Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 161

Teema: *Spordinurk*

  1. #1

    *Spordinurk*

    Uuriks siin, mis spordialadega ka tegeletakse pokkerimängu kõrvalt. Pokkerimängija peab heas füüsilises vormis ikka olema, et mouse vajutada jaksaks.

    Ise olen tegelenud tohhujaa aladega, aga viimase aasta põhjal rohkeim tegeletud korvpalliga, orienteerumisega, piljardiga, suusatamisega, lumelauaga(väheks on jäänud, tahan rohkem!).
    Vaikselt olen proovinud ka kätt golfirajal ja usun, et see aasta võtab asja tõsiselt kätte sest see on liiggeniaalne mäng.
    Alad, millel ma ei ole võõras ja pakuvad huvi: kergejõustik, kardisõit, võrkpall, jalgpall.
    Sellest aastaks tahaks proovida uusi alasid ja jõuda rohkem jõusaali+jooksurajale.

    Äkki keegi teist tegeleb mingi huvitava alaga, siis saaks uurida puurida kuidas sellega tegeleda, sest mul on igaasjaäraproovimissündroom.

    Anyways, kõik sportima!

  2. #2
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *Spordinurk*

    olen heas füüsilises vormis.. trenni ei tee ja söön mida tahan... keha on liiga korras et mingeid rasvu talletada... muidu ajaviiteks käin jõukas.. mängin kossu, võrku, suvel jalkat, jne...

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: *Spordinurk*

    Tsitaat Algselt postitas Sass
    olen heas füüsilises vormis.. trenni ei tee ja söön mida tahan... keha on liiga korras et mingeid rasvu talletada... muidu ajaviiteks käin jõukas.. mängin kossu, võrku, suvel jalkat, jne...
    Minu andmetel sa oled alles alla 20 aastane nolk. Kui saad 25 aastaseks siis suure tõenäosusega räägid hoopis teist juttu :)

  4. #4

    Re: *Spordinurk*

    Ise tegelen jooksmisega,lisaks sellele kõik pallimängud jne(suht sportlik tüüp olen),talvel plaan minna kindlasti TM-ile,kuna suvel tuleb minna sõjaväkke sis on kindlasti eesmärgiks NATO testi 300p(max)

    Sport on lahe :)

  5. #5

    Re: *Spordinurk*

    Tsitaat Algselt postitas Staier
    Ise tegelen jooksmisega,lisaks sellele kõik pallimängud jne(suht sportlik tüüp olen),talvel plaan minna kindlasti TM-ile,kuna suvel tuleb minna sõjaväkke sis on kindlasti eesmärgiks NATO testi 300p(max)

    Sport on lahe :)
    Maraton sai eelmine aasta esmakordseltläbitud ja see aasta registreeritud ja ootan juba starti. See on ikka täiesti ulme mis rahvaspordipäev see on. Kõik kes suuskadel suudavad sõita ja tahavad head elamust, Tartu maratonil te selle saate. Eelmise aasta 5h46min tuleb alla lüüa :=) Kunagi tahaks Vasalopetile ja Marcialongale ka jõuda.

  6. #6

    Re: *Spordinurk*

    tundub hea teema olema postitamaks sellist plaani:
    Kas on korvpallihuvilisi gamblereid kes tahaks nt korra nädalas käia mängimas kalevi spordihallis 5 vs 5te?
    http://www.spordihall.ee/ vaadake hinnakirja alt palju maksab ja jagage kymneks-pole suur raha nädalas panna enda fyysise ning tunnikese hea lõbu peale.

    Korvpallis on jutt

  7. #7

    Re: *Spordinurk*

    jalgpall:P
    hobikorras pmts, väga trenni vmt ei tee, aga paks kh pole, aga see ehk tänu suitsetamisele:P

  8. #8

    Re: *Spordinurk*

    Meeldib väga kõigil Tartu maratoni erinevatel aladel oma higipiiskasid ja veremaigulisi tatilörakaid rajale poetada läbi rämeda rassimise aga finishis see eest on alati ootamas mega fiiling. Ei ole super tegija aga järjepidevalt püüan igal aastal ikka tsipa vormi hoida. Kui siin leidub veel TM sarja huvilisi siis andke teada. Koos tehtud treening on kergem ja koos peetud pidu on helgem!

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *Spordinurk*

    Tegelen Onaneerimisega.....(Sport seegi)

  10. #10

    Re: *Spordinurk*

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    Tegelen Onaneerimisega.....(Sport seegi)
    käid EMil ja MMil kh we?

  11. #11

    Re: *Spordinurk*

    teen sporti kergemat sorti,
    tõstan raskust teiste taskust

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: *Spordinurk*

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    käid EMil ja MMil kh we?
    Home game. ;D

  13. #13

    Re: *Spordinurk*

    Ma olen mingi viimased 7 aastat kossu phmtslt mänginud, kõrval ka suvel võrku ja sügisel/kevadel vutti jms :)

  14. #14

    Re: *Spordinurk*

    ma mängin pokkerit ja malet

  15. #15

    Re: *Spordinurk*

    Sprinterist ujuja olen ning hetkel põhiliselt lihvin jõusaalis lihast ;D

    Aga eile sai ka 3k eest suusad soetatud ja üx testrun tehtud, raske oli see elu, aga samas kui nüüd lumi hästi püsib ja annab aina lihvimas käia, siis võix ka mõelda Tartu Maratoni starti mineku peale, sest see aasta võib ikka unreal olla see asi, kui lumi püsib!

    63km vist päris sick, aga no väljakutsed on mulle alati meeldinud ja pole 2 aastat ühtegi maratoni läbinud tänu sellele, et Taanis elasin :)

    Rattamaratone ja triatlone ikka on seljataga ja finishisse jõudmise feeling on lihtsalt Priceless alati rsk!

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *Spordinurk*

    kõnnin tihti autoni

  17. #17

    Re: *Spordinurk*

    Tsitaat Algselt postitas Maison
    Meeldib väga kõigil Tartu maratoni erinevatel aladel oma higipiiskasid ja veremaigulisi tatilörakaid rajale poetada läbi rämeda rassimise aga finishis see eest on alati ootamas mega fiiling. Ei ole super tegija aga järjepidevalt püüan igal aastal ikka tsipa vormi hoida. Kui siin leidub veel TM sarja huvilisi siis andke teada. Koos tehtud treening on kergem ja koos peetud pidu on helgem!
    Ma olen käinud ainult suusamaratonil, aga huvi on ka rulluisu ja rattamaratoni vastu, jooksumaraton käib siiski ülejõu :D Äkki räägid pisut muljetest mis sul teistest maratonidest on. Ala palju enne sõitma peaks, et saaks nautida, mitte piinelda maratonil kui mõnusa hooga uhada jne. Ega Nõmme suusaradadel ei käi?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Sprinterist ujuja olen ning hetkel põhiliselt lihvin jõusaalis lihast ;D

    Aga eile sai ka 3k eest suusad soetatud ja üx testrun tehtud, raske oli see elu, aga samas kui nüüd lumi hästi püsib ja annab aina lihvimas käia, siis võix ka mõelda Tartu Maratoni starti mineku peale, sest see aasta võib ikka unreal olla see asi, kui lumi püsib!

    63km vist päris sick, aga no väljakutsed on mulle alati meeldinud ja pole 2 aastat ühtegi maratoni läbinud tänu sellele, et Taanis elasin :)

    Rattamaratone ja triatlone ikka on seljataga ja finishisse jõudmise feeling on lihtsalt Priceless alati rsk!
    Ei tasu muretseda selle suure kilomeetri hulga pärast. Selle rahvamassiga koos minek on nagu lust ja lillepidu, ise eelmine aasta läksin umbes 200 kilometraažiga maratonile ja viimased 10km hakkas raske, aga muidu see poleks ka maraton. Tartu rattamaratoni/rattaralli kohta on ka midagi kommenteerida pikemalt? Muuseas triatloni pole ühtegi läbi teinud. Kui tihti suvel neid eestis korraldatakse, mis on distantside valikud ja kas seal on ka mõni nö.suur triatlon, nagu suusas siis Tartu maraton? Tahaks triatlonis ka kätt ja jalga proovida.



    Ega keegi SEB Extremel osalenud pole or tahaks minna? Eelmine suvi oli plaan aga kahjuks jäi käimata.

  18. #18

    Re: *Spordinurk*

    eile jooksin trammi peale :D FTW

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *Spordinurk*

    ping-pong (ahhujei treening), jooks enne ping pongi, jõusaal peale. Piljardit mängisin ennem aLot

  20. #20

    Re: *Spordinurk*

    Suvel sõidan rattaga, sügisel vaatan telekat, talvel viskan lund ja sõidan lumelauaga, kevadel vaatan telekat.
    Tegelt kui siin foorumis on veel lumelaua huvilisi (pärnust soovitatavalt) võiksid nad oma tel nr mulle personaalsõnumisse panna. Teinekord Lätti, Zagarkalnsi, minek ja autos vaba koht siis hea helistada.

Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES