Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 129 EsimeneEsimene ... 3777858687888997 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 2569
  1. #1721
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    hea teada

  2. #1722
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kusjuures codecci, minu jaoks oled sa suhteliselt douche olemisega. Võimalik, et seepärast et ma ei tunne sind, aga võimalik et sa oledki veidi selline tõusik vend. Kusjuures mul on suht poh, kuna ma iga päev kohtan selliseid vendasid aga üldse.


  3. #1723
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Ära võta hinge, ega ma ei tunne sind. Lihtsalt sellised lambimõtted tekivad inimeste kohta kes elavad stocki vastas üürikates mis on suht debiilne minu kui lolli inimese arvates.

  4. #1724
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Hoss ime *****

  5. #1725
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Hoss ime *****


  6. #1726
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: majanduse offtopic

    Solid tekst Maxi.

    Enda kogemusest võin öelda, et nendega kellega foorumist olen kokku saanud pole ükski douche ja üldse pokkerimängijate seltskond on alati väga layd back ja chill, olenemata palju kellegil plekki on.

    Ei olegi eriti märganud, et mingeid ***** võrdlejaid siin ringi liigub.
    Lol @ eliidi lapsed.

    PS: ärge maxit ära bannige, tahaks veel arvamusi kuulda.

  7. #1727
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Maxi, sul homme tööpäev pole? Pohmakaga tööle minnes eliidi lapseks ei saa...

  8. #1728

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Millest järeldad, et eluvõõras? Ja kuidas see luckimine käib end $5 algdepoga puhtalt cashilaudades üles ehitades?
    Räägitakse jah, et Türile tahetakse teha Codecci muuseumi, kus ta ennast $5 algdepoga üles ehitas. Midagi taolist nagu Võrus Kreutzwaldi majamuuseum ja Tartus Oskar Lutsu oma.


  9. #1729
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Solid tekst Maxi.

    Enda kogemusest võin öelda, et nendega kellega foorumist olen kokku saanud pole ükski douche ja üldse pokkerimängijate seltskond on alati väga layd back ja chill, olenemata palju kellegil plekki on.

    Ei olegi eriti märganud, et mingeid ***** võrdlejaid siin ringi liigub.
    Lol @ eliidi lapsed.

    PS: ärge maxit ära bannige, tahaks veel arvamusi kuulda.
    Nii palju kui alkot on, nii palju ma ka mölisen. Töölisklassi teema


    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Maxi, sul homme tööpäev pole? Pohmakaga tööle minnes eliidi lapseks ei saa...
    Polegi kunagi eliidi laps olnud ja vist ei saa kunagi. Minu lapsed seevastu saavad hea platvormi

  10. #1730

    Re: majanduse offtopic

    Majanduse teemast kuidagi kaugele veerend, sotsiaalhoolekande teema pigem.

  11. #1731
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    Polegi kunagi eliidi laps olnud ja vist ei saa kunagi. Minu lapsed seevastu saavad hea platvormi
    Mida sa selle all mõtled palun ütle?
    Et need kellel atm siin hästi läheb pole head platvormi saanud?
    Inimesed on ennast ise üles töötanud ju. Ei tea küll kedagi antud foorumist kes kuldlusikas suus on sündinud kes hetkel on tasemel mängija.

  12. #1732
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Need inimesed meile enam pensione ei maksa.
    LOL

  13. #1733

    Re: majanduse offtopic

    Pole siis kellegil mingeid põhjendusi Saksamaa eduloo kohta?

  14. #1734
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Pole siis kellegil mingeid põhjendusi Saksamaa eduloo kohta?
    Lühidalt öeldes, USA aitas Saksamaad tollal päris palju (Marshalli plaan) ja ka Euroopa Ühendus (praegune EL). Eks uuri ise täpsemalt, ei viitsi pikemalt kirjutada. Neid põhjuseid ole veelgi.

  15. #1735
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Kõik kõvad Saksa firmad (Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Hugo Boss, ravimifirmad jne) ju alati edasi toiminud, need peaks riigi majandust päris suurel määral mõjutama. Lihtsalt isiklik arvamus, vb aastal 1950 ei olnud need kõvad firmad

  16. #1736
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: majanduse offtopic

    Kas te vingujate üle vingujad seda ka mõistate, et enne kui midagi saab muutuda isiklikul või suuremal struktuuri tasandil peab olema mingi rahulolematus praeguse olukorraga ehk "vingumine"

    Kui sisuline see on või ei ole on omaette teema... Aga isiklikult tõsiselt häirib see, et kui kellegile ei meeldi midagi ja nad väljendavad oma rahulolematust hüppab kuskilt põõsast välja mingi mees ja ütleb "aga vinguda kogu aeg on alati lihtne!!!"

  17. #1737

    Re: majanduse offtopic

    Noo Marshali plaani raames said ka teised riigid peale Saksamaad raha ja abi.Kõige suurem müstika ongi peale 1MS toimunud areng. Lihtsalt müstika kuidas riik kuskilt totaalsest mutiaugust ronib 15 aastaga tippu ja seda mitu korda järjest. Viimased 50 aastat on Saksamaa maksnud juutidele valurahasid ja need summad on ikka ülisuured. Tehastest ei jäänud peale 2MS Saksamaal midagi alles. USA ja Venemaa vedasid üksteise võidu terveks jäänud tehaseid minema, kuna saksa tööpinkide täpsus, kvaliteet ja insener tehnilised lahendused oli ennenägematud. Pigem näitab see, et 15 aastaga on hea tahtmise ja õige riigijuhtimisega ka võimalik sitast saia teha ja me ei peaks halama oma 20 aastat vana riigi blablablaaad.

  18. #1738

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Noo Marshali plaani raames said ka teised riigid peale Saksamaad raha ja abi.Kõige suurem müstika ongi peale 1MS toimunud areng. Lihtsalt müstika kuidas riik kuskilt totaalsest mutiaugust ronib 15 aastaga tippu ja seda mitu korda järjest. Viimased 50 aastat on Saksamaa maksnud juutidele valurahasid ja need summad on ikka ülisuured. Tehastest ei jäänud peale 2MS Saksamaal midagi alles. USA ja Venemaa vedasid üksteise võidu terveks jäänud tehaseid minema, kuna saksa tööpinkide täpsus, kvaliteet ja insener tehnilised lahendused oli ennenägematud. Pigem näitab see, et 15 aastaga on hea tahtmise ja õige riigijuhtimisega ka võimalik sitast saia teha ja ma ei peaks halama oma 20 aastat vana riigi blablablaaad.
    edited

  19. #1739

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Provoker ära sa rumalat juttu küll aja. Omaette puulusikaid võib jäädagi voolima, aga ega see aita kui keegi ei osta.
    Naise vanematega samas külas elab ühe käega vanem mees, kes varasügiseti metsas kukeseeni käib korjamas. Kuradi puhtalt korjab ja tema käest saab 2€ liiter head kukeseent alati. Selle raha eest ostab mees endale nii viina kui ka näiteks küttepuid talveks. Aga ka see on lahendus? Minu jaoks mitte. Mees elab oma väikeses majas mille eterniitkatus on juba nii 10 aastat üle ootuste elanud. Selline vegeteerimine ei tohiks olla eestis kui wannabe lääneriigis kohane. Invapinsist ei ela kuidagi moodi ära.
    Ei tea kas sobibki kirjutada, aga väikevendki on invapinsi saaja ja töövõimetu, ime et üldse ellu jäi ja selle raha eest ei tee mitte *******. Ei ela, ei sure.
    Ma olen viimasel ajal ise alko mõttes ulmeliselt korralik olnud, siis poes käies kuidagi kohe riivab silma, et reaalselt enamusel inimestel on alati korvis alkot, ok vb enamustel on väike liialdus, aga üldine alkoholi tarbimine on meil ikka päris paigast ära.. Ma saan aru, et vahest väike pidu või saunas õlu, aga reaalsus on see, et enamusel nendest inimestest kes vingub möödub õhtune aeg teleka ees pilkut libistades ja siis on teised süüdi, et pangas konto täis ei saa ja raha on vähe. Üks asi on juba see, et selle raha eest saaks midagi paremat osta, teine asi on see, et seda aega saaks paremini kasutada.. kui on raha vähe ja läheb sitasti, siis peab midagi ette võtma, mitte passima ja kurtma... võtke kasvõi Jeebus või ment või andu_andu näiteks, Jeebus ehitas enda bettingu mudelit ~3000h( ka küla pealt kuuldud number, aga ilmselt see tal ka päris 10h ei võtnud ), andu ja ment grindisid supernova nimel ka ikka päääris palju... 99,99% vingujatest ei saaks kunagi sellise pingutusega hakkama... Kui piisavalt vaeva näha, siis hakkab ka lõpuks hästi minema, nii lihtne ongi edu valem...

    Mul ema, sai üsna vähe palka, vb mingit keskmist, siis mingi hetk võttis ennast väga kokku, reaalselt mingi 5a äkki isegi olid koguaeg mingid 12h+ tööpäevad suht standard.. Ei läinud hästi, ei läinud hästi, läks natuke paremini ja lõpuks hakkas juba okeilt minema... sarnaseid näiteid on tuttavate hulgast veel väga mitmeid, kus kaks inimest on täna suhteliselt ühes kohas ja 5a pärast on ühel ikka mondeo teisel on GL, stardipunkt oli sama, üks lihtsalt nägi väga palju rohekm vaeva.. on palju inimesi kes on kaugele jõudnud ka õnnega, aga enamus on kindlasti mingil hetkel teistest väga palju rohkem vaeva näinud- võtke kasvõi andu näide ( ma ise küll reaalselt teda ei tea ja seda näidet olen ka ainult kuulnud :) ) aga nii palju kui ma aru saan, siis on ta see inimene, kes eesti pokkerimängijatest on ilmselt enda mänguga kõige rohkem vaeva näinud ja kõige rohkem enda arendamisse investeerinud- üsna meie kõigi nina ees on ideaalne näide..

    reaalselt on kõik ikkagi kinni selles, et kui palju sa mida tahad.. ja millest sa oled selle nimel nõus loobuma.. kui sa ei ole nõus iga õhtusest 2st õllest ja seebist loobuma, siis on väga sinisilmne ka lennukit tahta...
    Viimati muudetud raidov poolt : 27.03.13 at 23:50

  20. #1740

    Re: majanduse offtopic

    Alkohol ongi vaese inimese meelelahtus, kuna teatri pilet on tema jaoks liiga kallis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES