Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Stake II - Õppige oma vigadest!

    Reedel võtsin oma "hoolealla" uue sõbra, kellega on mul täpselt sama diil, mis teise sõbraga. Seega ei hakka uuesti reegleid välja tooma, kuna kõik on nii või naa kokkuleppeline ja kui tahetakse petta, siis ükski online reegel ei kaitse mind ega teda.

    Ainult ühe uue reegli tahaks lisada (kehtib ka eelmise sõbra diiliga). Kui kuidagimoodi peaks kumbki sõber mind petma (tegema ilma minu loata cashoudi, chipdump, konto seisu tahtlikult valetama, jne) siis avalikustan screen-name.

    Graafik/Statid:



    Esmamulje/Nõuanded sõbrale:
    Teisest sõbrast (peaks sõpradele miskid nimed mõtlema) on see sõber esmapilgul parem. Positiooni tunnetus on natuke parem, postflop mäng on väga agresiivne. Suuremaks veaks on tema preflop passiivsus - ta peab hakkama vähem preflopis limpim ja callima ning natuke pidasime ka nõua, mida täpsemalt, kust mängida. Ja positsiooni tundlikust peab ta ka tõstma, et olla veel edukam.

    Seega minu nõuanne algavaks nädalaks - preflopis vähem limpi ja õppida positsiooni!

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Kuidas sa seda teada said? Puhtalt graafiku järgi või jälgisid mängu ka?

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kuidas sa seda teada said? Puhtalt graafiku järgi või jälgisid mängu ka?
    Seal graafiku all on statistika mida Holdem Manager annab, selle järgi saab kõik need järeldused teha. Näiteks, kui VPIP% 21.9 ja PFR% 7.2 see tähendab, et mängija on liiga passiivne. Kuna mängib 21.9% kätega preflop ning ainult tõstab sellest 7.2% sealt ka järeldus.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kuidas sa seda teada said? Puhtalt graafiku järgi või jälgisid mängu ka?
    passiivsusele viitab PFR ja VPIP suur vahe. Passiivsus preflopis on halb sellepärast, kuna postflopis puudub sul initsatiiv ning poole raskem on võita potte.

    Positsiooni tundlikust iseloomustab Steal Pct (Steal Percent ehk varastamise %). Steal Pct tähendab siis seda ,et kui sinuni on folditud ja sa oled CO, Button või SB ning sa open-raised. Temal see protsent on 15.9%. Seega ta keskmiselt nende kolme positiooni pelat raiseb 16% kätega. Aga ta üldine preflop raise on 7.2% ehk ta raiseb keskmiselt igalt positioonil 7.2% kätega. Seega ta hilises positioonis raiseb 2 x rohkem (tegelikkuses veelgi rohkem, kuna varajased positioonid viivad keskmise alla) ning seega ta teab ja tunnetab positsiooni tähtsust.

    Aga natuke liiga vähe, see steal PCT võiks olla 30% ligi IGAS limiidis. Halvemal juhul võib ta oll 25%.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    NL5-20 limiidis on väga raske stealida, callivad oma sec pairidega terve tee ck-callides ja marru ajab lihtsalt nii!

    Paned igal tänaval 3/4 poti ja riveril ka ja callib ikka ära oma K9-ga kuigi flopis oli AK-x ja esindasin jõuliselt ässa. Ja kui selliseid on palju oledki hädas :(

  6. #6
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Oh. ranka, tore oleks kui mõnes videos tutvustaks veel HEMi state.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Selle sõbra update jääb täna ära teatud asjaolude tõttu. Lähipäevil täpsustan.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Too sõber valmistas mulle VÄGA suure pettumuse.

    Üritus algas väga meeldivalt ja lootusandvalt aga kahjuks oli langus veel kiirem ja agresiivsem, kui tõus, millega hävines ka minu staketud bankroll. Osalt olen selles süüdi ka mina, sest keeldusin diili lõpetamast, kui järelt oli $50 rollist ning sõber tahtis asjale punkti panna. Mina veendsin ta ümber ning asjad nii läksid.

    Aga millegipärast sõber ei jälginud mu nõuandeid. Andsin head nõu, näitasin kus on vead. Tema ainult noogutas mu jutu peale, lubas ära parandada aga kui ma kahe tunni pärast ta käsi vaatasin siis olid TÄPSELT samad vead. Kaotasin tol hetkel juba isegi lootuse :(.

    Sõber kaotas kogu rolli aga kahjuks millegipärast ei tahtnud ta mulle seda öelda (kadus ära/mängis raskesti kättesaadavat), mis tegelikult on diili lepingu räme rikkumine! Lõpuks saime asjad selgeks räägitud ja tema jutu ning ka antud käte järgi kaotas ta $70 cashis ning ülejäänud turniiridel. Ei hakanud $30 pärast miskit cashout screen-shoti ka nõudma ja seega usaldasin teda selle koha pealt ning lõpetasime diili ära.

    Aga selle jamaga kaotsin ma $100 ning natuke usaldust sõprade vastu (ära kadumine ilma ette ütlemata) siis seega järgmised diilid on rohkem sõelutavamad, kui kunagi varem ning igasugu õnnekütid võivad kohe rivis kaks sammu tagasi astuda.

    [img width=800 height=211]http://arion.pri.ee/pildid/sober/s2/stats.jpg[/img]
    [img width=800 height=528]http://arion.pri.ee/pildid/sober/s2/graaf.jpg[/img]

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Suht masendav tegutsemine "sõbra" poolt!

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    sa usaldad liiga palju - 100 taala bustosõbrale tähendab hoopis midagi muud, kui sulle. lihtsam/odavam on selliste asjadega mitte tegelda - jäävad sõbrad ka alles

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    sa usaldad liiga palju - 100 taala bustosõbrale tähendab hoopis midagi muud, kui sulle. lihtsam/odavam on selliste asjadega mitte tegelda - jäävad sõbrad ka alles
    Sul on täiesti õigus. Aga õnneks (või kahjuks) ma õpin oma vigadest ja nood kolm stakejat, kes hetkel olid, neid kõike ma usaldasin väga palju (selleks olid ka omad põhjused - kas kaua-aegne tuttav, eelnevalt staketud jne). Aga nüüdsest ma ei toetu enam kõhutundele vaid kindlatele faktidele ja edaspidi hakkavad ainult väga valitud inimesed saama MINU kulul staketud ja koolitatud.

    Vastupidi võin alati teha, et kui keegi ise maksab koolitustasu eest - palun väga, ole või maailma kõige suurem bandiit, rahast ma ei keeldu.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    mõtsin et peaks seda selgeltnägija nastjat stakema.. saadaks kuhugi aussie millionile vms.. õpetaks põhi osa selgeks.. too ull mutt näeb kõik kaardid ära.. raudne võit majas.. 50-50 diil oleks jumala hea ma pakum.. head ööd.

  13. #13

    Re: Stake II - Õppige oma vigadest!

    kle staketav oligi nastja, ta pidi saadet tegema sellepärast jäi diil katki.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES