Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 120, kokku 129 EsimeneEsimene ... 2070110118119120121122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 381 kuni 2 400, kokku 2569
  1. #2381
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 837

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    http://www.ohtuleht.ee/562750/kae-ka...eenust-ei-paku

    Tuleb lihtsalt äge kuulutus teha. Tsiteerin: "Tegelikult võib öelda, et Madisel läks isegi hästi, sest teoreetiliselt võib mõni pahatahtlik eritariifse telefoninumbri omanik kehtestada ka näiteks 100 euro suuruse kõnealustustasu, kuna seadused pole kehtestanud sideteenuse ega sisuteenuse hindadele ülemist piirmäära."



    "Ka Õhtulehe tehtud kontrollkõne andis sarnase tulemuse. Kristina teatas nimelt telefonis, et helistatagu talle hiljem, kuna ta on hetkel tööl ja ka rääkides Õhtulehega, ei teavitanud Kristina 19 euro suurusest kõnealustustasust."


    Heheee , lasi isegi Õhtulehe üle :D


    Aga arusaadav kui 900 numbri ees siis läheb kalliks , ei saa aru kuidas keegi seda ei jaga

  2. #2382

    Re: majanduse offtopic

    Mul selline huvitav keiss. Kunagi olin MTA ees võlgades, sai isegi pankrotimenetlus alustatud, maksin ära. Ka pankrotihalduri tasu koos viimase maksega. Peale PCA hitti tuli pankrotihaldurilt kiri:
    Tere

    Lugesin tänast Äripäeva ja õnnitlen tublide saavutuste pärast pokkerimaailmas.
    Saadan kohtumääruse, ole hea kontrolli, kas oled selle ära täitnud.

    Lugupidamisega,
    XYZ, vandeadvokaat
    Ma olin päris üllatunud. Kohe šhaakalid kohal. Kuna haldurile ära maksmine oli eelduseks, et mu kontod üldse lahti tehtaks, siis ei saa olla isegi võimalust, et ma pole maksnud. Saatsin vastu:
    Tere,

    Vabandan hilinenud vastuse pärast. Selle määruse täitmine oli eeltingimuseks minu kontode vabastamisel, see sündmus juhtus juba eelmise aasta alguses või üle-eelmise lõpus. Jah, ma olen vägagi kindel, et olen selle ära maksnud.

    Lugupidamisega,
    Madis Müür
    Õige pea tuli vastus:
    Tere

    Kui sa oleksid selle ära maksnud, siis ma ei oleks sinu poole ka pöördunud. Ole hea kontrolli järgi.

    Lugupidamisega,
    XYZ, vandeadvokaat
    Nüüd mul tekkis isegi väike kahtlus, et kas tõesti on võimalik. Enda mälu järgi lasin vennal ära maksta, ta vaataski järgi ja makse oli vägagi olemas makseajaloos, selgituses oli minu nimi ka olemas. Selle vandeadvokaadi vastus on imo küllaltki ebaviisakas selle elukutse esindaja ametliku kirja kohta, lisaks ebapädevusele, mis selles sisaldub. Ma ei tea, mille järgi ta üldse otsis minu kannet. Ma ei oleks ju saanudki enda kontolt kanda, sest mu kontod olid kinni, ainus võimalus oli kellegi teise kontolt, nagu ka sai tehtud, ja mu nimi oli oli selgituses olemas. Segaduse võis tekitada see, et kohtumääruses oli ta eraisiku konto, kuhu ma ka kande tegin, võimalik, et oleks pidanud kandma advokaadibüroo vms kontole, aga seda kohtumääruses ei olnud. Ta oli peale kande hetke sellest kandest teadlik ja aktsepteeris seda, muidu poleks ta andnud korraldust mu kontosid lahti teha, pankrotihalduriga võlgnikukeissidel peaks olema kontode vabastamine halduri otsus. Ei näe väga loogilist seletus ta väidetele. Imo on tegemist kas ebapädevuse või väljapressimisega.

    Mis mu valikud on, ei tahaks talle lihtsalt maksekorraldust saata ja kõike sellega lõpetada. Tema tegevus tekitas mulle ebameeldivust, on mul võimalik kuidagi peenelt tagasi teha? Ise mõtlesin nt, et lihtsalt ignoreeriksin, või ütleksin, et ei kavatsegi midagi maksta rohkem, las kaebab kohtusse, siis lükkan korralduse letti.

  3. #2383
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    wow MTA loeb ka ajalehti

  4. #2384

    Re: majanduse offtopic

    See pankrotihaldur ei olnud siiski MTA'st, lihtsalt maksuameti või kohtu poolt määratud vist.

  5. #2385
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    Ise mõtlesin nt, et lihtsalt ignoreeriksin, või ütleksin, et ei kavatsegi midagi maksta rohkem, las kaebab kohtusse, siis lükkan korralduse letti.
    see variant tunduks ok, jääks ise kohtu ees häbisse, kui pole viitsinud kontoväljavõtteid kontrollida
    Viimati muudetud privador poolt : 31.01.14 at 12:06

  6. #2386
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: majanduse offtopic

    Kui oled 100% kindel, et makstud (kontrolli), siis mina saadaksin sellise asja koos selgitustega ning makse ajalooga aadressile advokatuur@advokatuur.ee ning küsiksin selgitusi antud härra pädevuse ja tegevuse suhtes.

  7. #2387
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Kui oled 100% kindel, et makstud (kontrolli), siis mina saadaksin sellise asja koos selgitustega ning makse ajalooga aadressile advokatuur@advokatuur.ee ning küsiksin selgitusi antud härra pädevuse ja tegevuse suhtes.
    This. Suht tõusik suhtumine indeed.

  8. #2388

    Re: majanduse offtopic

    Mitu protsenti võlast pankrotihalduri tasu oli? Nii palju, kui mina uurinud olen, siis ka väiksemate summade puhul peab pankroti välja kuulutamiseks omajagu raha sukasääres peidus olema.

  9. #2389
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    veidi ot, aga oletame, et kontod külmutatakse. Kuidas see tüüp maksab raha advokaatidele, juristidele, halduritele jne?
    makstakse sulas? v kellegi sõbra kontolt? mis seadus selle kohta ytleb?...

  10. #2390
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: majanduse offtopic

    Vb pole kõige parem idee aga ise pöörduks meedia poole ja teeks avalikult siukse jorsi maha. :)

    // Vandeadvokaadist päris korralik '' sinatada ''.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 31.01.14 at 13:59

  11. #2391

    Re: majanduse offtopic

    wow, korralik lollus, ebapädevus ja kirjaoskamatus ametlikus pöördumises võõra inimese poole.

  12. #2392
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: majanduse offtopic

    Tundub nagu vanad sõbrad.

  13. #2393
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: majanduse offtopic

    Pagassist tuleb mõni hea idee kah vahest + muru on niikuinii celeb, miks mitte delfisse pöörduda.

    edit: usutavasti muru ei taha, et iga jorss teaks tema kunagisi makseraskusi
    Viimati muudetud Konso poolt : 31.01.14 at 15:11

  14. #2394

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Kui oled 100% kindel, et makstud (kontrolli), siis mina saadaksin sellise asja koos selgitustega ning makse ajalooga aadressile advokatuur@advokatuur.ee ning küsiksin selgitusi antud härra pädevuse ja tegevuse suhtes.
    Mul on maksekorraldus olemas, igaks juhuks veel kontrollisin ja andmed klappisid. Enam kindel ei anna olla, et olen maksnud. Hea mõte, teen ära.

  15. #2395
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Muru, mis selle "vandeadvokaadi" nimi oli?

  16. #2396

    Re: majanduse offtopic

    Saatsin PM'i. EI oska hinnata, kas on mõistlik panna nime siia üles.

  17. #2397

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Pagassist tuleb mõni hea idee kah vahest + muru on niikuinii celeb, miks mitte delfisse pöörduda.

    edit: usutavasti muru ei taha, et iga jorss teaks tema kunagisi makseraskusi
    Ma ei taha mingit avalikku clashi tekitada pigem seetõttu, et see võib kuidagi backfire'da või siis lihtsalt ajakulukaks osutuda. Usun, et advokatuuris on piisavalt professionaalseid inimesi, kes oskavad sellele olukorrale kohaselt reageerida, tõenäoliselt neil endil ei ole ka hea meel, et selliselt klientidega suhtlev inimene nende ridades on ja võtavad midagi ette.

    Kindlasti ei ole asi selles, et mul kunagi võlad olid. Olen sellest perioodist juba mõnda aega avalikult rääkinud, iseenesest oli kasulik õppetund, õpetas raha väärtust ja töötegemist hindama. Ilma selleta ma väga tõenäoliselt ei oleks ei pokkeris ega ühelgi muul alal hea. See pani tööd tegema. Seetõttu olen rahaga ka palju konservatiivsem, Starsi BRi püüan 1000 ABI juures hoida, enamuse PCA hitist panin investeerimiskontole. Pankrot(i lähedane) kogemus võib võib ka hästi mõjuda.

  18. #2398
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: majanduse offtopic

    see advokaat meenutab pigem inkassot, kelle saadaks kuupeale

  19. #2399

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Vb pole kõige parem idee aga ise pöörduks meedia poole ja teeks avalikult siukse jorsi maha. :)

    // Vandeadvokaadist päris korralik '' sinatada ''.
    Kuule ise kusesid pagassi ka täis kui teatasid politseile roolijoodikust ja järgmine kõne tuli sulle roolijoodikult sõnadega: Kuradi KITS . Siis uurisid ka, et kuhu teatada, et politsei lekitas andmeid jne.. Soovitati sul ka ju meedia poole pöörduda. Millegi pärast jäi sul see tegemata

  20. #2400
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Tee selline prank:
    http://keboch.wordpress.com/2008/11/...er-as-payment/

    Ämbliku asemel ainult saada enda pilt autogrammiga. Tulemus postita siia.

    ???

    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES