Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 29, kokku 29
  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    eiei sai lihtsalt uuritud nende kohta ja leidsin replicate kohta hea pakkumise. Replicaid saab minu kaudu 20-25 euriga. Need mis siin ennem myysin pole nendega kudiagi seotud. Vabandan kui vale mulje jäi.

  2. #22
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    Sellise jama peale mina minimaalselt keelaks müügiteemade tegemise ära, ban tundub ka õigustatud. Reklaamid, et müüd BEATS BY DR. DRE klappe ja siis alles kellegi küsimise peale selgub, et võivad olla vuhvlid ja tõenäoliselt olidki, kust muidu võtsid sellise odava hinna, laest?

    Kõik see jama kokku siin - odav hind, "ah kingiti jutt", teadmatus kas on originaal, kõva müügimees google järgi ja hilisem replica klappide pakkumine - ilmselgelt teadsid, et su klapid vuhvlid ja reklaamisid õigete pähe.

    Edit: keegi küll siin otseselt kahju ei saanud, aga oleks keegi foorumikasutaja su postitusele vastanud "tavai võtan ära, saada konto nr" siis hui sa oleksid teada andnud, et sa ei ole kindel kas tegemist originaalidega.

  3. #23

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    kusjuures nõustun Codecciga!

  4. #24

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    Ausaltöeldes arutasime seda teemat privafoorumis, ei teagi miks see teema ikka lahti on.

  5. #25
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    samuti nõustun Codecciga.

    samas vist väga vahet ei ole, sest kõik, kes seda teemat on lugenud on juba endale "mental note" teinud, et selle kasutajaga enam äri ei tee.

  6. #26
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    no blat vaatan siin eriline arutelu tulnud selle kohta. See viimane pakkumine oli siis kui leidsin okidoki keskkonnast kellegi tegelase kes pakkus 15 euriga vuffel klappe, mõtlesin, et whynot keegi võib ju soovida neid ja saan ise 5euri vahelt neilt. Esimesed klapid läksid sõbrale, kellel peaks siin foorumis ka kasutaja olema. Saime ka diilile, et kui ei toimi annan raha tagasi. Paar nädalat hiljem jälle nägin klapi omanikke ja kysisin, et kas klapid head ja kõik okei, vastus oli jah. Ega ma mingi businessi siin foorumites ei plaani tegema hakata aga mingi "mental note" jama ma ka ei viitsi lampi lugeda siin. Btw kes arvab, et ma petis vms olen siis võin jagada linke kus on ostu-müügi tehingute kohta mulle sadades positiivseid kommentaare.

  7. #27

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    no blat vaatan siin eriline arutelu tulnud selle kohta. See viimane pakkumine oli siis kui leidsin okidoki keskkonnast kellegi tegelase kes pakkus 15 euriga vuffel klappe, mõtlesin, et whynot keegi võib ju soovida neid ja saan ise 5euri vahelt neilt. Esimesed klapid läksid sõbrale, kellel peaks siin foorumis ka kasutaja olema. Saime ka diilile, et kui ei toimi annan raha tagasi. Paar nädalat hiljem jälle nägin klapi omanikke ja kysisin, et kas klapid head ja kõik okei, vastus oli jah. Ega ma mingi businessi siin foorumites ei plaani tegema hakata aga mingi "mental note" jama ma ka ei viitsi lampi lugeda siin. Btw kes arvab, et ma petis vms olen siis võin jagada linke kus on ostu-müügi tehingute kohta mulle sadades positiivseid kommentaare.
    Loll on ikka loll olla.

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    Nägid ehk sõnu "ei plaani" see peaks viitama tulevikule või mis?

  9. #29

    Re: M: Monster Beats by Dre Tours klapid! 40euri!

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Nägid ehk sõnu "ei plaani" see peaks viitama tulevikule või mis?
    Nägin, aga ei huvitanud. Kogu see teema on läbi ja lõhki mäda. Ei viitsi pikalt sulle midagi vastu kirjutada - loe Codecci postitus läbi, võin sinna julgelt +1 taha kirjutada.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES