Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 129 EsimeneEsimene ... 3745464748495797 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 2569
  1. #921
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Oletame, et mul on infot börsifirma juhtiva töötaja tegevuse kohta, mis on avalikkuse silmis big no-no ja saaks pahameele osaliseks. Kas sellised uudised mõjutavad aktsia hinda? Kui ma tegutseks(shortiks) enne uudise meediasse "imbumist" ja tuleks välja, et teadsin ette, kas mu tegevus oleks karistatav?
    Spetsiifilisemalt antud küsimusele vastates, siis mul on gut feeling, et ma tean, mida sa silmas pead. Selline info üldiselt aktsiahinda ei mõjuta oluliselt.

  2. #922

    Re: majanduse offtopic

    niiet kui ma töötan hotelli vastuvõtus ja näen kuidas abielus juua täis suurärimees kahe gay-prostituudiga tuppa läheb, siis seda infot võib kasutada? uudise saadab kroonikasse(koos turvalindi pildiga :) ) anonüümne linnakodanik........

  3. #923
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    Retooriline küsimus - kas Merko oleks halvem firma kui Annus oleks padugei? Kas Tallink on halvem firma kui Pant oleks/on gei? Need on üldiselt pigem asjad, mida kollane ajakirjandus protsessib, kuni tekivad uued teemad, millest kirjutada, kuna lugejad sama vana jura enam lugeda ei viitsi. Kalaröstimine, anyone?

  4. #924

    Re: majanduse offtopic

    Ehitusfirma boss ei saa olla mingi gay, vaid tavaline ********.

  5. #925
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    [ ] solid comment

  6. #926

    Re: majanduse offtopic

    No tead seda anekdooti ehitaja ja gay, järelikult ei tea, aga jätkame siis sinu kalaröstimise teemaga.

  7. #927
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    ei ole jah piisavalt teemas sees :(

  8. #928

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Retooriline küsimus - kas Merko oleks halvem firma kui Annus oleks padugei? Kas Tallink on halvem firma kui Pant oleks/on gei? Need on üldiselt pigem asjad, mida kollane ajakirjandus protsessib, kuni tekivad uued teemad, millest kirjutada, kuna lugejad sama vana jura enam lugeda ei viitsi. Kalaröstimine, anyone?
    vastus sinu küsimusele - tõenäoliselt ei. aga see ei olegi peamine. ma olen aktsia hinna muutumise põhjustes täielik võhik, kuid arvan, et selles on ruumi ka emotsioonidele.

    tolmuahvi näited. kas näiteks kohtu/riigihangete sekräter, kes parasjagu trükib vastavat teadet, võib võtta kõne sõbrale(enne kui ta "enter" vajutab), et anda soovitusi? on selline asi üldse tabatav/kontrollitav?

  9. #929
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: majanduse offtopic

    Vaatame, mis juhtus kui Tallinki juhid kala röstisid. Uudised sellest mürglist ilmusid Soomes 06.11.2006 ja Eestis 07.11. Aktsia tegi siis nii

  10. #930
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    vastus sinu küsimusele - tõenäoliselt ei. aga see ei olegi peamine. ma olen aktsia hinna muutumise põhjustes täielik võhik, kuid arvan, et selles on ruumi ka emotsioonidele.

    tolmuahvi näited. kas näiteks kohtu/riigihangete sekräter, kes parasjagu trükib vastavat teadet, võib võtta kõne sõbrale(enne kui ta "enter" vajutab), et anda soovitusi? on selline asi üldse tabatav/kontrollitav?
    Toodud näites ei ole sekretäri tegevus seadusega lubatud. Ja on küll tabatav, vahel. Umbes niiviisi on paar insiderit ka kinni püütud. Kõige viimati Telekomi väljaostu puhul. Kui mingi lambiants, kes pole kunagi eriti midagi kaubelnud, ostab järsku mingi posu aktsiaid enne positiivset uudist, siis see jääb järelvalvele silma. Järgmisel hetkel uuritakse, et kellega tegu on või kust ta infot võis saada. S.h. vaadatakse nt. telefoniväljavõtet. Kui sealt kohtusekretäri number paistab, on jama käes. Tõenäoliselt jääb palju asju ka lahendamata ja/või avastamata. Aga tegu on kriminaalkuriteoga.

    Tallinna börsil üksikute börsiettevõttega seotud isikuid puudutavad skandaalid omavad peaaegu olematut mõju aktsiahinnale.

  11. #931
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Vaatame, mis juhtus kui Tallinki juhid kala röstisid. Uudised sellest mürglist ilmusid Soomes 06.11.2006 ja Eestis 07.11. Aktsia tegi siis nii
    aktsia käis ühel päeval 3% Tallinna börsil all? see on märkimisväärne sündmus?

    tegelikult kes Tallinna või Balti börsil toimetanud on, need ilmselt saavad aru, et sellise asja praktikas rakendamine ning selle pealt raha teenimine (normaalse koguse aktsiatega) on päris ebatõenäoline

    võib olla siis kui tõesti on äärmiselt oluline uudis, millel on ka tugev majanduslik sisu taga, kuid siis kompame me tõenäoliselt ka seaduslikkuse piire nagu tolmuahvi Eesti Telekomi näide suurepäraselt illustreeris

  12. #932
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: majanduse offtopic

    Tallinki juhtide käitumine oli märkimisväärne sündmus. Ütleks, et lausa sensatsiooniline. Ja märkimisväärne on ka, et Tallinki aktsia selle peale korraks ainult õrnalt liigahtas. Mis kinnitab tolmuahvi väidet skandaalide olematust mõjust aktsiahinnale ja seetõttu pole vsiul mõtet kapipededest firmajuhte pildistada :)

  13. #933
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    sensatsiooniline ning märkimisväärne on ta ingridtähismaade ja kristalensinite jaoks. börsi huvitab, kas inimesed loobuvad nüüd seetõttu tajutaval määral Tallinki teenuste tarbimisest. lühikese mõttepausi järel arvati, et ei loobuta (nagu ka läks).

    hoopis põnevam juhus oli see kui üks puidufirma juhtfiguur naisepeksu eest kohtu alla läks ning juhatusest tagasi kutsuti. ei viitsi graafikuid praegu uurida, aga arvan, et märkimisväärset teenimisvõimalust seal siiski polnuks, isegi kui juhtunuks salaja aknast nägema, kuidas mees naisele õpetust jagab

  14. #934
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    ja lõpetuseks - jah, ma eelistaks küll, et ettevõtte juht, millesse olen investeerinud, päris nekrofiil või zoofiil poleks, pedofiiliast rääkimata, aga kui tüüp harrastab sadomaso, on raging homosexual vms, aga samal ajal ettevõtte juhtimisega hästi hakkama saab, ei kotiks mind see küll mitte üks gramm.

  15. #935
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: majanduse offtopic

    Oletame, et nt mingi usa sõjatööstuse suurfiguur tabatakse teolt mingi venemaa sõjatööstuse tegelasega- IMO sellel võiks ju väga tugevad mõjud olla sõjatööstuse aktsiatele, kui sellised asjad on olemas?

  16. #936
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: majanduse offtopic

    absoluutselt erinevad suurusjärgud ja absoluutselt erinev kontekst. kaugelt rebitud paralleel - kui simm/dressen vahele jäid, ei lõpetanud ka KM/KAPO oma tegevust. nimetatud kaasus viitab pigem mingile spionaažicase'ile, mitte ärile kui sellisele.

    olulisi relvatarneid ei ekspordita USA-st sellisel moel kohe kindlasti. selles mõttes pole võib olla parim näide, kuna ettevõte ei pruugi suurt kahju saada.

  17. #937
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: majanduse offtopic

    Minul on küsimus. Mis kuradi jant selle Estonian Airi ümber toimub? Kas seda firmat tahetakse meelega põhja lasta või on lihtsalt juhtkond puhta rumal?
    Nende otsused on pikka aega juba väga rapsimisena tundunud ja nüüd veel see söögiteema. Väga imelik.

  18. #938

    Re: majanduse offtopic

    Juhtkonna lennundusalast kompetentsi ei oska kommenteerida, aga mulle just tundub, et muidu nad küll lollid pole. Väga hästi on aru saadud, et riik rõhutab Eesti lennuühenduse tähtsust (võimalikult palju sihtkohti jne) Euroopaga ning seda kasutatakse julmalt ära. Riigil on kaks eesmärki: laiendada sihtkohtade arvu ning muuta asi kasumlikuks. Esimese eesmärgi saavutamiseks rakendadakse viimas 1-1,5 aasta jooksul iga kolme kuu tagant uusi strateegiaid ning plaane, see nõuab aga raha ning nn sisseelamisperioodi.
    Juhtkond naudib kõrgeid palku, ei imesta kui kusilt veel raha erinevate strateegiate rakendamise käigus kõrvale juhitakse, riigile kinnitatakse, et kõik on ilusa tuleviku hüvanguks ja pidu jätkub.

    Mulle tundub, et käib teater, kus mõlemad osapooled teavad, et mõlema püstitatud eesmärgi samaaegne täitmine on põhimõtteliselt võimatu, samas tunnistada seda ei saa. Juhtkonnal tähendaks see oma töö läbikukkunuks tunnistamist ning samahästi kui enda surmaotsusele allakirjutamiseks. Riigil sama probleem, tahame ju jõuda igasse Euroopa linna, ei saa ju avalikult öelda, et see ongi kulukas ning seda tulebki doteerida. Lihtsam on iga kvartali järel näppu vibutada ning kurja nägu teha.

  19. #939
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: majanduse offtopic

    Keegi siit ForexBall'il ka osaleb? 7 päeva kestab veel.

  20. #940
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: majanduse offtopic

    Mis dollariga juhtunud on, et € suhtes pea 10% järsult langenud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES