Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 154

Teema: elu on till

  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Muutusi?

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Muutusi?
    elu on prigu?

  3. #43
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    busto. hakkasin millalgi 15 laual starsis nl200 mängima ja ei beadi. võtsin laudu vähemaks ja ikka ei beadi. -3k$ see kuu. rigged.

    tegelikult on mittebeatimise põhjus lihtne. konstantne väsimus ei lase normaalset mängu teha. see nädal enam arvatavasti ei mängi ja kaalun mõtet, et kogu roll välja kanda ja 2 kilo alles jätta ning alustada otsast peale nl100.

    ftp võiks ka raha tagasi anda. *****.

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    busto. hakkasin millalgi 15 laual starsis nl200 mängima ja ei beadi. võtsin laudu vähemaks ja ikka ei beadi. -3k$ see kuu. rigged.

    tegelikult on mittebeatimise põhjus lihtne. konstantne väsimus ei lase normaalset mängu teha. see nädal enam arvatavasti ei mängi ja kaalun mõtet, et kogu roll välja kanda ja 2 kilo alles jätta ning alustada otsast peale nl100.

    ftp võiks ka raha tagasi anda. *****.
    PTR-i järgi sul ei ole sampletki, seega pole nutta midagi. Saatsin sulle ka PM-i, kus nats infot, mis võib enesekindlust taastada.

  5. #45
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    sain 2 kuud tagasi mustamäe haigla juures parkimistrahvi. pole siiamaani ära maksnud, ühtegi meeldetuletust pole ka tulnud. on mul õigus, et parkimise korraldajal ei olegi kuskilt minu andmeid võimalik võtta (auto on isiklik, mitte liisingu oma)? põhimõtteliselt võis ju kojamehe vahelt trahv tuulega ära ka lennata ja ma ei pruugi trahvi olemasolust teadlik olla? igatahes, enne kui koju kirja ei ole tulnud ei kavatse ära ka maksta. kui koju kiri peaks tulema, siis hakkan uurima, kuidas mu andmed on mingi suvalise erafirma kätte jõudnud.

    anyways - nagu paljud teisedki, olen proovinud starsis hyperturbosid mängida. kokkuvõttes olen vist enamvähem breakeven aga tunnen, nagu võiks beatida sajaseid küll. superformaat. keskmiselt kestab mäng paar-kolm mintsa, saab igasugu muude tegemiste kõrvalt päevas mõned mängud teha.
    215 mängu, $1134,12, avg stake 67.63

  6. #46
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: elu on till

    ega üldjuhul neid parkimistrahve ei makstagi ära.
    olen korduvalt näinud, kuidas ennem autosse minekut see paberilipakas lihtsalt minema visatakse

  7. #47

    Re: elu on till


  8. #48

    Re: elu on till

    mida ***** :D, esimest korda näen...väärt kraam :D

  9. #49
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    kuradi egoist raisk.

  10. #50
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mida ***** :D, esimest korda näen...väärt kraam :D
    What? Parim kaasaja Eesti film.

  11. #51

    Re: elu on till

    kuulnud olen, näinud mitte

  12. #52
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: elu on till

    ( Click to show/hide )

    mulle meenus kohe see lol
    http://www.youtube.com/watch?v=HigFi-bLzy8#t=42s

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: elu on till

    ilmselt üsna varsti sul blokitakse su pangakonto ära ja kohtutäitur tahab ca 150-200 euri saada.

    e: parkimistrahviga seoses.

  14. #54

    Re: elu on till

    ei taha. Need on leppetrahvid seal haigla juures, juriidiline lahend oli nende kohta kuskil olemas.

  15. #55

    Re: elu on till

    Oliver, ei ole see asi nii lihtne. Ise ei ole täpselt uurinud, kuna pole minu ala ning ei viitsi eriti süübida ka. Aga kellel võimalik Juridicale ligi pääseda, siis selle kohta artikkel http://www.juridica.ee/juridica_et.p...195177.SUM.php ning mingisugune Riigikohtu lahend:

    http://www.riigikohus.ee/?id=11&tekst=RK/3-2-1-75-10

    ja väike kokkuvõte Juridica artiklist:

    "Parkimislepingu sõlmimise ebaharilik viis vastab, vaatamata ajakirjanduses väljendatud kahtlustele, seaduse nõuetele. Ofert lepingu sõlmimiseks parkimis tingimusi sisaldava infotahvli näol parkla sisse sõidu teel vastab küllaldase määratletuse korral VÕS § 16 sätestatud oferdi tunnustele ning tegu ei ole pakkumuse esitamise ette panekuga VÕS § 16 lõike 2 tähenduses. Parkimis tingimusi sisaldava infotahvli alt sõidukiga läbisõitmine ning parkimine vastab VÕS §-s 20 sätestatud nõustumuse tunnustele ning toob enesega kaasa lepingu sõlmimise."
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 12.10.11 at 12:43

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Oliver, ei ole see asi nii lihtne. Ise ei ole täpselt uurinud, kuna pole minu ala ning ei viitsi eriti süübida ka. Aga kellel võimalik Juridicale ligi pääseda, siis selle kohta artikkel http://www.juridica.ee/juridica_et.p...195177.SUM.php ning mingisugune Riigikohtu lahend:

    http://www.riigikohus.ee/?id=11&tekst=RK/3-2-1-75-10

    ja väike kokkuvõte Juridica artiklist:

    "Parkimislepingu sõlmimise ebaharilik viis vastab, vaatamata ajakirjanduses väljendatud kahtlustele, seaduse nõuetele. Ofert lepingu sõlmimiseks parkimis tingimusi sisaldava infotahvli näol parkla sisse sõidu teel vastab küllaldase määratletuse korral VÕS § 16 sätestatud oferdi tunnustele ning tegu ei ole pakkumuse esitamise ette panekuga VÕS § 16 lõike 2 tähenduses. Parkimis tingimusi sisaldava infotahvli alt sõidukiga läbisõitmine ning parkimine vastab VÕS §-s 20 sätestatud nõustumuse tunnustele ning toob enesega kaasa lepingu sõlmimise."
    selles, et neil on õigus mind trahvida, ei kahtlegi. minu küsimus on selles, et kui ma pole trahviteadet kätte saanud (lendas kojamehe vahelt ära), mis siis saab? ilma igasugu hoiatuseta blokeeritakse 25 eurose trahvi pärast mu pangakonto? 1 pangakonto? aga kui mul on 5 pangakontot? i don't think so.

    enne panga kallale asumist peaks mulle leppetrahvi teate kuidagi kätte toimetama. seda ei ole 2 kuu jooksul tehtud. minu küsimus ongi selles, et kas cityparkil on kuidagi üldse võimalik mu andmeid kuskilt kätte saada, teades ainult autonumbrit?

    tegelikult ei saanud seda trahvi üldse mina, laenasin autot ja siis toodi mulle auto tagasi koos trahvi ja 35 (vist) euroga, mis kataks trahvi. otsustasin freerollida, 35 euri eest ostsin õlle ja trahvi maksan alles siis, kui mulle vastavasisuline kiri postkasti peaks jõudma.

  17. #57
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu küsimus ongi selles, et kas cityparkil on kuidagi üldse võimalik mu andmeid kuskilt kätte saada, teades ainult autonumbrit?
    http://www.postimees.ee/420101/erapa...ike-andmetele/

  18. #58

    Re: elu on till

    Juhul, kui nad sinu andmeid kusagilt kätte ei saa on kõik ok. Kui juhtub aga vastupidine, siis blokeeritakse selle 25 eurose trahvi (selleks ajaks küll nii 3x suurema summa) tõttu tõesti kõik sinu pangakontod. Kohtutäitur saadab vastavasisulise teate kõikidele pankadele ja see käib päris kiirelt, selle blokeeringu mahasaamine on hoopis oluliselt aeganõudvam. Ise saadakse blokeeringust reeglina teada poes makstes või raha välja võttes, vastavasisuline kiri jõuab koju päev-paar hiljem.

  19. #59
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Juhul, kui nad sinu andmeid kusagilt kätte ei saa on kõik ok. Kui juhtub aga vastupidine, siis blokeeritakse selle 25 eurose trahvi (selleks ajaks küll nii 3x suurema summa) tõttu tõesti kõik sinu pangakontod. Kohtutäitur saadab vastavasisulise teate kõikidele pankadele ja see käib päris kiirelt, selle blokeeringu mahasaamine on hoopis oluliselt aeganõudvam. Ise saadakse blokeeringust reeglina teada poes makstes või raha välja võttes, vastavasisuline kiri jõuab koju päev-paar hiljem.
    Lähed trahviraha pihus panka ja nad võtavad blokeeringu hetkega maha.

  20. #60
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Juhul, kui nad sinu andmeid kusagilt kätte ei saa on kõik ok. Kui juhtub aga vastupidine, siis blokeeritakse selle 25 eurose trahvi (selleks ajaks küll nii 3x suurema summa) tõttu tõesti kõik sinu pangakontod. Kohtutäitur saadab vastavasisulise teate kõikidele pankadele ja see käib päris kiirelt, selle blokeeringu mahasaamine on hoopis oluliselt aeganõudvam. Ise saadakse blokeeringust reeglina teada poes makstes või raha välja võttes, vastavasisuline kiri jõuab koju päev-paar hiljem.
    reading comprehension FTL. kui nad saavad mu andmed teada, siis nad saadavad mulle trahvinõude postkasti, mille ma ära tasun. nahhui neil vaja pangakontot siis blokeerida?

Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES