Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 25, kokku 25
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009

Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

Tsitaat Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
    kust @ pastilaa?
    hm... ma ei ole üldse nii palju enam staaris mänginud, seega ptr on pigem eksitav kui tegelikku oskust kajastav

...

Asi, mis natuke segadust tekitab, või millele ma nii palju jälile pole saanud. Kui enne musta reedet võis jänki vastu mängides teada, et ega nad eriti oska. Siis mis nüüd.. kreeklased kipuvad lahked olema, mõni totram venelane, veel?
    Selge pilt - sa oleksid võinud seda stake`i küsides mainida, et kus mänginud oled jne. Muidu su senise ajaloo põhjal väga lihtne järeldada, et Starsiboss jne.

Mis rahvuslikku kuuluvusse ja mängijaoskustesse puutub peale musta reedet, siis minu meelest on hetkel parimad ampsud nüüd hispaaniast ja venelasi on krt jubedalt juurde siginenud. Ja enamasti värdjaliku min-stackiga. Ja mis kõige hullem - enamus on plussis või be ja eriti bvb üli agressiivsed!

Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009

Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    See kuidas sa viimased 3k kätt oled jooksnud näitab mida? Vastan ise. Mitte midagi.
    olen 100% nõus, igaühe graafikust on võimalik selline periood välja otsida. Selle pealt pole võimalik mitte midagi öelda.
    See pole vaenulik suhtumine, soovitaks sellise info peale lihtsalt aega mitte kulutada. Täiesti ebaoluline.

Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009

Keegi ei ela ennast siin välja, lihtalt laused stiilis "parim oleks 5-6 BB/100 ..." ilma mingisuguse reaalse tõendusmaterjalita jätavad steikimise teemale õrnalt halva maigu. See on väga kõva winrate. Seda näidata suutvad mängijad tavalise jooksu puhul ei jää isegi 50 000 käeks NL25, vaid liiguvad edasi, sest see mängija biidib oma mängu tehes kohe kindlasti ka NL50 ja NL100. Parem oleks kui sa oleks ehk öelnud, mida pead realistlikuks winrateks ja miks (või kui parima välja tood, siis sama moodi ka halvima oodatu, et selle infoga midagi peale oleks hakata). Ja 50k kätt NL25 näitab väga palju. Kui mängija on pärast 50k kätt selles limiidis põhimõtteliselt BE, siis on kaks võimalust: kas tal on meeletult suur downswing või tema mängus on suured lekked (~95%+ kordadest on pigem see teine variant).

Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009

Ma usun, et see stake annab motivatsiioni juurde, et mängida ainult head pokkerit. Mängitakse ikkagist seepärast, et saada omale roll uuesti kokku. Kindlasti paneb see stake mängijat rohkem oma mängu üle mõtlema, analüüsima ning viib vigade otsimisele ja nende likvideerimiseni.

Mina kui stakeija usun, et see diil lõppeb meile mõlemale positiivse tulemusega. :)

Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008

usun ka... leidsin imeliku venna kanadast
    http://www.pokertableratings.com/sta...ns/Genius4832#

ma olen kaua nl25est eemal olnud

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES