Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 85, kokku 85

Teema: WSOP 2011

  1. #81

    Re: WSOP 2011

    Mauri Dorbek ja Rikard Relander kui mälu ei peta.

  2. #82
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: WSOP 2011

    Imre ei mängi?

  3. #83
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: WSOP 2011

    Teen väikse omapoolse kokkuvõtte Vegase pokkerist. TLDR !
    Cliffs: Vegas on awesome koht pokkeri jaoks (captain obvious I know).

    Cash game: Käivad koguaeg, valik on meeletu kasiinode vahel. Enamikes kohtades Stripil on madalaim tase 1-2 või 1-3 NL Holdem, aga Bill's Gambling Saloon on koht Stripil, kus saab mängida ka 0,5-1 holdemit (kõike urkam koht Stripil :D). Ma kujutan ette, et Downtownis ja mujal linnas on 0,5-1 rohkem levinud. Taseme kohta niipalju, et kui mina mängisin oli alati lauas paar head (noort) grinderit, kes mängisid hästi. Ma ei tea kas see on Black Friday/WSOP mõju või ongi see tavaline. Ülejäänud olid erineva tasemega turistid ja hobimängijad. Mina turnamängijana muidugi donkasin paar buy-ini ära, aga ma usun, et cashi meeste jaoks ei ole tase midagi erilist. Kõige stiilsemad kohad mängimiseks paistsid Wynn, Bellagio ja Aria.

    Turnad: Epic koht turnade jaoks selles suhtes, et uskumatult palju daily turniire käib. Tipphetkedel saab valida paljude erinevate turniiride vahel, mis asuvad üksteisele lähestikku. Kuskilt graafikust jäi meelde, et mingi daily turna algas kell 4 öösel, nii et mängida saab tõesti igal ajal. WSOP ajal käivad veel erinevad pokkerifestivalid, kus toimuvad suuremad ühepäevaturniirid. Ise mängisin mõned daily turniirid $60-$120, tase ja struktuurid olid väga kõikuvad. Struktuuri kohta tasub enne uurida kui turboga on tegemist. Miinuspooleks on killer rake, $125 turnalt võetakse endale $25 jne. Vähemalt alkohol on tasuta. :D

    WSOP: Korraldus oli väga sujuv ja lihtne oli kõike üles leida/korda ajada. Rio ise muidu ei asu Stripil vaid natuke eemal, lühike sõit takso või bussiga. WSOP rahvaturniiri tase ei paistnud minu lühikese kogemuse põhjal ka midagi erilist, jutu põhjal enne ja pärast jäi mulje, et suur osa tavaturniiride mängijaid mängib seda. Suht võimas oli see vaatepilt kui üle 2000 inimese korraga mängu alustab. Struktuur oli muidugi loogiliselt kõige kiirem WSOP turnadest, 3000 starting stack, 25/25 esimene level ja tunnised levelid. Nagu eelnevalt mainitud, siis lõpetasin suht kiirelt enda turna ja läksin railima 50K turniiri, kus kõik pro-d koos. Päris uskumatu tunne oli vaadata Dwani, Negreanu jms mängu nii lähedalt. Samas sellise tundega harjub Vegases kiiresti ära, ühel päeval jalutas hotellis rahulikult vastu J.Chan. Samamoodi on minu jaoks suure üllatusena väga avatud Bobby's Room ja Ivey's Room. Rahulikult jalutad sisse näiteks Bellagio pokkeriruumi, kus Bobby's Room asub teiste laudade kõrval, eraldatud vaid klaasiga. Bellagios ja Arias mängisid Galfond, Antonious, Harman, Elezra ja paljusid teised, tekkis tunne, et "I have made it" (yeah, sucking at 1-2 ftw).

    Paar pilti:

    Negreanu & Matusow üksteist leidmas:
    ( Click to show/hide )

    Hiiglaslik rahvaturniir:
    ( Click to show/hide )

    Dwan, Bonomo, Seiver ballin'
    ( Click to show/hide )

    Lõpetuseks kõigile motivatsiooniks veel 1 MEGA.
    ( Click to show/hide )


    Kui kellelgi mingeid küsimusi on võib tulistada, olen küll paar päeva linnast ära, aga pärast vastan kui oskan. Igal juhul tahaks järgmine suvi tagasi minna pikemaks ajaks ja soovitaks igal pokkerimängijal kunagi elus ära käia.

  4. #84
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: WSOP 2011

    Päris hea kokkuvõte, tundub nagu awesome trip oli :)

  5. #85

    Re: WSOP 2011

    hea ylevaade, kiidan!

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES