Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 126, kokku 129 EsimeneEsimene ... 2676116124125126127128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 501 kuni 2 520, kokku 2569
  1. #2501

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?
    Tead ikka seda ka, et see võlg kogub viivist ümmarguselt 20% aastas?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.05.14 at 11:50

  2. #2502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Maksuameti huvides on saada sinu võlgnevus kätte. Eraisiku pankroti korral ei saa nad midagi. Nagu tolmuahv ütles, et kui tagatist pole aga soov on võlg tasuda, siis küll leitakse ka lahendus.
    Eraisiku pankroti hind algab kusagilt 1000€ pealt ja kasvab võlgade suurust arvestades.

  3. #2503

    Re: majanduse offtopic

    Ma tõsiselt kahtlen, et RV kogu seda jama 1000€ pärast ajab

  4. #2504

    Re: majanduse offtopic

    Müüt bustitud: kinnisvara ei ole pikas perspektiivis hea investeering
    http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5

  5. #2505

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Huvitavat lugemist kinnisvarasse investeerimise teemal.

    http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Müüt bustitud: kinnisvara ei ole pikas perspektiivis hea investeering
    http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5
    topelt ei kärise

  6. #2506
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kõlab nagu short Groupon like there's no tomorrow.
    GRPN well done sir eile olid kvartalitulemused, feilisid kõige tähtsama näitajaga (local billings), jälle.

  7. #2507
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Müüt bustitud: kinnisvara ei ole pikas perspektiivis hea investeering
    http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5
    Ütelge seda inimestele, kes krooni tuleku ajal võtsid 50000 EEK-i laenu (30 aasta peale) ja ostsid selle eest tallinna kesklinna 3-toalise korteri.

    Selle korteri väärtus on nüüd 1,5mil EEK-i (100k EUR) ja need inimesed maksavad laenu tagasimakset 12€ kuus ( kui pole laenu veel vabatahtlikult ise ära maksnud).

  8. #2508

    Re: majanduse offtopic

    imo sitt korter kui 100k aint maksab, peaks vb võtma laenu et remontida.

  9. #2509
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ütelge seda inimestele, kes krooni tuleku ajal võtsid 50000 EEK-i laenu (30 aasta peale) ja ostsid selle eest tallinna kesklinna 3-toalise korteri.

    Selle korteri väärtus on nüüd 1,5mil EEK-i (100k EUR) ja need inimesed maksavad laenu tagasimakset 12€ kuus ( kui pole laenu veel vabatahtlikult ise ära maksnud).
    Ainult 30-kordne kasum? Targad ostsid krooniaja algul Apple aktsiaid mitte ei jätnud raha lauale vedelema nagu korteriostjad - profit 40-kordne.

  10. #2510
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    telge seda inimestele, kes krooni tuleku ajal võtsid 50000 EEK-i laenu (30 aasta peale) ja ostsid selle eest tallinna kesklinna 3-toalise korteri.

    Selle korteri väärtus on nüüd 1,5mil EEK-i (100k EUR) ja need inimesed maksavad laenu tagasimakset 12€ kuus ( kui pole laenu veel vabatahtlikult ise ära maksnud).
    Kus sa 100k saad pigem 150k ja 200keuri ja tõuseb veel

  11. #2511
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    THi 1998 tõusnud ca 100%

  12. #2512

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma tõsiselt kahtlen, et RV kogu seda jama 1000€ pärast ajab
    Ma pidasin silmas seda, et 1000€+ kulub juba selleks, et pankrotiasja üldse aetama hakkaks. Ajutise halduri tunnitasu ülemmäär on 96 eurot ja see on alles halgus.

  13. #2513
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: majanduse offtopic

    Mul naiivne küsimus. Kust leiab inimene raha kaitsekuludeks, kui arved kõik 0-s v külmutatud. Kas riik eeldab, et tüüp võtab sulli kuskilt kapi alt?Kui võtab siis on ju õigus riigil see raha konfiskeerida!
    Maksuameti 20% viivis. Sry kui inimene on võlgu x summa ja probleeme tagasi maksmisega, siis kuidas see killerviivis veel aitab seda lahendada? 20% on sama , mis kiirlaenu % peaaegu

  14. #2514

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma pidasin silmas seda, et 1000€+ kulub juba selleks, et pankrotiasja üldse aetama hakkaks. Ajutise halduri tunnitasu ülemmäär on 96 eurot ja see on alles halgus.
    Kogu see jutt ei ole antud kontekstis oluline. EMTA esmane prioriteet on saada võlgnevus kätte, mitte koinida inimesi ja neid eraisiku pankroti teele suunata. Ilmselt RV-l piisab semibluffist ja saab oma maksegraafiku ilma tagatiseta. Kui öeldakse, et OK, läheme pankroti teed, siis on alati võimalus tagatis vms tee leida.

    Suurte asutuste esmane stratt tavaliselt on ähvardades peale lennata, kui murdud, siis seda lihtsam neile.

    Mul oli masu ajal olukord, kus jäin ühe korteri maksetega 3 kuud hätta. Esimene kõne pangast oli väga teravas toonis, miks maksmata ja võtame kohe korteri käest ära, kui x päeva jooksul makstud ei saa. Küsisin rahuliku häälega vastu, kas SEB põhitegevus on tänapäeval kinnsivara müümine ja kuhu tulema pean allkirja jaoks. Toon muutus koheselt ja märksa viisakamaks.

  15. #2515

    Re: majanduse offtopic

    Maksuamet võib ühel pool olla oma nõudmistega, samas on riigis ka käima lükatud mehhanismid inimeste võlgadest päästmiseks. Igasugused trahvide aegumised ja asjad. Sõber halas koguaeg, kuidas tal 60 000 eek trahve üleval, kui lõpuks asja kätte võttis, siis lõppkuludeks jäi 2800 eek kohtutäiturite tasusid. See polnud küll maksuametiga seotud, aga mingid aegumised ja manööverdamised on ka nendes keissides.

  16. #2516
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: majanduse offtopic

    ma olen selles mõttes rõvedalt kahvlis, et ma juba teostan ühte tööd, mis peab raudselt tulema läbi isikliku firma mul. ma ei ole veel enterit vajutanud, et oma firma toimima panna kuna tahaks enne maksuametiga oma isiklikud asjad joonde saada. kui ma vajutan enne enterit kui ma maksuametisse lähen selle jutuga, et eraisiku pankrot, siis olen ma päris perses. ma vähemalt arvan nii. äkki lähen selle jutuga, et maksan aastaga ja ilma igasuguste garantiideta oleksin nõus aastasele graafikule alla kirjutama. kuigi aastane graafik võiks hakkata mingil hetkel rõvedalt pooma mind, siis ikka ei tahaks seda. mingi 700 igakuiselt teeks aastane graafik. või mis kurat ma neile räägin seal???

  17. #2517

    Re: majanduse offtopic

    Kui ise ei suuda otsustada, siis kõige kindlam on maksta sellise nõu eest advokaadile.

    julgen soovitada
    http://www.eversheds.ee/global/en/wh...le/index.page?

  18. #2518
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic


  19. #2519
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: majanduse offtopic

    Kuidas ja kas üldse on võimalik mõnest Eesti pangast saada kodulaenu välismaal asuva kodu ostmiseks ? Intresside vahe Austraalias ja Eestis on päris räme. Hoiaks kümneid tuhandeid kokku. Kui kellegil on kogemusi või lihtsalt töötab antud valdkonnas, äkki olete nii kenad ja võtate minuga näiteks pm teel ühendust.

  20. #2520
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Kuidas ja kas üldse on võimalik mõnest Eesti pangast saada kodulaenu välismaal asuva kodu ostmiseks ? Intresside vahe Austraalias ja Eestis on päris räme. Hoiaks kümneid tuhandeid kokku. Kui kellegil on kogemusi või lihtsalt töötab antud valdkonnas, äkki olete nii kenad ja võtate minuga näiteks pm teel ühendust.
    Arvatavasti ei anta ikka. Laenuanalüütikud pole välismaa turuga kursis (et kelle hindamisakte arvestada, likviidsus jms). Kui pole just tugevat käppa pangas sees, siis naljalt ei anta ja isegi kui saad, siis tunduvalt suurema intressiga.

    Ja nuh, miks peaks swed sulle andma Eestist odavamat raha (millega plaanid osta Austraalias eluaseme), kui neil on ka Austraalias branch, kus on raha kallim. Üldine arvamuse avaldamine lihtsalt, sry. täpsed kogemused puuduvad sellega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES