Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 129 EsimeneEsimene ... 1220212223243272122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 2569
  1. #421
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    vot Maxi, ma ei tea mis su haridusetase on, aga põmst ons ellest näha, et kui sa makromajanduse tähtsust ja nö maailmaturul liikuvate indikaatorite nt kullahinna liikumist alaväärtustad ja räägid, et see pole üldse oluline ja tähtis on jusht see mikro-lihttööline.. siis ma julgen arvata, et su töö ja tunnihind ja su teadmised on omavahel kooskõlas.

    lihttööjõud on jusht täpselt nii hinnatud kui kerge seda saada on... kui enamik elanikkonnast ongi lihtsad poisid, kel ei ole mingit muud võimalust kui paari euri eest oskusi mitte vajavat tööd teha, siis miks peakski rohkem selle eest maksma? ja see nn "eliit", on neil mingi kohustus kellegi teise elujärgu eest muretseda? "Härrad" olid kõvad poisid ja joomise ja niisama laisklemise asemel võtsid oma keskkooli ja ülikooli tõsiselt ja omandasid oskused...

  2. #422

    Re: majanduse offtopic

    Eelmise aasta lõpu seisuga oli meedianpalk 420€ netos, see on siis raha, mida või millest veel vähem teeinivad pooled Eesti töötajad.

  3. #423
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    minu arvamus on ikkagi lihtne.. haridussüsteemi peab tõhustama.. et Maxi ei peaks igapäev koos töötama võsapetsi saate vääriliste seltsimeestega.. et inimesed oleks targemad ja saaksid ise hakkama ja suudaksid ise oma peaga välja mõelda, miks ei ole mõtet SMS laenu võtta või miks ei ole mõtet võtta üle jõu käivat kodulaenu jms..

  4. #424
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Et oleks sada keskastme juhti ja mitte ühtegi produktiivset töötajat?

  5. #425
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Et oleks sada keskastme juhti ja mitte ühtegi produktiivset töötajat?
    sest odavat tööjõudu saab alati asendada... sinu küsimusest peegeldub mõtteviis, et toodame lolle ka, et oleks kelle seljas elada või nahk koorida?

    Süsteem on lihtne, sa konkureerid maailmas teiste inimestega, mida targem/nutikam/tugevam sa teistest konkurentidest oled, seda parem on su elujärk võrreldes teistega.. isegi siis kui kõik maailma inimesed oleksid kõrgharidusega, oleks siis madalama otsa poisid ikka madalama palga ja eluga.. ainuke vahe on selles, et antud hetkel on madalama otsa poisid nii madalal, et neil ei ole üldse mingeid oskusi ja sellest tulenevalt on nende valikuvabadus oluliselt kehvem..

    oled sa põmst nõus väitega, et mida rohkem on maailmas tarku inimesi, seda kiiremini tsivilisatsioon ja tehnoloogia areneks?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa hästi aru ja seega küsin. Sa väidad, et lihttöölised peavadki ja saavadki väikest palka? Ma ei ole sellega nõus. Head aga professionaalselt lihttöölist on alati vaja (auto lukksepp, potsepp, ehitaja jne) aga reeglina selliseid on väga raske leida ja kui leaiadki on tal järjekord uksest väljas. Enamus lihttöölis ongi parajad laiskvorstid, joodikud, ei ole oma tööst üldse huvitatud ehk suurt töömeest neist asja ei ole ning väärivadki oma 400-500 euri palka.

    Need, kellel huvi, oskavad, viitsivad ja tahavad teha teenivad üpriski hästi ja on tihti iseenda ülemused või hoopis omavad väiksemat või suuremat sorti ettevõtet.
    Nope ma ei väitnud tegelt seda, et nad peavadki väikest palka saama... lihtsalt küsimus on turumajanduses ja pakkumise/vajaduse suhtes... kuniks sul on sitaks palju võtta töötajaid maxima kassiiriks, sest see ei vaja väga palju teadmisi ja väheste teadmistega töötuid on palju, seniks püsivad ka need palgad madalal... see pakkumise/vajaduse suhe tuli ju buumiga ka välja.. mingi hetk oli vähe ehitajaid ja siis vähegi asisemad ehitusmehed said vabsee kõva palka.. nõudlus oli suur.. aga see oli lihtsalt erandolukord.. mida rohkem sul oskuseid või teadmisi on, seda kergem on sul tööd saada võrreldes nendega, kel neid teadmisi on vähem ja loomulikult mõjutab see ka palgataset..

    ja kahe käega olen selle poolt, et need kes tahavad ja vaeva näevad, need ka edu saavutavad..
    Viimati muudetud Rage poolt : 29.11.11 at 10:11

  6. #426
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Ranka, enne millise buumi algust? 4-5 aastat tagasi buum lõppeski.
    Muidu ma käin siiamaani rahulikult töövestlustel ja küsin 650€ katseaja netopalgaks, sa peaks nägema seffide nägusid peale seda. Mõned tööandjad ütlevad kohe enda palganumbri, et 500€ saad kätte algul ja peale katseaega vaatame, aga selle raha eest linnas ära ei ela. 650€ on selline nibin nabin, peab natuke mujalt ka sissetulekut omama.

    Tegelikuses pakuti mulle eile 50€ päevas palka, palkhoonete ehitamisel, aga ootan ühe pealinna asja ka ära ja selle pealt otsustan. Talvel tahaks ikka kuskil kontoris olla :)
    Vot 4-5 aastat tagasi ta nüüd küll ei lõppenud või ma ei mäleta enam daatumeid korralikult, mil viimati tööl käisin. Ehk on juba 6 täis tixunud? Selle sama aasta tavel, kui töölt ära tulin ostsin pärnusse tollal üpriski odava aga samas praegu võrrelds kalli korteri. Seega buum veel käis ning kui ma töölt ära tulin, elasin paar aastat pärnus siis töötas ka sugulane samas firmas ning palgad veel tõusid. Buumilõpp tuli aasta-kaks hiljem.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    vot Maxi, ma ei tea mis su haridusetase on, aga põmst ons ellest näha, et ku sa makromajanduse tähtsust ja nö maailmaturul liikuvate indikaatorite nt kullahinna liikumist alaväärtustad ja räägid, et see pole üladse oluline ja tähtis on jusht see mikro-lihttööline.. siis ma julgen arvata, et su töö ja tunnihind ja su teadmised on omavahel kooskõlas.

    lihttööjõud on jusht täpselt nii hinnatud kui kerge seda saada on... kui enamik elanikkonnast ongi lihtsad poisid, kel ei ole mingit muud võimalust kui paari euri eest oskusi mitte vajavat tööd teha, siis miks peakski rohkem selle eest maksma? ja see nn "eliit", on neil mingi kohustus kellegi teise elujärgu eest muretseda? "Härrad" olid kõvad poisid ja joomise ja niisama laisklemise asemel võtsid oma keskkooli ja ülikooli tõsiselt ja omandasid oskused...
    Ma ei saa hästi aru ja seega küsin. Sa väidad, et lihttöölised peavadki ja saavadki väikest palka? Ma ei ole sellega nõus. Head aga professionaalselt lihttöölist on alati vaja (auto lukksepp, potsepp, ehitaja jne) aga reeglina selliseid on väga raske leida ja kui leaiadki on tal järjekord uksest väljas. Enamus lihttöölis ongi parajad laiskvorstid, joodikud, ei ole oma tööst üldse huvitatud ehk suurt töömeest neist asja ei ole ning väärivadki oma 400-500 euri palka.

    Need, kellel huvi, oskavad, viitsivad ja tahavad teha teenivad üpriski hästi ja on tihti iseenda ülemused või hoopis omavad väiksemat või suuremat sorti ettevõtet.

  7. #427
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sest odavat tööjõudu saab alati asendada... sinu küsimusest peegeldub mõtteviis, et toodame lolle ka, et oleks kelle seljas elada või nahk koorida?

    Süsteem on lihtne, sa konkureerid maailmas teiste inimestega, mida targem/nutikam/tugevam sa teistest konkurentidest oled, seda parem on su elujärk võrreldes teistega.. isegi siis kui kõik maailma inimesed oleksid kõrgharidusega, oleks siis madalama otsa poisid ikka madalama palga ja eluga.. ainuke vahe on selles, et antud hetkel on madalama otsa poisid nii madalal, et neil ei ole üldse mingeid oskusi ja sellest tulenevalt on nende valikuvabadus oluliselt kehvem..

    oled sa põmst nõus väitega, et mida rohkem on maailmas tarku inimesi, seda kiiremini tsivilisatsioon ja tehnoloogia areneks?
    Aga probleem ongi, et ei saa alati asendada, kui kõik see odav tööjõud voolab välja skandinaaviasse ja iirimaale, siis ongi probleem. Ma ütlesin ka ennist, et tööd oleks sitaks aga selle raha eest ei ole tegijaid. Isegi kui nüüd pandaks tunnipalgale euro otsa, siis lihtsalt ei ole kedagi kes tuleks ja teeks asja ära. Kaadrivoolavus on eestis liiga suur.

  8. #428
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Enamus inimestele on 1000€ kuus utoopia.
    Tegelikuses pakuti mulle eile 50€ päevas palka, palkhoonete ehitamisel...
    Äkki ikka ei ole utoopia?

    Töötan mustalt ehituse peal, teenin 2,5€ tunnis
    Töötan ametlikult kontoris. Teenin üle €2.5 tunnis. Ehitan praegu maja. Ehitusest ei tea midagi ise. On väga ilmne, et 95% ehitajaid ei tea ka, kuidas materjalist maja kokku saada ilma vahepeal pankrotti minemata.

    Karbi tellisin ühest kohast, ülejäänud tööd ühekaupa mujalt. Keskmiselt maksan ühe objektil oleva võlli eest ca. €20 tunnis. Tema sellest üle 25% kätte ei saa ilmselt. Aga suure osa saab kätte teda vahendav võll, kes on OÜ teinud ja mõistab kas näppudel, kalkulaatoril või excelis numbrid kokku ajada. Kui objektil mõnelt mördiööbikult olen küsinud, kas ta otse ei tahaks edasi teha 2-3x suurema palga eest, siis on kõik ära ütelnud. Kas liiga "riskantne", "liiga palju tööd ja ei jõua" vms. Mitte ühegi reaalselt tööd tegeva mehega pole niiviisi kokkuleppele saanud.

    Ehk: On olemas nõudlus, on olemas töö pakkuja, aga kokkuleppele nad ei saa. Minu hinnangul peamiselt seetõttu, et töövõtja ei suuda üle ühe päeva ette mõelda ja ei taha mitte mingisugust vastutust võtta oma tegevuse eest. Lisaks pole ta opportunist, nagu tema otsene ülemus (kes ka vastutust tegelikult ei võta, tööd ka ei tee, aga teenib 10x rohkem kui ehitaja ise). Selle nimi on kapitalism ja sinna pole midagi parata.

  9. #429
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Aga probleem ongi, et ei saa alati asendada, kui kõik see odav tööjõud voolab välja skandinaaviasse ja iirimaale, siis ongi probleem. Ma ütlesin ka ennist, et tööd oleks sitaks aga selle raha eest ei ole tegijaid. Isegi kui nüüd pandaks tunnipalgale euro otsa, siis lihtsalt ei ole kedagi kes tuleks ja teeks asja ära. Kaadrivoolavus on eestis liiga suur.
    Soomlased käivad Rootsis tööl. Eestlased lähevad Soome. Poolakad, lätlased või minu pärast somaalid tulevad meile ja teevad kohaliku turu jaoks tööd. Kus siin täpselt probleem on? Siinne tellija ei otsusta ise, mis ta töö eest maksab tegijale. Tegija ütleb hinna ja siis kas läheb tööks või ei lähe. Viimased paar aastat pole läinud eriti, sest Skandidel on raha rohkem ja eestlane ei jaksa sellega konkureerida. Siis tulebki poolakat oodata või niikaua raha koguda, kuni lubada saab endale jälle.
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 29.11.11 at 10:35

  10. #430
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    oehh mulle ikka meeldivad need tolmuahvi postitused.. väga lihtsas ja muhedas keeles elutõed selgeks tehtud:-)

    +1

  11. #431

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Äkki ikka ei ole utoopia?

    Töötan ametlikult kontoris. Teenin üle €2.5 tunnis. Ehitan praegu maja. Ehitusest ei tea midagi ise. On väga ilmne, et 95% ehitajaid ei tea ka, kuidas materjalist maja kokku saada ilma vahepeal pankrotti minemata.

    Karbi tellisin ühest kohast, ülejäänud tööd ühekaupa mujalt. Keskmiselt maksan ühe objektil oleva võlli eest ca. €20 tunnis. Tema sellest üle 25% kätte ei saa ilmselt. Aga suure osa saab kätte teda vahendav võll, kes on OÜ teinud ja mõistab kas näppudel, kalkulaatoril või excelis numbrid kokku ajada. Kui objektil mõnelt mördiööbikult olen küsinud, kas ta otse ei tahaks edasi teha 2-3x suurema palga eest, siis on kõik ära ütelnud. Kas liiga "riskantne", "liiga palju tööd ja ei jõua" vms. Mitte ühegi reaalselt tööd tegeva mehega pole niiviisi kokkuleppele saanud.

    Ehk: On olemas nõudlus, on olemas töö pakkuja, aga kokkuleppele nad ei saa. Minu hinnangul peamiselt seetõttu, et töövõtja ei suuda üle ühe päeva ette mõelda ja ei taha mitte mingisugust vastutust võtta oma tegevuse eest. Lisaks pole ta opportunist, nagu tema otsene ülemus (kes ka vastutust tegelikult ei võta, tööd ka ei tee, aga teenib 10x rohkem kui ehitaja ise). Selle nimi on kapitalism ja sinna pole midagi parata.
    Heh, päris hästi kirjutatud. Ei vaidle vastu, nii ongi :)

  12. #432
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Ja kes arvab et ma niisama vingun siin siis minge elage natuke, ma näen iga päev sellist kaadrit mida Teie ainult võsapetsis iga esmaspäeva õhtul telekast vaatate. Ma naeran iga päev selle teema peale kus siin härrased arutavad majandusküsimusi.
    Tegelik majandusseis ka tööturg on selline, et kui need härrad kes ükspäev enam pokkeriga ei teeni peavad tööle minema siis on suht kusine seis, kuna Maxima ongi selline ainuke reaalne valik
    Kurb lugu, aga taust on teadmata. Koolis käisid? Mingi kutsehariduse vähemalt oled omandanud?

    Eks see kapitalistlik maailm karm ole - ise peab varakult rabelema hakkama ja ennast kehtestama. Keegi sinu eest midagi ära ei tee. Kommunism selles osas mõnus muidugi - koolis õppida ei viitsinud, lasid muidu peeru ja elasid ikka nagu Miska. Sama hästi kui need, kes rabelesid.

    Eliit ja Ansip on süüdi ilmselt!

  13. #433
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Ei ole ju kurb lugu iseenesest, mul on arvuti, internet ja järelikult ka elekter, et ma saan siia postitada. Mul on variante lähitulevikus kolida linna korraliku töö peale ning mul on variant jääda maale. Mul on olemas piisavalt haridust ning töökogemust.
    Aga enamus kaadril ei ole mitte midagi, pole tööd, haridust. Rage muidugi jätaks selle osa inimesi nälga surema, oma mure miks omal ajal ei õppinud.

  14. #434
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Aga enamus kaadril ei ole mitte midagi, pole tööd, haridust. Rage muidugi jätaks selle osa inimesi nälga surema, oma mure miks omal ajal ei õppinud.
    ei jätaks surema nälga, selleks on meil igasugu toetused jms kraam, ma rääkisingi, et minu arvates oleks vaja juurpõhjuseid ravida, ehk haridussüsteemi muut jms.. ma mäletan oma keskkooli ajast.. krt meie kool oli täielik peldik... kehaline kasvatus kooli koridorides, arvutid olid aastaid ja aastaid vanad, õpetajad ebapädevad, vahendid nõukaaegsed jms...

  15. #435
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Need toetused on tegelikult ikka päris nali. Aga selles mõttes on sul õigus, et süsteemi tuleb parandada rohujuure tasandil. Selline pärast toetustega lappimine läheb kordades kallimaks.

  16. #436
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: majanduse offtopic

    Maxi olukord (€2.5/h mustalt ehitusel) küll selline, kus iga kell tasuks juba parem mikros variatsioonivabalt €1k kuus kokku nühkida (kuni reaalselt soovitud OK palgaga tööle saad). Sul 313 posti siin foorumis ja ühtteist ilmselt omandatud?

  17. #437
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: majanduse offtopic

    Aga kelle mure see siis veel peaks olema?
    Ma toon sulle ühe näite enda varal. Mul on töö olemas. Ma sann üle keskmise palka. Ma teen veel omi asju ka kui vähegi võimalik ja kus vähegi võimalik midagi teenida on. Lisaks käin ma koolitustel. Nüüd sa kindlasti ütled, et sul on raha, et käia. Aga vot ei ole ja ei kuluta ma enda raha selle peale. Saab ka ilma. Nimelt tehakse riigi tellimusel täiskasvanutele täiendkoolitusi. Täiesti tasuta. Ja miks mitte ära kasutada seda võimalust. Freeroll ju. Küsimus on nüüd, et kui mina saan, siis miks need pudulojused, kes aastast aastasse ehitusel lihttöid teevad või siis parkides lehti riisumas käivad kopikate eest, seda sama teha ei võiks? Kas võiks neil olla mingi muu takistus peale laiskuse? Oskad sa mulle öelda?
    Fakt on see, et enamus on laisad ja lohakad. Punkt. Tööd on sitaks eestis, palka makstakse ka kui inimene vähegi teha viitsib midagi.

    Ja veel. Enamus tölle pigem istuvad niisama ja nuruvad oma sotsiaaltoetust, kui et lähevad kasvõi väikse raha eest tööle. Ma maksaks hea meelega kodus puude ladumise eest 2,5€ tunnis kui keegi tuleks. Aga kus sa sellega, lihtsam on poe ees istuda ja õlut lürpida. Samas Maxi jutu valguses, et ehitusel teenitakse ka 2,5€ tunnis, siis ilmselt pakun isegi liiga palju. Jätan kindlasti meelde selle.
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 29.11.11 at 11:37

  18. #438
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ei jätaks surema nälga, selleks on meil igasugu toetused jms kraam, ma rääkisingi, et minu arvates oleks vaja juurpõhjuseid ravida, ehk haridussüsteemi muut jms.. ma mäletan oma keskkooli ajast.. krt meie kool oli täielik peldik... kehaline kasvatus kooli koridorides, arvutid olid aastaid ja aastaid vanad, õpetajad ebapädevad, vahendid nõukaaegsed jms...
    Mul on ema õpetaja ja tema kõrvalt tean kah veidi neid asju. Kord on väga käest ära koolis ja liiga palju õigusi lastel.
    Tänapäeva õppevahenditel pole enam häda midagi.
    Oleks minu teha, ma paneks karmi korra maksma. Kui õppida ei viitsi ja hinneteks kahed, saaks vanemad rahalist trahvi.
    Kui oledki loll ja ei suuda õppida, lollide kooli. Lihtne.
    Tänapäeval veetakse igasuguseid debiilikuid ühest klassist teise.

  19. #439
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Maxi olukord (€2.5/h mustalt ehitusel) küll selline, kus iga kell tasuks juba parem mikros variatsioonivabalt €1k kuus kokku nühkida (kuni reaalselt soovitud OK palgaga tööle saad). Sul 313 posti siin foorumis ja ühtteist ilmselt omandatud?
    Mingil hetkel panin enda jaoks paika, et mängin pokkerit rangelt hobikorras. Kaalusin erinevaid valikuid ja mõtlesin, et kui ma näiteks praegu töötan praktikandi palga eest, siis omandan ma ikkagi teatud oskused mis mööda külgi maha ei jookse. Kui endal vaja kunagi ehitada siis saan garanteerida, et asi on korralikult tehtud.
    Õnneks oli mul piisavalt palju buffrit, et sain seda endale lubada. Pealinna kolimine läheb ka kuskil 600€ või nii, eks tuleb mõelda selle peale.
    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Lisaks käin ma koolitustel. Nüüd sa kindlasti ütled, et sul on raha, et käia. Aga vot ei ole ja ei kuluta ma enda raha selle peale. Saab ka ilma. Nimelt tehakse riigi tellimusel täiskasvanutele täiendkoolitusi. Täiesti tasuta. Ja miks mitte ära kasutada seda võimalust. Freeroll ju.
    Elukaaslane läks vabatahtlikult 1k€ palga pealt ära, et enda firmat alustada ning uue buumi tuleku pealt maksimaalset kasu lõigata. Käib hetkel mingil töötukassa projektikoolitusel, et projektirahasid saada. Koolitus toimub maakonna keskuses kuhu tuleb autoga sõita, see kuu olen mina ostnud ca 120-150€ eest kütet+ see mis ta ise on ostnud. Pole see koolitus nii tasuta lõbu midagi.

  20. #440
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    ojeh haridus ja haridus...fucking diplom ei pane sulle palka maksma. Kui sa ikka lähed tööle oma dokorikraadiga ja alas eriti pädv pole saad sa kiresti kinga ka. Ok ülikool ehk kinga ei anna


    Aga kui ehituse eest küsitakse nii kirvest hinda ja töötajatele maksstakse sandikopikaid siis on midagi valesti.
    Ma ei sa aru miks töötajad ei tee järgmist omandavad minpalga eest knowhow->Kui õige hetk käes siis tõmmatkse jehhat ja hakatakse end ise müüma lõpptarbijale

    Ok kõik meist pole müügimehed-ettevõtjad. Aga krt võtku siis need vennad kokku, palgaku manager, kes neile töid sebib.


    PS Mul vanematel pandi palkmaja kokku. Küsiti 3400euri 3 päeva eest. 3meest. Küsisin plaju nkätte saate-öeldi et 30%.
    Et oli ka vaja teisi töid teha ütlesin, et teeme mustalt järgmine kord. Keelduti, sest ei taheta firmaga jamadesse sattuda.


    St nüüd olen aru saanud, et osad mehed on loodud ettevõtjateks ja teised mitte...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES