Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 31, kokku 31

Teema: Palun abi!

  1. #21
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Palun abi!

    Ma tean, mina ei muutnudki midagi mänguliselt, kirjutasin pigem Alaskale vastuseks, et kui üle vaadata, siis kehva jooksuga ei hittinud käed samamoodi :).

    Praegu saangi konkreetselt lihtsalt HEM'ist neid numbreid vaadata, muud miskit.

  2. #22

    Re: Palun abi!

    Nüüd siis 40k kätt jooksnud miinuses ja -33BI. 480$ bankrollist on järel 170$, Toweris pole NL5 laudu ka, nii et bustoland ootab. Olen viimaste kätega tõmmanud range 12% peale, bluffid täielikult ära jätnud, välja arvatud muidugi semiblufid mõõdukalt. Viimase 5k käe hulgas pole ühtegi suuremat kaotust, mida oleks tagantjärgi mänginud teistmoodi.

    Eks paistab, kuidas läheb, esialgu mängin vähem ja proovin veel analüüsida nii palju kui suudan.

    [img width=720 height=559]http://i40.tinypic.com/4zx3yx.jpg[/img]

  3. #23
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Palun abi!

    170 dollariga saab nl10 imesid teha, mina lasin 100 dollarist ilusti 600 peale bustoks sa ei lähe kui NL10 oled

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Palun abi!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    170 dollariga saab nl10 imesid teha, mina lasin 100 dollarist ilusti 600 peale bustoks sa ei lähe kui NL10 oled
    NL10 170$ peaks kindlasti piisama, eriti kui pikem downswing on seljataga, pigem kahtlustan, et mäng ei ole päris see, sest ma ei kujuta ette sellises limiidis sellist downswingi.

  5. #25
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Palun abi!

    Otsi ehk mingi 5-10 keerukamat kaotavat kätt ja postita, arvan et tuleks kõvasti kasuks, sest nagu Tigrano mainis, -35BI donwswing nl10s on suht ootamatu ning ehk leiab mõned suuremad leakid juba kätest ülesse :).

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: Palun abi!

    Arvan, et kogematus ja halb jooks kokku on põhjustanud selle swongi. Hiljem juba enesekindluse kaotus ning teadmatus, mis on õige või vale.

  7. #27
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Palun abi!

    jep, sest mul on ka 5max swingine, aga no üle 7buyin swing on juba ulme, eriti nl10, ja okei sa võid sessi algul need 5 buyin lampi kaodata aga peaksid ju ikka võitma ka , vms milles probleeM? 7 alla, 15 ülesse ja nii see käib. 33 buyin swing on kindlasti oskamatus, see tähendab siis seda et sa oled 33 buyin kaodanud ja praktiliselt võitnud pole 1tegi? vahepeal väike jõnks ülesse ja jälle alla VÄGA raske on nii aidata,laksa oma viimase sessi 10 suuremat kaodatud potti

  8. #28

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: Palun abi!

    See on väga hea teema, olen ise ka seda lugenud.

  10. #30

    Re: Palun abi!

    Huvi korral võiks mõnikord koos live sessi teha. Aitaks taas joone tõusuteele, sest selline langus ei saa downswingist küll tulla.

  11. #31

    Re: Palun abi!

    Olen väga tänulik igasuguste nõuannete, artiklite ja pakkumiste eest!
    Hetkel võtan asja väga rahulikult, ei mängi, puhkan ja loen palju, kiiret pole.
    Mõne päeva pärast vaatan, kust otsast pihta hakkan, mõtteid on palju.
    Üks on selge: seda asja ma nii ei jäta!
    Suures plaanis pole siin loogikat: oskuste ja teadmiste suurenedes on mängutulemus halvenenud.
    Selge on see, et kuskil on olemas põhjus.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES