Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 56
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Vastane tundmatu. Ja mina seda kätt ei mänginud, see mängitud sõbra poolt. Seega 6maxi ka sisse ,et huvitavam oleks.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($275.20)
    Hero (Button) ($137.65)
    SB ($100.50)
    BB ($100)
    UTG ($156.10)
    MP ($198)

    Preflop: Hero is Button with 8, A
    2 folds, CO raises to $3.50, Hero calls $3.50, SB calls $3, 1 fold

    Flop: ($11.50) 2, 3, 8 (3 players)
    SB checks, CO bets $8, Hero calls $8, 1 fold

    Turn: ($27.50) 9 (2 players)
    CO checks, Hero bets $16, CO calls $16

    River: ($59.50) 10 (2 players)
    CO checks, Hero bets $42, CO calls $42

    Total pot: $143.50 | Rake: $3

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Esimene pakkumine sis A K Flopil saab 2 mastikaarti ja sis ootab turnil ja riveril oma masti
    Teine pakkumine tuleb K K kuna arvan et tal midagi sellist umbes käes on.

  3. #3

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Päris keeruline panna teda käe peale,,,usun,et tal oli flopist masti tõmme ja riveril sai paari..seega paneks ta 10 A peale...flopist surus masti tõmmet...turnil lootis odavalt masti saada,et vb ceckitakse vastu ja riveril sai halva kaardi ehk paari mis tõttu maksis kinni on minu mõtte käik

  4. #4

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    A 10

    Raiseb kõva käega preflopil. Flopist flush draw ja tahab odavalt oma monster drawiga tasuta streete näha. Turnis callib, kuna pot on juba piisavalt suur & riveris sai oma toppairi, aga flushi ei tulnud, seega ta peab callima. Seda kätt on raske arvata, aga A10s on ainuke reaalne käsi antud juhul :)

  5. #5

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    põhimõtteliselt siin mingit muud loogilist kätt peale AT. Overpairil ta ei võta hoogu turnil maha vb mingi donk 99 play aga see ikka väga fishy. Riveri call on ka müstika kui mis click ikka polnud siis kurat AT peab olema. Ehk siis pakkumine nr1 A T

    Ja siis lisa variant, mis kargas pähe psti tegemise ajal. ehk raiseb pre flop JQ ja contibetib flopi. Turnil näeb, et lootusetu keiss ja checkib plaaniga caalida sest tõmbab flush drawle ka gut shoti. riveril hitb gut shoti aga ei julge bettida sest flushi lehed maas. Teine äärmiselt THIN vastus on siis J Q

  6. #6
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    A 10

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    ei saa aru mida see vend turni ja riveri checkcallide ette kujutab. AT 2rtud on loogiline kyll
    jah, aga mulle meeldiks siinkohal midagi muud pakkuda, t2iega 2ra jopata ja siis edetabelit lihtsalt
    l2hitulevikus juhtima minna, ehk siis loodan selle peale et vend CO peal sai kätte sellised kaardid, mis
    talle riveris andis rea, aga ta ei raisenud, sest kartis masti ning l2hen allini siinkohal pakkudes:
    6 7

  8. #8

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    9 10

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    mina olen hero selles käes.

    image on mul spewy, mitu korda olen buttonil 3bettinud ja showdownini jõudnud mitte just kõige tugevamate kätega. konkreetse vastase kohta mul readid puuduvad (kuna ta tuli suht hiljuti lauda)

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Ee, üritame midagi kirja saada, mina vaatasin käe läbi esimene mõte tuli kohe et ta masti peale väljas. Turnil peale ja väikest beti hero poolt ei olnud vastane loobunud oma mastist, hittis top paari kõrgeima kickeriga.
    Siis mõtlesin just et miks krt ta peaks riveril ära callima.... ??? ??? ??? nii et selle pakkumise käigu jätan siia posti aga õige see kohe kindlasti ei ole :D 9 A

    Si**a kah proovime 6 7
    Floppas endale mastidraw, turni 9 lisas veel hunniku odd'se, river pani küll kaarid tema jaoks ritta aga ju hirmutas teda mast nii et igaks juhuks callis ära tõste.

    Välja naerda pole vaja, ok? ;D ;D

  11. #11

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    mina arvan et tal oli 3 3 võibolla olen loll, aga siuke read on mul, tüüp slowtas vaatas kas masti kaarti tuleb pasiivselt, lõpus ei tulnud, poleks sa 42 betting oleks ta haamri pannud ja kuskil 50 kanti vms bettind, luges et sul on kas preflop med pair või 8 paar A või K'ga.

  12. #12

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Pakun J J , kuigi tüüp mängis sellisel juhul oma kätt valesti, sest turn oleks ta pidanud b/f, aga kuna ta on tundmatu siis võib kõike oodata, nii et oletan et ta ei tahtnud potti suureks ajada ja check callis nii turni kui riveri sest backdoori mast tundub vähetõenäoline.

  13. #13

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Pakun, et vastane võib tõsta iga suurema ässaga, kahe pildiga, iga pocketiga ja suited connectoritega, flopis tuleb korralik c-bet, mis ei pruugi veel midagi tähendada, turn ja river tuleb c/c, mis välistab minu jaoks väga tugevad käed ja ka väga nõrgad käed. Iga setiga ta oleks arvatavasti tugevamat mängu teinud ja suurema paariga kui 1010 arvatavasti ka, A10s on võimalik, aga ma ei usu, pakun:

    9 10

    ,millega tal oleks olnud turnist flushdraw ja top paar, piisav callimiseks ja riverist top 2 paari, kah piisav

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59


    See võib olla halb pot control play. cc turn ja river igatahes nagu viitaks sellele. Tõenäoliselt mõtlev vastane, kes ei taha overpairiga all in kergelt minna ja käitus siis meie Hero table-imagele vastavalt. Loodetavasti muidugi Hero oli meil TAG.

    Võiks ju igasuguseid mastikaarte ka pakkuda(mis siin palju tõenäolisemad on:) ), aga gambleme, et amaganile järgi jõuda :)

    Q Q

    A A

    Muidugi ka igasugused mastiostud jms tulevad mängu, siiski arvaks, et mastiostuga või combo drawga oleks tehtud ka veel second barrel. Kes seda ärtut muidu välja maksaks:) Väga hea käsi, pakkumisvariante on ülipalju, saaks veidi vähendada kui villainist midagi teadsime, aga kui tundmatu, siis riskiks ja pakuks pot control playd.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    J 10

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    A T (sai ässale pihta ning tuli panustada flopil)
    K: Q (üsna ebaloogiline, aga järeldan seda nendest check-callidest)


    L.

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Tohiks mina ainult vastata ;D

  18. #18

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Ma readin tigranot, et keegi pole õigesti vastanud

  19. #19

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    9 9

  20. #20

    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    10 10
    teeme variatsiooni väiksemaks ;D

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES