Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 24
  1. #1

    11$ superstack ftps turn line ?

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 80/160 Blinds (8 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t8730)
    BB (t6400)
    UTG (t5855)
    UTG+1 (t8655)
    MP1 (t17385)
    MP2 (t19826)
    MP3 (t5285)
    CO (t6685)

    Hero's M: 36.38

    Preflop: Hero is SB with K, K
    1 fold, UTG+1 bets t320, 4 folds, Hero raises to t960, 1 fold, UTG+1 calls t640

    Flop: (t2080) J, J, 4 (2 players)
    Hero bets t960, UTG+1 calls t960

    Turn: (t4000) A (2 players)
    Hero ??

    ennem turni nägemist oli plaan chkida ja induceda aga peale turni nägemist tõmbas juhtme kokku
    vastane on arvatavasti fish ja kaotav mängija

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    checkis ise ja vaataks mis edasi saab, kuigi usun, et vastane mängib mid pocketit. 77-TT somt. Jx ta ranges igatahes ei tohiks olla. Flopil betiks ise muidu natuke rohkem. 1200 - 1400.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    check / foldiks.

    Kui ta turni betib siis foldiks ära , riveril võibolla calliks teatud beti ära.

    PF on okey ja mulle isiklikult meeldib ka flopi bet ,sest ta võib seal sind tihti bluffida , ja callib väiksemate pocketitega ja A-highga ,sest fishid ei pane AK,AQ enamasti seal flopis maha.

    Turni tuli kõige halvem kaart sinu jaoks ,aga oleneb kas talle meeldib bluffida.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    checkis ise ja vaataks mis edasi saab, kuigi usun, et vastane mängib mid pocketit. 77-TT somt. Jx ta ranges igatahes ei tohiks olla. Flopil betiks ise muidu natuke rohkem. 1200 - 1400.
    Kuidas sa talle nii kindla range paned ? Vastas on arvatavasti fish ja seal võib olla AJ&KJ&harvemini ka QJ.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    flopi betzise imo fine..
    turn check-call ja river-check-fold ilmselt kui just mingi eriti imelik bet riverisse ei panda.

    E: Samas mu koht on pizzataksos niiet see ei loe.
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 03.06.11 at 00:47

  6. #6

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    Mina check-calliks turni ja riveri check-foldiks normaalse panuse peale, kui mingi emane bet tuleks, calliks selle.

  7. #7

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    millised need käed on mis turni betivad ja riveri järgi chkivad ja kunne ei biidi imo ainult qq ja selleski kahtlen. kui fd seda teeb or rea draw siis paneb minu meelest nagunii riveris uuest või ei?

  8. #8

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    imo fish avab seal suht laia rangega.Ax ristid kindlasti näiteks.AK,AQ, ta ka arvatavasti peale floppi maha ei pane.mina betiks peale turni umbes 30% potist..kui tleb reraise siis fold.saame teada kus me oleme oma käega. peale meie turni bettimist 77-TT arvatavasti foldiks .kui ta riveril valuebetiks siis viskaks minema..

  9. #9

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    turni betivad põhimõtteliselt kõik pocketid, millega fish callis aga riverit ta ei betiks nendega. Arvan, et riverit betiks ta ainult Ax'i või JT-KJ'ga.

  10. #10

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    no selge ehk siis lepime kokku et chekime turni
    Hero checks, Villain bets 4000
    enam vist väga ei calli turni või keegi tahab callida ?

  11. #11

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    ma arvan et bet/fold turn(ca 1100) - tuleb kõige odavam, halvemal käel on raske sind välja bluffida ja Ax-l on suht keeruline riveris valuet võtma hakata(va AK, AQ) kui chkid riveri.

    E: ei näinud kivisaba viimast posti enne enda vastuse panemist.

  12. #12

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    OK, sellise lahmaka peale tõesti ei oska midagi teha, ainuke hea variant tundub fold. Liiga kallis, et bluffcatchida.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    no selge ehk siis lepime kokku et chekime turni
    Hero checks, Villain bets 4000
    enam vist väga ei calli turni või keegi tahab callida ?
    kle enam küll ei julge callida. btw ma oleks flopis checkinud ja kui oleks villainilt bet tulnud, siis oleks grosssss re-raise lajatanud. who's representing Jx? you are. ta callib/3betib ainult Jx-ga ja lootus on, et tal seda pole.
    Viimati muudetud adam_q poolt : 06.06.11 at 12:11

  14. #14

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kle enam küll ei julge callida. btw ma oleks flopis checkinud ja kui oleks villainilt bet tulnud, siis oleks grosssss re-raise lajatanud. who's representing Jx? you are. ta callib/3betib ainult Jx-ga ja lootus on, et tal seda pole.
    miks sa kk bluffiks tahad pöörata?

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    milleks ma teda siis pööran? callin edasi ja ootan päästvat A-d? minu arust tasub siin Jx-i representida ja flopi betiga seda ei tee (villaini silmis). kas kivisaba arvab või teab, et villain on fish ja kaotav mängija?

    E: tegelt flopi käitumine sõltub ka sellest, mis imidzit tahame lauas hoida/mis imidz meil enne seda kätt on, niiet absoluutset õiget käitumist selle käe puhul vaevalt saab paika panna. jääb küss ainult, kas 11$ turna osavõtjad on mõtlevad mängijad või nuppe vajutavad ahvid, keda imidz ei koti
    Viimati muudetud adam_q poolt : 06.06.11 at 13:38

  16. #16

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    Minuarust oleks ka suht mõttetu KK blufiks keerata, kõik mida me biidime foldivad ja kõik mida ei biidi callivad. Pigem võtaks rahulikult valuet flopil.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    IMO fish minraiseb crapiga. Crap võib olla ka Ax aga samas seda crapi millest sa way ees oled on tunduvalt rohkem. AA-ga või mõne muu suure poketiga oleks ta suure tõenäosusega mingi min 4bet sisse pannud pf. IMHO.

  18. #18

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    minraise on sellel blind lvlil suht stnd et sellest ma küll midagi välja ei loeks
    aga flopi chk raise suht mõttetu enamus aja vastane floppi ei hiti ja chkib järgi just oma AX handidega millega pmst anname tasuta tänava ja value jääb võtmata. üldiselt 3bet potis chk raise liin suht mõttetu, sest keegi ei taha 3bet potis kergelt alla anda ja flopil value võtmata jätmine ja mitte cbettida on halb minumeelest.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    kui selline lähenemine istub rohkem, siis äkki bettida 70-80% potist flopis? poolepotine bet ei näita suurt midagi ega veenna kedagi loobuma imo.
    Viimati muudetud adam_q poolt : 06.06.11 at 19:22

  20. #20

    Re: 11$ superstack ftps turn line ?

    ma ei tahagi et ta loobuks ju :D kuivadel boardidel pole mingit põhjust üle poole poti keevitada minu meelest

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES