Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 2, kokku 2
  1. #1

    Kuidas arvutada õiget all-in calli ??

    nii intriigi rohke käsi ise on selline
    PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00+$0.40 Tournament, 800/1600 Blinds 150 Ante (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t23740)
    UTG (t21502)
    MP (t25979)
    Hero (Button) (t37216)
    SB (t161563)

    Hero's M: 11.81

    Preflop: Hero is Button with 10, 10
    2 folds, Hero raises to t4000, SB raises to t161413 (All-In), 1 fold, Hero ???

    eilselt starsi 4.4 180 inimese sit-n-go turnalt

    nii panin nuppe sest cl oli suht loose ja arvasin et heal juhul võin isegi 70/30 ees olla

    aga nüüd siis küsimuse juurde sest jäi ikka vaevama kas ikka tasub sest olin teine stack ja oleks vb saanud ka kindla teise koha
    tegin sellise arvutuse siis
    panin pokerstovesse villani rangeks sellised kaartid 22+,A6s+,K9s+,QTs+,A7o+,KTo+,QJo vs my TT
    sain järgmised numbrid 38.561% vs 61.439% ja need numbrid korrutasin läbi keskmisega mis ma võidan ehk
    võidan jaotuse siis 2nd või 1st enam jaolt ehk võtsin nende kahe koha keskmise korrutasin oma equtiyga siis viienda koha raha vastase equity ja veel tie korrutasin kõigi kohtade keskmisega.
    sain summad.
    11059,02
    1804,6548
    50,60736
    ja siis korrutasin foldi ehk siis 100*2-5 koht keskmine, oletades et esikohta püüda teine kord mul enam poleks cl massive stacki pärast. sain 8352
    tulemus täitsa rõõmustav sest see call on 100 samasuguse situatsiooni peale 4,5k tulusam kui fold.


    Küsimus PRO-le kõlab nii: KAS saaks kuidagi veel täpsemalt?


    (tean et oma edge ja fold equityt raske arvutusse panna ga midagi vb saaks veel arvutada)




  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Kuidas arvutada õiget all-in calli ??

    Siin jään mina küll vastuse võlgu, sest turniirimängude alal olen mina täielik noob - eriti ICM ja muude kalkulatsioonide osas. Sa flippad või mängid küll chipside peale aga igal flipil on ka "rahaline expected value" (nagu sa ka oma näites tõid).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES