige siis cashis on see 30-40k käsi (200NL eeldatavalt). Aga ma pead ei anna ja üldiselt need rake-racede grindimine on närvesööv tegevus. Too muidugi ei tohiks olla eriti "sundiv", et saab väga palju vabasid päevi ka võtta.

  12. #12

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Ma ei jõua hetkel arvutada - mitu kätt PLO100 peab mängima 100 000fpp jaoks?

  13. #13
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    arvuta ise. 1232 käega maksn 120,98€ rake PLO100s viimati. ja 100 000 punni peaks olema 3,8k dollarit. konverteeri ja arvuta ja vastus olemas

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    kuskilt käis läbi selle seeria kodulehekülg mis seal toimub. kas keegi saaks siia copyda ma ei leidnud hetkel kuskilt. ja krt oleks väga huvitatud sellest kuid mu OO vip level on täpselt 0. peaks vist jan-iga kontakti võtma ja midagi sellega välja mõtlema :)

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    kuskilt käis läbi selle seeria kodulehekülg mis seal toimub. kas keegi saaks siia copyda ma ei leidnud hetkel kuskilt. ja krt oleks väga huvitatud sellest kuid mu OO vip level on täpselt 0. peaks vist jan-iga kontakti võtma ja midagi sellega välja mõtlema :)
    Läbi PP.com liitudes on VIP level koheselt 3. Ja loe esimest posti, saad talle kirja ka saata.

  16. #16

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!


  17. #17

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    krt, mul on sel ajal ainult 2 nädalat võimalik netis grindida, muidu võiks isegi üritada
    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma ei jõua hetkel arvutada - mitu kätt PLO100 peab mängima 100 000fpp jaoks?
    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    kuskilt käis läbi selle seeria kodulehekülg mis seal toimub. kas keegi saaks siia copyda ma ei leidnud hetkel kuskilt. ja krt oleks väga huvitatud sellest kuid mu OO vip level on täpselt 0. peaks vist jan-iga kontakti võtma ja midagi sellega välja mõtlema :)

    ei ole siin mingit koonerdamist.
    hakkate tööle!!!

  18. #18

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    arvuta ise. 1232 käega maksn 120,98€ rake PLO100s viimati. ja 100 000 punni peaks olema 3,8k dollarit. konverteeri ja arvuta ja vastus olemas
    Ty. Ca 40k kätt siis. Kuidas seal PLO laudadega seis on, 4-6 lauda saab kergelt kokku?

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ty. Ca 40k kätt siis. Kuidas seal PLO laudadega seis on, 4-6 lauda saab kergelt kokku?
    Hetkel:
    PLO50: 10 lauda
    PLO100: 7 lauda
    PLO200: 5 lauda
    PLO400: 1 laud

    Kõik dollarilauad, waiting listid on ainult kohati rõvedad 4-8 inimest nimekirjas.

  20. #20

    Re: Olympic-Online PRO tiimiga jaaniks aafrikasse!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hetkel:
    PLO50: 10 lauda
    PLO100: 7 lauda
    PLO200: 5 lauda
    PLO400: 1 laud

    Kõik dollarilauad, waiting listid on ainult kohati rõvedad 4-8 inimest nimekirjas.
    PLOs leiad actionit küllaga. Alati võid teha uue laua <-- soovitan, plohu on niivõrd whaaalaanõõõõõ

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES