Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Kas siin on mõistlik foldida KK preflop?
    Arvestades et mõlemad K outsid võivad olla suure tõenäosusega surnud.

    SS vastane oli 12/12
    Ja 80 BB vastane mängis stiilis 13/11 AF11 ja 4bettinud veel ei olnud ühtegi olukorda.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($8.75)
    BB ($10.55)
    UTG ($18.31)
    UTG+1 ($11.50)
    UTG+2 ($4)
    Hero ($10)
    MP2 ($13.34)
    CO ($7.89)
    BTN ($4.21)

    Dealt to Hero K K

    fold, fold, UTG+2 raises to $0.35, Hero raises to $1.20, fold, fold, fold, SB raises to $2.80, fold, UTG+2 calls $2.45 Hero?????

    FLOP ($6.90) 2 7 T

    SB bets $5.95 (AI), UTG+2 calls $1.20 (AI)

    TURN ($9.30) 2 7 T A

    RIVER ($9.30) 2 7 T A A

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    ei
    mis K outsid surnud pf?

  3. #3

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ei
    mis K outsid surnud pf?
    No ses suhtes et AK ühel suure võimalusena

    Aga ok ei hakka enam siukest foldimist mõtlema pres

  4. #4
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    no aga kui AK vastas, siis sul pole ju oute vaja?

  5. #5

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    no aga kui AK vastas, siis sul pole ju oute vaja?
    jep siis pole vaja, lihtsalt see olukord ajas ikka päris kõhklema, kas 5bettida, callida või foldida, siis tulid ka siuksed veidrad ideed

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    SB ei olnud 4bettinud veel ühtegi korda küll, aga sooviks samplet.

    ez shove imo.

  7. #7

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    SB ei olnud 4bettinud veel ühtegi korda küll, aga sooviks samplet.

    ez shove imo.
    sample pea olematu. Paarsada kätt tema kohta vaid.

  8. #8

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    ma ei saa enam üldse aru, miks pannakse selliseid standard olukordasi foorumisse? sinu ainuke ja õige käik on pre all in. mingit trappimist, leveldamist, üle mõtlemist pole vaja hakata aretama.

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    sinu ainuke ja õige käik on pre all in.
    Ma absoluutselt ei ole selle väitega nõus. Ja hakkan siin seda sama juttu rääkima, mida ma olen juba aastaid rääkinud. Kõik oleneb sellest, milline sa ise vastase silmis oled. Kui su statid on mingid LAG ja sa 3betid 7-8%+, siis läheb siin iga mõtlev vastane sinu vastu ka QQ- bustoks. Kui sa aga oled mingi 7/5 nit, kelle 3bet on 1-2%, siis ei hakka keegi sind sitema käega kui KK 4bettima (sellisel limiidil 4betitakse for value ja keegi ei 4bet blufi siin). Ärge mulle tulge rääkima, et NL10 on mingi rotilimiit ja seal keegi ei mõtle ja keegi ei tea mida ta teeb. Imo on sellised madalad limiidid just lihtne straightforward mäng ja tuleb aru saada nii vastasest kui ka sellest, kuidas vastane sinust aru saab. Mingid meta 4bet blufid ei ole selliste limiitide teema väga (või krt teab, NL25-s igatahes üritatakse selliseid asju juba).

    Edit: Peale 24h-st sessi ja 6-t õlut kirjutatud jutt, kui väga mööda on, siis palun mitte väga pahandada, minu kui elukutselise niti arvamus lihtsalt...

    Edit2: Kui nüüd teemast ka rääkida, siis kui piisavalt infot ei ole (no 200+ kätt vähemalt), siis mina küll KK ei foldi siin.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 28.05.11 at 13:20

  10. #10

    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ma absoluutselt ei ole selle väitega nõus. Ja hakkan siin seda sama juttu rääkima, mida ma olen juba aastaid rääkinud. Kõik oleneb sellest, milline sa ise vastase silmis oled. Kui su statid on mingid LAG ja sa 3betid 7-8%+, siis läheb siin iga mõtlev vastane sinu vastu ka QQ- bustoks. Kui sa aga oled mingi 7/5 nit, kelle 3bet on 1-2%, siis ei hakka keegi sind sitema käega kui KK 4bettima (sellisel limiidil 4betitakse for value ja keegi ei 4bet blufi siin). Ärge mulle tulge rääkima, et NL10 on mingi rotilimiit ja seal keegi ei mõtle ja keegi ei tea mida ta teeb. Imo on sellised madalad limiidid just lihtne straightforward mäng ja tuleb aru saada nii vastasest kui ka sellest, kuidas vastane sinust aru saab. Mingid meta 4bet blufid ei ole selliste limiitide teema väga (või krt teab, NL25-s igatahes üritatakse selliseid asju juba).

    Edit: Peale 24h-st sessi ja 6-t õlut kirjutatud jutt, kui väga mööda on, siis palun mitte väga pahandada, minu kui elukutselise niti arvamus lihtsalt...

    Edit2: Kui nüüd teemast ka rääkida, siis kui piisavalt infot ei ole (no 200+ kätt vähemalt), siis mina küll KK ei foldi siin.
    Su jutus on täitsa point sees, nl10 tehakse pm aint value 4bette ja just seetõttu on tihti nii tugev range vastas kuna mu 3bet pm ongi vaid 2% siukses posistsioonis nagu olin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES