Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 154

Teema: elu on till

  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Soovitan FPPde eest osta Suomiturnausele pilet.
    Hind: 25 000 FPPd !

    Ehk sa saad 25 daala eest 70 eurose (100$) pileti!

    Tournaments - Olympic Events - Suomiturnaus Live
    Oh neid ma ei teadnudki. Thanks for hint. Kas neid punnid to piletid promosid on pideval või see ainulaadne?

  2. #22

    Re: elu on till

    Seda odavat diili nägin ma esimest korda ca 2 kuud tagasi.
    Aga soovitan käppelt osta, sest imo on seal mingi piirang, mitu piletit netist müüakse.

    See pakkumine peaks olema eriti +ev Tlna mängijatele

  3. #23
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Need punktid suht pointless: saad paar prossa lisa rakebacki. Ma soovitan alles hoida, sest Pajumaa rääkinud, et tahavad kunagi point-store avada ja siis võib neid punkte ehk parema kursi või hoopis millegi huvitavama vastu vahetada.

    Kõik boonudsollarid vabanevad automaatselt ja kiirus sõltub sellest, mis diil sul on. Kas standard 22% või ranka dollarid või miski kolmas diil. Rake on igal pool samaarv ühikud: €1, $1, £1.

    Miks IPoker on küsimust tekitav site? Minu jaoks hetkel mega rigged urgas, sest sealsed kaotamisrekordid saanud tehtud kõige hullemate vastaste vastu aga üldiselt on väga fishine urkake ning Olympic bränd lisab sellele väga palju turvalisust.

    Hetkel eriti enam valida ei olegi. PokerStars, FTP, IPoker ja Party. Kui Partys puudub RB diil siis võid PM-i saata isegi siis kui Partys puudub RB diil.

    EDIT: randomitele ei vasta PM-ile
    pokkeriprode kaudu olen konto teinud (vist), seega mingi pokkeriprode standarddiil peaks olema. üldiselt ei tahaks olympicu screenname veel avaldada, sest praegu saan seal ilusti actionit.
    pole HU'd mänginud juba väga ammu ja olen paljudes olukordades suht clueless. näiteks:

    IPoker Network $400.00 No Limit Hold'em - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $524.00
    BTN/SB: $414.60

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 9 Q
    BTN/SB raises to $12, Hero raises to $40, BTN/SB calls $28

    Flop: ($80.00) 5 8 2 (2 players)
    Hero bets $48.00, BTN/SB calls $48

    Turn: ($176.00) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $72.00, Hero calls $72

    River: ($320.00) Q (2 players)
    Hero bets $364.00, BTN/SB calls $254.60 all in

    Final Pot: $829.20
    BTN/SB shows 9 8
    Hero wins $828.20
    (Rake: $1.00)

    tundub kuidagi ülisitasti mängitud käsi. turnis ja riveris ei osanud mitte sittagi teha. pole ka ime, et ma actionit nii palju saan, sest HU mäng on supernõrk. ega siin muud pole, kui head jooksu loota, ehk siis paranevad ka oskused.

  4. #24
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: elu on till

    Ma küll ei mängi sellel limiidil aga Kui 3bet on value peale siis minu arust väga hästi mängitud.

  5. #25
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: elu on till

    Aga palju sa võitnud oled?
    ---

    Kuigi ~80k handi pole just väga suur sample, et sellest midagi tõsist välja lugeda, tekib mul küsimus, kui suur edge on neis mängudes üldse võimalik?
    Viimati muudetud Kloonike poolt : 24.05.11 at 22:15 Põhjus: Täiendus, et ma ei oleks mõttetu troll.

  6. #26
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: elu on till

    Miks turn check?

    Ma ei ole kunagi sellist liini võtnud, et check-callin turni ja shoven riveri, aga kui sa seda balansseerid õhuga vahest või vastane passivne tohman/niisama station on siis miks mitte.

  7. #27

    Re: elu on till

    PTRist on võimalik näha su lifetime winningsit, aga seal kindlasti see vigane. Palun näita oma highrolleri graphi, all hands, all limits :D

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    pokkeriprode kaudu olen konto teinud (vist), seega mingi pokkeriprode standarddiil peaks olema. üldiselt ei tahaks olympicu screenname veel avaldada, sest praegu saan seal ilusti actionit.
    pole HU'd mänginud juba väga ammu ja olen paljudes olukordades suht clueless. näiteks:

    IPoker Network $400.00 No Limit Hold'em - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $524.00
    BTN/SB: $414.60

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 9 Q
    BTN/SB raises to $12, Hero raises to $40, BTN/SB calls $28

    Flop: ($80.00) 5 8 2 (2 players)
    Hero bets $48.00, BTN/SB calls $48

    Turn: ($176.00) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $72.00, Hero calls $72

    River: ($320.00) Q (2 players)
    Hero bets $364.00, BTN/SB calls $254.60 all in

    Final Pot: $829.20
    BTN/SB shows 9 8
    Hero wins $828.20
    (Rake: $1.00)

    tundub kuidagi ülisitasti mängitud käsi. turnis ja riveris ei osanud mitte sittagi teha. pole ka ime, et ma actionit nii palju saan, sest HU mäng on supernõrk. ega siin muud pole, kui head jooksu loota, ehk siis paranevad ka oskused.
    Kui sa saadad PM-iga mulle oma userid, mitte username (see on pikk numbrite jada ala ORXXXXXXXXXX, ei saa seostada kuidagi screen-namega) siis saan kinnitada kas sa oled meie süsteemis või mitte. Lisaks annan lisainfot natuke, mida avalikult ei taha postitada.

    HU käe kohta infot anda väga raske, sest reade ei ole sa andnud. Aga turnil kindlasti beti ja stack-off. Ta callib sind must miljon pair+draw, mis enamasti on halvemad kui sinu käsi. Checkides kaotad valuet ja kui checkid, siis check-shove. Kui turni tahad foldida pead andma meile rohkem reada. Ala ta on ta fish vms. aga siiski fishi vastu ma stackisk ka, kuna nad mängivad oma drawsid (just pair + draw) tihtipeale üle ja sul on väga hea equity turnil.

    Riveri mängust ma ei saa aru :( Shove on absoluutselt fine aga see ei klapi su turni mänguga. See tähendab, et kui sa arvad, et ta on agro ja bluffib end pooleks peaksid nagu check-callima mõlemad tänavad. Kui sa aga arvad, et sa turnil oled taga ja saad valuet ainult bluffidelt siis milleks river shoveda? Selline *mindfuck* käsi.

    Cliffnote:
    Bet/stack turnil. As played check-shove turn, as played on fine aga sa ei tohiks turni check-callida sel juhul.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Thanks fyte, et double posti kustutasid.

    Tahtsin veel öelda niipalju, et screen-name 'peitmine' IPokeris on väga mõttetu, sest PTR-i kasutavad vähesed. Suured fishid, kes on mänginud mitusada tuhat kätt ja kaotanud mitusada tuhat dollarit on PTR-is vaatamiste arv kõiges mõnituhat või isegi alla tuhande! Sama suurte võitjatega ja kommentaaride arv on minimaalne. Foorumi eest jälle screen-name peita on mõttekas aga samas kui peaksid hittima miski suure 'paugu' pasundab OO meeskond selle välja. Testitud värk :P

    Ja käe kohta veel niipalju, et kui sa ei tea mida teha siis beti, eriti kui sul on väga tugev käsi. Check-calliga jõuad sa täpselt samasse kohta aga annad võimaluse tal järele checkida X tänaval ning nii kaotad valuet + annad ära equitit ning kui peaksid suckoudi tegema (nagu praegu) siis on väga raske valuet saada.

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    tavaline päev, jälle. fml, kerige kõik *****.

  11. #31

    Re: elu on till

    Kole kole, äkki yks suurem pidu, kerge NV tsykkel tuleks abiks ? Tundub kohatu soovitus, aga mina ei tea .. works nagu kohati

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    diil koos. sa tule hoia see nädalavahetus mu neljakuiseid lapsi, ma lähen hollikasse ja valli baari.

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    diil koos. sa tule hoia see nädalavahetus mu neljakuiseid lapsi, ma lähen hollikasse ja valli baari.
    Peen, väga peen. :D
    Sugulasel ka kaksikud, kujutan ette, et nendega lihtne ei ole. Aga noh twice the trouble and twice the fun.

  14. #34

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kole kole, äkki yks suurem pidu, kerge NV tsykkel tuleks abiks ? Tundub kohatu soovitus, aga mina ei tea .. works nagu kohati
    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    diil koos. sa tule hoia see nädalavahetus mu neljakuiseid lapsi, ma lähen hollikasse ja valli baari.

    lol

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tavaline päev, jälle. fml, kerige kõik *****.
    WOW, päris sick. Sellise kepi peale oleks ma juba 10 klaverit pooleks murdnud.

  16. #36

    Re: elu on till

    Krt õige, käru pilt läks juba meelest .. siis ei teagi ... tondi lasketiiru ja midagi puruks lasta

  17. #37
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Aga palju sa võitnud oled?
    ---

    Kuigi ~80k handi pole just väga suur sample, et sellest midagi tõsist välja lugeda, tekib mul küsimus, kui suur edge on neis mängudes üldse võimalik?
    palju ma võitnud olen? ei tea. enamus käsi on persseläinud arvutis...

    neis mängudes võib olla tableselectinguga päris hea winrate. minu esimestes postides toodud graafikutel on null gameselectingut ning kindlasti mängisin ka vastastega, kelle vastu mul edge ei olnud.

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks turn check?

    Ma ei ole kunagi sellist liini võtnud, et check-callin turni ja shoven riveri, aga kui sa seda balansseerid õhuga vahest või vastane passivne tohman/niisama station on siis miks mitte.
    dunno. nagu ma ütlesin, siis minu arvates sitasti mängitud käsi. oma osa on ka selles, et viimaste aegade tulemused on nii palju mängu mõjutanud, et marginaalsete kätega olen tahtnud liiga palju showdownile jõuda.

  19. #39
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    kuu on nüüd -4,3k peal. täna isegi väike võidupäev, jee.

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    palju ma võitnud olen? ei tea. enamus käsi on persseläinud arvutis...

    neis mängudes võib olla tableselectinguga päris hea winrate. minu esimestes postides toodud graafikutel on null gameselectingut ning kindlasti mängisin ka vastastega, kelle vastu mul edge ei olnud.
    Starsist saad tellida lifetime käed ja isegi FTP-st sain mina oma lifetime käed kätte. Seal oma accounti all saad requestida kuude vms. kaupa küll aga andsin tollal 10k käsi korraga. Seega kui väga palju käsi võib päris suur persekepp tulla aga võid ju alati FTP-sse kirjutada ning äkki tulevad vastu.

Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES