Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1

    11$ 8k GTD KO algfaas, line check

    No Limit Holdem Tournament
    FullTiltPoker
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $8,000 KO Guarantee

    Stacks:
    UTG bruciato10 (9,430) 33/17 fold to 3bet 50% 24 kätt
    UTG+1 uglyjoes (3,390)
    MP1 EllaKorean (3,745)
    MP2 smafia29 (2,828)
    MP3 JOKERATOR (2,810)
    CO Egor699 (2,610)
    BTN MrEntsMan (1,860)
    SB mikk2468 (9,020)
    BB UWEREOWNEDMAN (3,000) 50/50 3bet 50 10 kätt, seega suht mitte midagi ütlev

    Blinds: 20/40

    Pre-Flop: (60, 9 players) mikk2468 is SB K A
    bruciato10 raises to 120, 6 folds, mikk2468 calls 100, UWEREOWNEDMAN raises to 560, bruciato10 calls 440, mikk2468 goes all-in 9,020, UWEREOWNEDMAN goes all-in 2,440, bruciato10 calls 8,460

    Flop: 3 3 5 (21,040, 3 players, 2 all-in)

    Turn: 7 (21,040, 3 players, 2 all-in)

    River: 7 (21,040, 3 players, 2 all-in)


    Minu mõttekäik oli flattida esialgu, sest kui ta UTG avab, omab ta piisavalt häid kaarte, et 3bet callida. Kui SB 3bettis ja UTG callis, mõtlesin, et enamjaolt olen UTGst ees ning flippaks meeleldi stäki lisa ja 2 daalase KO bounty eest. Kuidas kommenteerite mu liini?

  2. #2

    Re: 11$ 8k GTD KO algfaas, line check

    pole küll eriline turna mängija, aga usun, et liinil pole häda midagi minu silmis.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: 11$ 8k GTD KO algfaas, line check

    ma flatiks ka selle 3bet ja kui flopile pihta ei saa foldiks, sest BB liin on suhteliselt tugev ja nii deep olles AK-ga stackida seems pointless.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: 11$ 8k GTD KO algfaas, line check

    See ulatus, millega UTG su nupud maha calliks ei saa just teap mis suur olla, heal juhul saad spliti väga heal juhul on tal AQ rohkem käsi ei näe, millega ta taga oleks kui ta retarded pole. Milline su enda image oli? IMO shove on väga pointess, 2,5k panusest peaks piisama, kui ta selle peale maha ei pane siis ilmselt ei pane ka 9k peale.

  5. #5

    Re: 11$ 8k GTD KO algfaas, line check

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    See ulatus, millega UTG su nupud maha calliks ei saa just teap mis suur olla, heal juhul saad spliti väga heal juhul on tal AQ rohkem käsi ei näe, millega ta taga oleks kui ta retarded pole. Milline su enda image oli? IMO shove on väga pointess, 2,5k panusest peaks piisama, kui ta selle peale maha ei pane siis ilmselt ei pane ka 9k peale.

    Reaalselt on sul plaanis 4bet-foldida, kui UTG nüüd su 2,5K raise üle tõstab?

    Minuarust geniaalne koht, kus squeezi karistada. UTG on 80% kordadest väga näruse rangega ning 20% ajast on QQ+.
    SB range on meeletu.

  6. #6

    Re: 11$ 8k GTD KO algfaas, line check

    ma ise ei shoveks, sest tekitad liiga vähe dead money riskides väga suure stäkiga aga plaanil on jumet ja plaan oleks ca effective 5-6K stäkiga super std.
    Shovele annab muidugi valuet juurde, see et vastane võib olla bountyhunter fish kes callib ka nõrgemaga ja siis oleme kullas. :)
    Siiski ise eelistan 3 betti callida

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES