Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 678
Näidatakse tulemusi 141 kuni 154, kokku 154

Teema: elu on till

  1. #141
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tegelikult ei ole siin midagi põnevat. tegemist oli lihtsalt ebapädeva inimesega. mulle anti võimalus võtta üle tema ametikoht ning anti valida, kas tahan teda oma tiimi või mitte. kift oli muidugi see, et otsuse pidin isiklikult teatavaks tegema ilma ettevalmistamata. mul oli juba jope seljas ja olin valmis lõunale minema, kui helistati ja hoiatati, et persoon on minu ukse taga 1 minuti pärast ja anna aga tuld.

    igaljuhul huvitav kogemus. üldse on sellel aastal tulnud tööle võtta/lahti lasta/madalamale ametikohale viia päris mitu inimest. eelnevalt selline kogemus mul puudus ning tunnen, et olen saanud päris head õppetunnid selles osas. tööintervjuude läbiviimisel on pokkerimängija taust ainult kasuks ning ainukese selleaastase möödapaneku ennustasin ka oma ülemusele kohe peale intervjuu läbiviimist ette (inimene oli liiga hea pakutava ametikoha jaoks), kuid mind ei võetud obv kuulda.
    see on nüüd kõige nõmedam keiss mida ma üle pika aja kuulnud olen. mis firma see selline on kes oma töötaja niimoodi tagantselja vallandab ja miks nad ise ei julge inimesele seda öelda? pehmelt öeldes on need need sinust kõrgemad ülemused parajad m...d. samamoodi võid sealt üks kell ise ka tagant nuga saada. ne kulturna.. pazoor.

  2. #142
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    see on nüüd kõige nõmedam keiss mida ma üle pika aja kuulnud olen. mis firma see selline on kes oma töötaja niimoodi tagantselja vallandab ja miks nad ise ei julge inimesele seda öelda? pehmelt öeldes on need need sinust kõrgemad ülemused parajad m...d. samamoodi võid sealt üks kell ise ka tagant nuga saada. ne kulturna.. pazoor.
    väljendasin end vist veits ebatäpselt (4 või 5 õlle ka juba sees). töösuhte lõpetamise otsusest teatas inimesele vastavaid volitusi omav inimene, kuid selgitusi otsuse põhjustest pidin mina jagama. eks testiti, kas on mul mune. teoreetiliselt peaks selliseid asju tegema personaliosakond, selles osas on sul õigus.

  3. #143
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    meh. ma ei tea. mingi ajani oli mul tunne, et see ei saa olla reaalne ja küll see EV tagasi tuleb. lihtsalt tunnen, et olen nüüd targem ja enam samu vigu ei tee. detsembrikuu ongi andnud tagasi kindluse, et olen võimeline pokkerit beatima, sest olen selge peaga suutnud teha ilma autopiloodita mängu. pole enam ära stackinud kohtades, kus enne ja oma käigud läbi mõelnud. asi polegi olnud selles, et lähen tilti selle tavamõistes.

    kirjutasin mingi lõigu igasugu põhjenduste kohta, kuid kustutasin ära, sest tundus jabur. ma arvan, et võtmesõna on "autopiloot" ning selle vältimine ongi võtmesõna edasise edu saavutamisel.
    suutsin siia praegu rohkem kui kolomeetri teksti kirjutada, aga siis kustutasin kogemata ära. aga lühendatult jõuduan siis praegu selleni, et ei turnades ühtegi punkti asjatult kaotada, ja cashis ühtegi dollarit. :D mul oli tegelt ka veidi analüütilisem ja omast arust huvitava mõttekäiguga tekst, aga ma ei ole seda enam öösel suuteline taastama. üritan seda teha homme ja niimoodi, et mõttekäik taastuks selliselt nagu ma seda täna mõtlesin. see kõik puudutab tildi vältimist ja dollarite kokkuhoidmist.

  4. #144
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    väljendasin end vist veits ebatäpselt (4 või 5 õlle ka juba sees). töösuhte lõpetamise otsusest teatas inimesele vastavaid volitusi omav inimene, kuid selgitusi otsuse põhjustest pidin mina jagama. eks testiti, kas on mul mune. teoreetiliselt peaks selliseid asju tegema personaliosakond, selles osas on sul õigus.
    sorry, aga su munad oleksid pidanud olema õiges kohas selle kõne ajal, kui sa oleksid öelnud et see on personaliosakonna ajada. samas ma saan sust aru ka, oma perse PEABKI ligemal olema. kui nüüd käsi puhtalt südamele panna siis hea palga juures oleks ma ka sellega nõus. mul on muidugi siit läpaka tagant hea kommenteerida (tööl ma ei käi).

  5. #145
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    nojah, mõnes mõttes on sul õigus. samas tunnen, et kui olen teinud ise otsuse, siis pean olema valmis ka seda sirge seljaga põhjendama. ka silmas silma, ükskõik kui ebameeldiv see ka poleks. kokkuvõttes igati õpetlik kogemus.

  6. #146
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: elu on till

    õpetlikum oleks selline asi ainult sel juhul kui sa tead täpselt tagamaid. praegusel juhul pead sa lihtsalt andma edasi infot nullist ja põhjendada sa seda 100% ei oska inimesele. sellist tüüpi lahtilaskmised, koondamised v mis iganes ei too kellelegi kasu. lahtilaskvatal on ka siiski parem kui kuuleb seda koos põhjusega otsuse tegija poolt.
    aga üldiselt arvavad otsuste vastuvõtjad seda et pigem peidavad pea liiva alla jaa las keegi teine ütleb.

  7. #147

    Re: elu on till

    Sick graafik ikka.
    Laasi tekst oli naljakas, samas ka tõsi.

    Aga äkki sheerid enda lifetime graphi ka?

    gl

  8. #148
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    loe mu eelmisi postitusi põhjalikumalt.

  9. #149
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Sick graafik ikka.
    Laasi tekst oli naljakas, samas ka tõsi.

    Aga äkki sheerid enda lifetime graphi ka?

    gl
    pole seda kahjuks. eelmine arvuti läks täiega perse, ei saanud sealt midagi kätte.

  10. #150
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: elu on till

    holy shit, oklahova vs dallase mäng. viimase 10 sekundi jooksul 2 epic kolmest.

  11. #151
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: elu on till

    OKC all the way. parim tiim westis atm.

  12. #152

    Re: elu on till

    Mis valdkonnas sa töötad kui saladus pole?

    Võid ka PM.

  13. #153
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: elu on till

    hea blogi, avaldan kiitust - vaheldus käisin-venuses-pärast-mällaris-naised-maugad blogidele :)

  14. #154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: elu on till

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    kurb graafik, runbadis loomulikult EV ka ei biidi reiki aga kui sul abi vaja siis anna teada. sind aitan tasuta ja alati.

Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 678

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES