Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 124, kokku 129 EsimeneEsimene ... 2474114122123124125126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 461 kuni 2 480, kokku 2569
  1. #2461
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    korralik tech sektori selloff siin viimased päevad. viimased 5 päeva twitter (-10%); FB (-8%); google (-4.5%); amazon (-10%) amazonil olid tulemused ka hiljuti, mis ei rahuldanud investoreid. samal ajal õunapoiss on +10% viimasel 5 päeval. õunal olid positiivsed tulemused ja arvatavasti enne uut iphone väljatulekut keegi applet väga müüma ka ei hakka ehk aapl peaks suht safe zone olema kuni septembrini. Lisaks naljakas lugu apple'ga, CEO teatas hiljuti, et apple aktsia tükeldatakse ära, seitsmeks osaks. ehk kui praegu maksab AAPL 587 dol, siis varsti on 7 AAPL tickerit, mis maksavad ca 83dol. google tegi hiljuti sama, aga jagas kaheks ainult.

    Lisa: tundub, et praegu on selline periood, kus tehnoloogiasektori firmadele ei anta enam midagi andeks. kvartalitulemustes millegagi mööda panevad, lammutatakse kohe alla.
    Viimati muudetud eddi poolt : 28.04.14 at 16:36

  2. #2462
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    korralik tech sektori selloff siin viimased päevad. viimased 5 päeva twitter (-10%); FB (-8%); google (-4.5%); amazon (-10%) amazonil olid tulemused ka hiljuti, mis ei rahuldanud investoreid. samal ajal õunapoiss on +10% viimasel 5 päeval. õunal olid positiivsed tulemused ja arvatavasti enne uut iphone väljatulekut keegi applet väga müüma ka ei hakka ehk aapl peaks suht safe zone olema kuni septembrini. Lisaks naljakas lugu apple'ga, CEO teatas hiljuti, et apple aktsia tükeldatakse ära, seitsmeks osaks. ehk kui praegu maksab AAPL 587 dol, siis varsti on 7 AAPL tickerit, mis maksavad ca 83dol. google tegi hiljuti sama, aga jagas kaheks ainult.

    Lisa: tundub, et praegu on selline periood, kus tehnoloogiasektori firmadele ei anta enam midagi andeks. kvartalitulemustes millegagi mööda panevad, lammutatakse kohe alla.
    Kõlab nagu short Groupon like there's no tomorrow.

  3. #2463
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kõlab nagu short Groupon like there's no tomorrow.
    täitsa võimalik jah. enne unustasin põhikangelased välja tuua, nagu LinkedIn, kes on viimase 5 päevaga -16% ja viimase 3 kuuga -30% ca sama case ka netflixil. igatahes praegu on väääga raske mingit tech sektori firmat üles mängida. BTW grouponil kvartalitulemused ka 6.mai, twitteril homme.
    Viimati muudetud eddi poolt : 28.04.14 at 18:05

  4. #2464

    Re: majanduse offtopic

    Oskab keegi selle kohta midagi tarka öelda?

    https://fp.lhv.ee/market/fund/fundVi...2&leftMenu=fnd

  5. #2465
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Oskab keegi selle kohta midagi tarka öelda?

    https://fp.lhv.ee/market/fund/fundVi...2&leftMenu=fnd
    väga hea fondijuht on puldis. Joel tunneb seda asja, aga sitt värk on see, et ma ise midagi aru ei saa. selline valdkond, et johhaidii (minu jaoks vähemalt). ma ei taha enda raha väga kuskile panna, millest ma absull midagi aru ei saa. aga üldiselt Joel Kukemelk on tubli poiss ja teab mis teeb. kui ma peaks mingisse fondi raha panema, siis see oleks ilma kahtluseta pärsia lahe fond (mul isegi tiksuvad selle fondi osakud kontol, aga mingit suurt positsiooni ei ole ega julge väga võtta).

    mis on ka sellistel juhtudel standard, et fond näitab tugevat tootlust - tulevad võhikud ostma ja siis kui hakkab langema, siis müüakse kahjumiga maha. ainult aasta tootlikkuse % vaadata ja selle peale osta osta on hea võimalus raha kaotamiseks

    *minu isiklik arvamus*

  6. #2466
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    täitsa võimalik jah. enne unustasin põhikangelased välja tuua, nagu LinkedIn, kes on viimase 5 päevaga -16% ja viimase 3 kuuga -30% ca sama case ka netflixil. igatahes praegu on väääga raske mingit tech sektori firmat üles mängida. BTW grouponil kvartalitulemused ka 6.mai, twitteril homme.
    Tuli meelde see kohe - https://www.worldpayzinc.com/tech-we...UorewA.twitter

  7. #2467
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    haha mhm, see on ülihea. LinkedIn jätab nii armetu mulje

  8. #2468
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Keegi lühidalt viitsib seletada misasi on Lyoness?

  9. #2469

    Re: majanduse offtopic

    1 aste = sooduskaart
    2 aste = püramiidskeem

  10. #2470
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    1 aste = sooduskaart
    2 aste = püramiidskeem
    /thread

  11. #2471

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Keegi lühidalt viitsib seletada misasi on Lyoness?
    http://m2ngeldesl2bielu.blogspot.com...story-bro.html

  12. #2472

    Re: majanduse offtopic

    mulle helistas täna kena häälega nooremapoolne naisterahvas ja pakkus müüa šveitsi kvaliteetbrandi trussikuid.
    4,80, tavahind 20eur. saadavad turvaümbrikus koju, saad proovida ja siis tasuda.
    ses mõttes, et kui kellelgi siiras huvi või tahab uurida näiteks, mis kasutatud ja tagasisaadetud trussadest saab, siis võin numbri PM-da.

  13. #2473

    Re: majanduse offtopic

    on huvi. anna teada, kui proovitud saad.

  14. #2474

    Re: majanduse offtopic

    kahjuks keeldusin ise viisakalt pakkumisest, kuna igaks nädala päevaks trussikud juba olemas.

  15. #2475
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Keegi lühidalt viitsib seletada misasi on Lyoness?
    lühidalt - püramidskeemi pask, soovitan eemale hoida. ise olen nii mitmelgi nendel kohtumistel käinud, aga mitte eesmärgiga liituda, vaid nende müügitöö powerit näha. nendes skeemides on väga tugevad müügipoisid. iga kord, kui olen läinud eesmärgiga natuke kvaliteetvaidlemist teha, siis igale minu vastuväitele oli neil vastus olemas ja lõpuks ei olnudki mul neile enam midagi öelda.
    ainuke vastuväide, mille vastu nad ei saanud oli järgmine: seletasin talle, mis on püramidskeem ja miks nende biz jubedalt just seda meenutab, vastuväide: tõi esile firmat, kus töötan (nu et kõige kõrgemal CEO ja laieneb alla, ka nagu püramidskeem) ja ütles, et iga firma on püramiidskeem. ma vastasin talle, et nii võttes on ka metsas kasvav kuusepuu üks püramiidskeem. see oli ainuke argument, mille ma võitsin

    praegu käib suur püramiidskeemi vaidlus kahes firmaga, mitte omavahel vaid sama case mõlemal. (herbalife ja nu skin, börsil HLF ja NUS, vaadake järgi). huvitav võitlus, kuna 2 suurimat investeerimisgiganti on seal üksteise vastu (üks ütleb, et ei ole püramiidskeem, teine ütleb, et on). ca 1B dollarit on vahel.

    edit: http://www.cnbc.com/id/100463392
    Viimati muudetud eddi poolt : 30.04.14 at 16:38

  16. #2476
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mulle helistas täna kena häälega nooremapoolne naisterahvas ja pakkus müüa šveitsi kvaliteetbrandi trussikuid.
    4,80, tavahind 20eur. saadavad turvaümbrikus koju, saad proovida ja siis tasuda.
    ses mõttes, et kui kellelgi siiras huvi või tahab uurida näiteks, mis kasutatud ja tagasisaadetud trussadest saab, siis võin numbri PM-da.
    Tuli päeval sama kõne, kuid helistajaks korraliku vene aktsendiga naisterahvas, jutt sama, tundus kahtlane.

  17. #2477

    Re: majanduse offtopic

    stringe ka oli muidu v

  18. #2478

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    stringe ka oli muidu v
    +372 7441416

  19. #2479
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    lühidalt - püramidskeemi pask, soovitan eemale hoida. ise olen nii mitmelgi nendel kohtumistel käinud, aga mitte eesmärgiga liituda, vaid nende müügitöö powerit näha. nendes skeemides on väga tugevad müügipoisid. iga kord, kui olen läinud eesmärgiga natuke kvaliteetvaidlemist teha, siis igale minu vastuväitele oli neil vastus olemas ja lõpuks ei olnudki mul neile enam midagi öelda.
    ainuke vastuväide, mille vastu nad ei saanud oli järgmine: seletasin talle, mis on püramidskeem ja miks nende biz jubedalt just seda meenutab, vastuväide: tõi esile firmat, kus töötan (nu et kõige kõrgemal CEO ja laieneb alla, ka nagu püramidskeem) ja ütles, et iga firma on püramiidskeem. ma vastasin talle, et nii võttes on ka metsas kasvav kuusepuu üks püramiidskeem. see oli ainuke argument, mille ma võitsin

    praegu käib suur püramiidskeemi vaidlus kahes firmaga, mitte omavahel vaid sama case mõlemal. (herbalife ja nu skin, börsil HLF ja NUS, vaadake järgi). huvitav võitlus, kuna 2 suurimat investeerimisgiganti on seal üksteise vastu (üks ütleb, et ei ole püramiidskeem, teine ütleb, et on). ca 1B dollarit on vahel.

    edit: http://www.cnbc.com/id/100463392
    Miks nende klounidega vaielda, eriti kui võidad kõigest ühe argumendi. See ongi vesi nende veskile, kui saavad publiku ees valmistunud vennale 1:0 ära teha.

    Sama mõttetu, kui esitada Savisaarele küsimus: kes Teid ikka Sotši Olümpiamängudele kutsus. Adekvaatset vastust sealt august ei tule - muu publik (fännid) saavad naerda ning rohkem indu toetada. Vastasleer kirub, aga on demoraliseerunud.

    Ma ei kaitse mitte kedagi, ja mul täiesti pohhui, aga kirikusse ei minda usklikega vaidlema, et Jeesus Kristust siiski ei ole olemas. Sul võivad olla korrektsed ja faktiliselt tõestatud argumendid, aga sa saad vastu veel lollimaid väiteid, millele sa lihtsalt ei oskagi vastata.

    Raiska aega paremini ning kuluta see aeg samade lollide lüpsmiseks, mitte nende muutmiseks :)

  20. #2480
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    heade müügimeeste tööd olen nõus alati jälgima-õppima, that was the point

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES