Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Soovitage vaba aja tegevusi

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Paljud ägedad tegevused nõuavad palju raha. Ise olen viimasel ajal lauamänge ostnud endale suht palju. Kui on paar sõpra, kes tahaksid mängida, siis selle alla saab palju aega panna.
    Raamatud on ka väga hea mõte - isegi peaks rohkem lugema.
    Sellega seoses - keegi Cashflow 'd oskab mängida? Ma ostsin ja korra sõpradega mängisime, aga tundub, et reeglid valesti/kehvasti kirja pandud, sest mängu lõpuosa tundus liiga lihtne/mõttetu. Kui keegi teab täpselt reegleid, siis võiks mingi aeg mängida

  2. #2

    Re: Soovitage vaba aja tegevusi

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sellega seoses - keegi Cashflow 'd oskab mängida? Ma ostsin ja korra sõpradega mängisime, aga tundub, et reeglid valesti/kehvasti kirja pandud, sest mängu lõpuosa tundus liiga lihtne/mõttetu. Kui keegi teab täpselt reegleid, siis võiks mingi aeg mängida
    ma olen Liis Lassi 1x võitnud kohvik moskvas:D aga üsna luckbox mäng, hea kaart joppab siis on suht imba.
    reegleid tean. btw ca aasta tagasi toimusid cashflow üritused ka tallinnas, tartus, pärnus ka vist, 2x kuus vms kutsuti ca 50+ inimest kokku ja mängiti. siis mängisingi 2x. kedagi huitab siis võib uurida. kõik oli tasuta jne.

  3. #3
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Soovitage vaba aja tegevusi

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sellega seoses - keegi Cashflow 'd oskab mängida? Ma ostsin ja korra sõpradega mängisime, aga tundub, et reeglid valesti/kehvasti kirja pandud, sest mängu lõpuosa tundus liiga lihtne/mõttetu. Kui keegi teab täpselt reegleid, siis võiks mingi aeg mängida
    Mina oskan, ilmselt mängisid siis cashflow 101te, mis ongi kergem versioon ja see ongi mõeldud rohkem algajatele... on ka cashflow 202 mis on raskem versioon ja see on juba päris huvitav, keerulisemad tehingud ja optsioonid ja igasugused muud vigurid... Pole küll nüüd tükk aega mänginud ja täpseid erinevusi ei mäleta.Kunagi sai ka arvuti versiooni päris korralikult sõpradega mängitud. Aga jah ei tea kas asi oli reeglites või oligi liiga lihtne teie jaoks :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES