Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 121, kokku 129 EsimeneEsimene ... 2171111119120121122123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 401 kuni 2 420, kokku 2569
  1. #2401

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust

    Kindlasti ei ole asi selles, et mul kunagi võlad olid. Olen sellest perioodist juba mõnda aega avalikult rääkinud, iseenesest oli kasulik õppetund, õpetas raha väärtust ja töötegemist hindama. Ilma selleta ma väga tõenäoliselt ei oleks ei pokkeris ega ühelgi muul alal hea. See pani tööd tegema. Seetõttu olen rahaga ka palju konservatiivsem, Starsi BRi püüan 1000 ABI juures hoida, enamuse PCA hitist panin investeerimiskontole. Pankrot(i lähedane) kogemus võib võib ka hästi mõjuda.
    Kas tegu oli siis sama juhtumiga, kus juba pankrotihalduri tasu oleks pidanud olema 100k vanas rahas või selle uuema versiooniga?

  2. #2402
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 684

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tee selline prank:
    http://keboch.wordpress.com/2008/11/...er-as-payment/

    Ämbliku asemel ainult saada enda pilt autogrammiga. Tulemus postita siia.

    ???

    ( Click to show/hide )


    ROFL ROFL ROFL

  3. #2403

    Re: majanduse offtopic

    http://e24.postimees.ee/2698622/mta-...klareerimisele

    Lisaks Eestis saadud tulule tuleb deklareerida ka välismaal kõikidest tuluallikatest saadud tulud: palga-, dividendi- ja ettevõtlustulu, rendi- või üüritulu, litsentsitasu, kunstnikule või sportlasele makstud tasu, intressitulu, pensionid, erisoodustused, kultuuri-, spordi- ja teadusalased preemiad, toetused, abirahad, hasartmänguvõidud, kasu vara võõrandamisest, kindlustushüvitised, osanikutulu ja muud Eestis tulumaksuga maksustatavad välisriigi tulud.
    Igaks juhuks peaks siis nii live kui online'i ära deklareerima kuigi tulumaks sellele ei rakendu?

  4. #2404
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: majanduse offtopic

    Tegelikult kui tulumaksuseadust lugeda, siis ei maksustata ainult korraldusloa või registreeringu alusel läbiviidud hasartmängu võite. Ülejäänu läheb maksu alla.

  5. #2405

    Re: majanduse offtopic

    ühesõnaga kui mängida staris, trios, olybetis v olümpsis live siis yolo jah?

  6. #2406
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    Kui mängid nt partypokeris ja võidad siis emta saab sult sisulsielt maksu kasseerida nii idiootne kui see ka pole

  7. #2407
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: majanduse offtopic

    jep, aga küsimus on, kas seda pokerstarsis teenitud tulu tuleb deklareerida hoolimata sellest, et makse maksma sealt pealt ei pea?

  8. #2408

    Re: majanduse offtopic

    ise pole mõtet torkima hakata ma eeladan. kui ise uurima hakkavad alles siis tegutseda imho..

  9. #2409
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    Keegi võiks parandada mind, aga deklaleeritakse ju ainult nn maksustatavat tulu. Seda enam tekitab kõhedust MA reklaamlause" Et tasub ikka IGAKS juhuks kõik ära deklaleerida". St samahästi võiks olla ju lause "anna kõik raha ära MA-le"

  10. #2410
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: majanduse offtopic

    ROFL, maksuametnikud tahaksid loomulikult, et sa isegi oma aluspüksid deklareeriksid.

  11. #2411

    Re: majanduse offtopic

    Keegi seal isepankur portaalis ka majandab? reaalselt mitu laenu perse on läinud? tundub natukene too good to be true nagu olevat vms

  12. #2412
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    http://raadio1.ee/2013/12/7-detsembr...-raha-laenata/

    Krt kuulasn seda. See juht omanik rääkis, et pakkus investoritele 20% tootlust-no ei saa see olla mõistlikku inimese jutt
    Kui see süsteem töötab, siis hakkab väga palju raha peale voolama, mis tähendab, et laenutaotlejate % peaks kolinal kukuma. Investorid hakkavd omavahel tegema nn alapakkumist
    Mina sinna kogu bankrolli ei paneks-kui midagi hapuks läheb siis oled üksi

  13. #2413
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Algul ju võib/võis olla 20%... Aga kui piisavalt palju inimesi hakkab sellesse uskuma ja see piisavalt populaarseks muutub siis kindlasti peab see tulususe % langema investori jaoks.

  14. #2414

    Re: majanduse offtopic

    Ma nii lambist panen, aga see business ei tohiks ühtegi majanduslangust üle elada.

  15. #2415

    Re: majanduse offtopic

    Firma elaks üle, laenajad vist ei elaks.

  16. #2416

    Re: majanduse offtopic

    Lükkasin sinna esijalgu 150 eurot ja panen 5-20 eurot per laen. Hajutada tasub korralikult ja lähtusin loogikast, et kel maksuhäired või vähe vabaraha, siis neisse vähem ja osadesse Soome laenudesse panin 20 eurot, mis tundusid suht kindlad. Laenud, millese mina panin, siis 22-33% tulusus aastas. Iga kuu plaanin lisada vähemalt 50 eurot sinna juurde.

    Nagu privador ütles, siis kogu bankrolli sinna investeerida kindlalt ei tasu. Kuid hetkel on laenunõudlust kindlasti rohkem kui pakkumist ja osad laenud ei lähe isegi täis. Üks tuttav on tegelenud eksperimendi osas 1 aasta ja tootlus oli 20% aastas.

    Aga eks aeg näitab, palju laene hapuks läheb. Hetkel oli laenude statistika küll väga roosiline hapuks läinud laenude osas.

  17. #2417

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Keegi võiks parandada mind, aga deklaleeritakse ju ainult nn maksustatavat tulu. Seda enam tekitab kõhedust MA reklaamlause" Et tasub ikka IGAKS juhuks kõik ära deklaleerida". St samahästi võiks olla ju lause "anna kõik raha ära MA-le"
    No point on selles, et kui tuludeklaratsiooni ära esitad ja ei pane osasid tulusid, mis peaks ja maksuamet leiab selle, siis oled paugust mustas nimekirjas maksuametis ja kontroll edaspidi väga korralik ja põhjalik sinu puhul.

  18. #2418

    Re: majanduse offtopic

    vaatasin ,et enamus laenud ongi 3a+ mis võetakse .. kui oleks aala 6 kuud kuni aasta max siis vist veel viitsiks tegeleda

  19. #2419

    Re: majanduse offtopic

    Isepankuris on ka järelturg - seega võid algselt investeerida 5a laenu ning selle hiljem edasi müüa, ilmselt isegi väikese juurdehindlusega.

  20. #2420

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    vaatasin ,et enamus laenud ongi 3a+ mis võetakse .. kui oleks aala 6 kuud kuni aasta max siis vist veel viitsiks tegeleda
    Ongi ju hea. Leits mõtle ikka pikas perspektiivis Kes viitsiks iga 6 kuu tagant oma finatse uuesti paigutada? Just ideaalne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES