Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2569

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: majanduse offtopic

    ei tea, mis palka peaks saama seal, et paari aastaga kinnisvara soetada saaks.....kohalikudki võtavad ju nagu meil laenu 20-40a peale, et londonis korter maja või siis see seal tüüpiline üksteise-otsas-olev maja osta(meil ridaelamu siis).
    Lisaks nagu sa mainisid - londoni väsitavus.
    Ära ei saa märkimata jätta ka ilma - kui sajab., siis ikka nädal jutti. Mulle meeldis Inglismaa rohkem kui Rootsi aga elada ei sooviks kummaski.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ei tea, mis palka peaks saama seal, et paari aastaga kinnisvara soetada saaks.....kohalikudki võtavad ju nagu meil laenu 20-40a peale, et londonis korter maja või siis see seal tüüpiline üksteise-otsas-olev maja osta(meil ridaelamu siis).
    Lisaks nagu sa mainisid - londoni väsitavus.
    Ära ei saa märkimata jätta ka ilma - kui sajab., siis ikka nädal jutti. Mulle meeldis Inglismaa rohkem kui Rootsi aga elada ei sooviks kummaski.
    keskmisest palgast piisab täiesti, me saame naisega kahepeale 2 keskmist palka, oleme paar aastat suhteliselt viisakalt säästnud ja pank tuli juba ise pakkuma. Ootame oma alalise elamisloa ära ja siis kohe läheb ostmiseks, saab riigi käest 9k$ esimese koduostu toetust ka. Eks esimesed paar aastat on ninast veri natuke väljas aga üüripindade hinnad on viimased 10 aastat 10% aastas tõusnud ja ei näe kusagilt aeglustumise märke. Viitsiks hullu panna ja kaks aastat 70 tundi nädalas kusagil kaevanduses betooni valada, saaks selle ajaga marurahulikult 400k$ korteri ära makstud. Aga ei tea kas viitsib.

    ja niipalju kui ma mäletan on Londonis kinnisvara ikka tüki maad soodsam. Korter kus ma viimased paar aastat elasim maksis ca 160k$£. 3-toaline, suht kobedas seisus, Victoriast 15 min rongisõitu, 3rd zone.
    Viimati muudetud vennike poolt : 25.01.13 at 06:27

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    keskmisest palgast piisab täiesti, me saame naisega kahepeale 2 keskmist palka, oleme paar aastat suhteliselt viisakalt säästnud ja pank tuli juba ise pakkuma. Ootame oma alalise elamisloa ära ja siis kohe läheb ostmiseks, saab riigi käest 9k$ esimese koduostu toetust ka. Eks esimesed paar aastat on ninast veri natuke väljas aga üüripindade hinnad on viimased 10 aastat 10% aastas tõusnud ja ei näe kusagilt aeglustumise märke. Viitsiks hullu panna ja kaks aastat 70 tundi nädalas kusagil kaevanduses betooni valada, saaks selle ajaga marurahulikult 400k$ korteri ära makstud. Aga ei tea kas viitsib.

    ja niipalju kui ma mäletan on Londonis kinnisvara ikka tüki maad soodsam. Korter kus ma viimased paar aastat elasim maksis ca 160k$£. 3-toaline, suht kobedas seisus, Victoriast 15 min rongisõitu, 3rd zone.
    Austraalia kohta räägid seda kõike jah?

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Austraalia kohta räägid seda kõike jah?
    jah.

    UK-s ka ei ole raske paari-kolme-nelja aastaga korteri või maja deposiidi raha säästa, kui normaalselt tööd viitsid teha.

  5. #5

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    jah.

    UK-s ka ei ole raske paari-kolme-nelja aastaga korteri või maja deposiidi raha säästa, kui normaalselt tööd viitsid teha.
    See kehtib absoluutselt igas riigis, et 3-4 aasta jooksul tööd rabades on võimalik enda elustandardile vastava eluaseme 15% sissemaksu raha kokku saada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES