Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kusjuures ma olen ka kahe vahel. Väga palju mindfuck olukordi oli, võrreldes teiste crushijate videotega. Video oli huvitav, aga ma pole kindel, kas ma sealt midagi julgeks üle võtta. :)
    Anna mulle mõni autor, kes "crushib" ja teeb FR videosid? Ma tahaks näha eestlasest vMario, kellel sick winrate ja kelle PTR käsi ma kunagi vaatasin ja oli WTF, kuidas võidab? Tarjei82, squuishfish (ei oska kirjutada seda), jhrochaf jne. Alla 3PT/BB ma ei nimetkas crushimiseks.

  2. #2
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Anna mulle mõni autor, kes "crushib" ja teeb FR videosid? Ma tahaks näha eestlasest vMario, kellel sick winrate ja kelle PTR käsi ma kunagi vaatasin ja oli WTF, kuidas võidab? Tarjei82, squuishfish (ei oska kirjutada seda), jhrochaf jne. Alla 3PT/BB ma ei nimetkas crushimiseks.
    Newmanmi (DC) ja rask88 (CR), kuigi viiimane vist päris täpselt su kriteeriumitele ei vasta.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL200 Fullring Stars Renton555 2+2

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Newmanmi (DC) ja rask88 (CR), kuigi viiimane vist päris täpselt su kriteeriumitele ei vasta.
    Jup need mõlemad head, eriti newmanmi aga ma mõtlen tõsist crusherit. Sõna crushing on üleüldse selline üldine. Mina pean crushijat silmas, kes sõidab lauast üle skilliga ja on pm. lauakuningas. Aga paljud crushinguks peavad profitit. See on maitseasi obv, et kumb tähtsam kas profit või winrate ja endless vaidlemine.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES