Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 125, kokku 129 EsimeneEsimene ... 2575115123124125126127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 481 kuni 2 500, kokku 2569
  1. #2481
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    heade müügimeeste tööd olen nõus alati jälgima-õppima, that was the point
    Lause on iseenesest õige, aga kui sa viitad püramidskeemi müügimeestele, siis too viimane on väga tugevalt vaieldav ja ma leian, et on paremaid meistrimehi, allikaid ja instituute kelle pealt õppida.

  2. #2482

    Re: majanduse offtopic

    Häid müügimehi seal üldjuhul ei ole. Püramiidide äriskeem sarnaneb tänapäeva pokkeri ökosüsteemile, kus enamus kasumist tuleb bumhuntimisest. Lyonessi müügimehed otsivad ka "fishe", kellele oma 2k pakett pähe määrida lubades pudrumägesi jne. Mõtlevad inimesed peaksid sellest ikka pääsema.

  3. #2483
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: majanduse offtopic

    Mind huvitab ka, et iga püramiidskeemi kohta keegi räägib, et väga head müügimehed ja manipuleerijad - kust sellise kvalifikatsiooniga tegelased sellisesse madala klassi ärisse satuvad? Lyoness tõesti otsib mingid müügieksperdid ja maksab Eestis €5K+ kuus palka? Või saab €2K eest ka Eestis väga häid müügimehi palgata?

    Või on pigem mingi suhteliselt hea õpe välja töötatud millega kõige kergemeelsemaid-rumalamaid võlutakse ja seda õpetatakse siis ambitsioonikatele värvatutele kel reaalselt mingeid häid müügiskille pole, aga väljatöötatud õpe neile on olnud siiski hea ja teatud shitgrupi puhul töötab hästi?

  4. #2484
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: majanduse offtopic

    kuskohast hea raamatupidaja saada? ei ole küll suur asi, aga mul paar konksu sees, mille kohta osad ütlevad, et nii ja osad naa.

  5. #2485

    Re: majanduse offtopic

    Ajupesuga tegemist.juht räägib, näitab veel paari tegelast, kes elavad nagu kuningakassid jne. Kõigil suu ammuli, silmad säravad ja kõrvad ei kuula midagi muud, kui raha raha raha. Kui kohale tuleb 50 inimest, siis 20 jääb sõelale.
    Ok, tglt ei tea, aga arvan nii olevat ja olen paar tuttavat-sõpra sellepärast musta nimekirja pannud.

  6. #2486

    Re: majanduse offtopic

    minu post oli siis codeccile mõeldud

  7. #2487

    Re: majanduse offtopic

    priva rääkis siin ka sellest toiduhinnast, siis huvitav oleks teada, et kui palju see on tõusnud? THI ei ole toidu hind, vaid tarbijahinnaindex kus on sees ka igasugu tarbimine kuni limusiini rendini välja, lõbutüdrukud jne. On mul õigus? kui teha kiire arvutus ja võtta aluseks aasta 2008, kus toode maksis 1 EUR ja kui iga aasta on toode kallinenud 10%, siis tänasel päeval on selle toote hind ca 1,8 EURi. No päris nii hull ei ole, aga 1,5 on vist küll... ja kui võrrelda eelkõneleja näitega, et alates 2008 on THI tõusnud 15%, siis ilmselt toit rohkem jm tarbimine mitte nii palju.

  8. #2488

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    õigus?
    ei ole kahjuks. litside ja limusiinide hindade muutumist see indeks kahjuks ei sisalda. indeksis sisalduvad hinnad on kaalutud, kui sinna mudelisse sisestada litsi turuhind, siis tema tarbimine on overall niivõrd väheoluline, et ei suudaks indeksit mõjutada nagunii. tarbijahinnaindeksit kasutataks üldse inflatsiooni hindamiseks, see ei iseloomusta seda, kuivõrd kasumlik on mingi turg.

  9. #2489

    Re: majanduse offtopic

    Kui siin juttu oli sellest toiduhinna tõusust, siis ma vähe googeldasin, tõesti on mõned toidud tõusnud vahel 10%+ aastas, aga siis jälle järgmisel aastal 0%. Keskmist ei leidnud.
    Tegelikult väljas söömised on küll kallimaks läinud, käisin ikka üsna tihti Roccas kebabi söömas, maksis vist 3.80, nüüd järsku 4.90€. Kusagilt sealt vahelt jookseb näiteks minu piir, seda raha ma selle toidu eest ei maksa.

  10. #2490

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    heade müügimeeste tööd olen nõus alati jälgima-õppima, that was the point
    Madis Eritit pead silmas?

  11. #2491
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Madis Eritit pead silmas?
    good one

  12. #2492
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: majanduse offtopic

    mul on juhe täiesti koos. ma ei mäleta kas ma kunagi kirjutasin vist siia teemasse, et ma olen maksuametile võlgu või mitte, aga praegu kirjutan siia. käisin paar ndl tagasi maksuametis ja tegin avalduse, et saaks 2 aasta peale ära ajatada selle võla. nüüd sain vastuseks meili kus nõutakse mult tagatist, et ma üldse võomeline olen!!!

    Arvestades halba maksedistsipliin, ajatamisperioodi pikkust ning kasutades maksuhaldurile

    MKSist tulenevat kaalutlusõigust, peab maksuhaldur võimalikuks taotluse rahuldamist MKS §

    120 sätestatud tagatise esitamisel.



    MKS § 122 lg 3 alusel võib isik, kellel tekib tagatise esitamise kohustus, valida

    järgmiste tagatise liikide vahel:

    1) käendus;

    2) deposiidina maksuhalduri pangakontole makstud tagatissumma;

    3) riigi kasuks seatud registerpant või hüpoteek.



  13. #2493
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: majanduse offtopic

    mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?

  14. #2494
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?
    nad suht idikad, nii et ei imesta

  15. #2495
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?
    Ma vastaks, et "Väga kahju, pole mingit tagatist panna ja keegi tutvusringkonnast pole nõus ka käendama." Ja edasi ajaks juttu, et teeb siis eraisiku pankroti läbi, pole muud pääsu. Nende poolt peaks jutt muutuma.

  16. #2496

    Re: majanduse offtopic

    Uuri ka ilma tagatiseta või deposiidita maksegraafiku kohta, arvan et erandjuhul on see võimalik. Vaja ainult mingi MTA sisese komisjoni otsust.

  17. #2497
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Uuri ka ilma tagatiseta või deposiidita maksegraafiku kohta, arvan et erandjuhul on see võimalik. Vaja ainult mingi MTA sisese komisjoni otsust.
    See on päris kindlasti võimalik. Kui võlg on, tagatist ei ole ja samal ajal on soov võlg tagasi maksta, siis leitakse lahendus.

  18. #2498
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma vastaks, et "Väga kahju, pole mingit tagatist panna ja keegi tutvusringkonnast pole nõus ka käendama." Ja edasi ajaks juttu, et teeb siis eraisiku pankroti läbi, pole muud pääsu. Nende poolt peaks jutt muutuma.
    ma ei tahaks erasisku pankroti jutuga sinna minna. kuna mul on hetkel oma firma tegemine ka käsil, siis selle jutuga ma kardan, et tõmbaks vee peale. ma ei viitsi enam sõprade firmasid oma asjaajamisteks kasutada ja tegelikult tahaks oma asjad eraisikuna ka maksuameti ees korda saada. aga lihtsalt see meil oli tõesti kummaline mis nad mulle saatsid. enam-vähem tundus mulle nii, et nad on nõus mulle igatepidi paska peale valama, peaasi, et ma oma võlga nende ees tasutud ei saaks.

    mul ei ole hetkel ettekujutust, et millise jutuga ma lähn sinna

  19. #2499

    Re: majanduse offtopic

    Maksuameti huvides on saada sinu võlgnevus kätte. Eraisiku pankroti korral ei saa nad midagi. Nagu tolmuahv ütles, et kui tagatist pole aga soov on võlg tasuda, siis küll leitakse ka lahendus.

  20. #2500
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: majanduse offtopic

    Huvitavat lugemist kinnisvarasse investeerimise teemal.

    http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES