Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 125
  1. #41

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Out. 65/123. Piinad lõpetas mees, kes varem oli mu top seti vastu korra turnis ja korra riveris flushi saanud. Lükkasin viimased riismed 17000 sisse AJga ja mees callis ära 88ga. Lauast abi ei saanud ja vsjoo. Välja kukkusin siis kümneda leveli viimastel minutitel. Aga ega aega oodata polnud. Muidu tiksusingi viimased viis tundi kuskil 20K peal. Korra sain duubli, kui teine short buttonilt 88ga ai lükkas, callisin maha KJs, flopis J ja river ka J. See oligi täna ainuke tähelend-käsi. muidu ikka suht sitt jooks. Ok, lähen hotelli. Homme hoiame siis pöialt teisel päeval tulle minevatele Patricule, Cocale ja Paavole!!!

  2. #42
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    ESTPatricku ilusa avapäeva kokkuvõte on tema blogis: http://teampro.olympic-online.com/category/priit/

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Tsitaat Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
    ESTPatricku ilusa avapäeva kokkuvõte on tema blogis: http://teampro.olympic-online.com/category/priit/
    tagumine aeg handconverter implementeerida. vanemaid poste vaadates l2heb silme eest kirjuks

  4. #44
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Paavo Korkka võtab avapäeva kokku selliselt: http://teampro.olympic-online.com/20...iire-ulevaade/

  5. #45
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: Deep Stack Open Marrakech


  6. #46

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Teine päev algas. Saadan praegu veel 20 mintsa lugu ja siis keskendun turnale. Vaadake siis tänast lugu TV3s kindlasti. See on puhas nuts, kuidas kohalikud regularid eestlaste grupi pärast kaklema läksid. Tänaseid turna meeleolusid saab TV3s pildis näha homme. Tundub, et eestlaste tervisega pole ikka veel kõik pärais korras. Andsin oma kalli naise poolt antud söetabletid Paavole, Patrickule ja Jaagupile. Viimased kaks panid kinni terve lehe. Paavo võttis kaks tükki. Minul läheb kolmas paastupäev ja sellest hoolimata tunnen end väga hästi. Arvan, et võtan siin maha oma 75 kilosest kehakaalust 5-7 kilo.

  7. #47

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Kuna saadan lugu, siis veits aega. Panen ühe eilse intsidendi kirjelduse ka siia. Mul oli kaasas olympicu triiksärk. Kell 11 küsisin hotelli suvaliselt teenindajalt triikrauda. Ta saatis mind fuajeesse. Ok, läksin. Küsisin triikrauda. Triikrauda aga pole. Selgitan, et mul on vaja triikrauda, sest särk on kortsus. No vastab, et ei ole ja kõik. Ma ei jäta jonni. Lõpuks letiteenindaja võtab oma seitse telefonikõnet ja palub, et jätaksin särgi tema kätte. Lähen hotellituppa tagasi ja lebotan niisama. Kell 12.15 ehk 45 mintsa enne turna algust lähen fuajeesse tagasi. Küsin, et kus särk on. Teeb jälle oma 7 kõnet ning teatab, et pool tundi läheb veel. Ootan fuajees pool tundi ära. Kell on juba 12.50. Küsin taas särki. Teeb kaks kõnet ja ütleb, et läheb veel viis minutit ja mingu ma tuppa, sest särk tuuakse sinna. Lähen tuppa. Möödub viis minutit. Heliseb telefon. Võtan vastu ja sama näitsik teatab, et särk on teel ja maksku ma toojale 30 kohalikku. See ajas nii kuradi tilti, et virutasin ketsiga punase triibu keset seina. Turna käib juba 15 mintsa ja mina passin hotellis.... Tra ma ei või. Lõpuks mingi sell tõi särgi koos riidepuuga, viskasin talle näpu 50 kohalikku ja lajatasin riidepuu vastu seina. Ajasin särgi selga ja panin kiirsammuga naaberhotelli. Ise mõtlesin, et pean midagi tegema, et maha rahuneda. Kõndimine vist ikkagi aitas, sest turnale jõudes oli see jama meelest läinud. Vot selline viietärni hotell. Nad kuradid ei suuda kahe tunniga isegi särki ära triikida.

  8. #48

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Päeva alustasin 86k, langesin kohe 60k. Siis tablebreak ja paavo lauda. Sain QQ ja panen 5500 (blindid 1200-2400-300,) , SB callib. Flop K22. Ta chk, ma chk. Turn 7, ta chk,ma chk. River 6, ta betib 12000, ma snap call. Ta näitab KK......mmmmmm.
    Mõned käed edasi olin 36k, shoven LPst JQo, BB tangib ja callib ATo. Floppi Q ja duubel. Hetkel 62k. Laud raske,pidev raiumine ja näidatakse alati premiume, QQ,AA,AA,QQ,AKs sick. Nyyd blindid 1500-3000-400. Paavol 111k, Priidul 230k

  9. #49

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Päeva alustasin 86k, langesin kohe 60k. Siis tablebreak ja paavo lauda. Sain QQ ja panen 5500 (blindid 1200-2400-300,) , SB callib. Flop K22. Ta chk, ma chk. Turn 7, ta chk,ma chk. River 6, ta betib 12000, ma snap call. Ta näitab KK......mmmmmm.
    Mõned käed edasi olin 36k, shoven LPst JQo, BB tangib ja callib ATo. Floppi Q ja duubel. Hetkel 62k. Laud raske,pidev raiumine ja näidatakse alati premiume, QQ,AA,AA,QQ,AKs sick. Nyyd blindid 1500-3000-400. Paavol 111k, Priidul 230k

  10. #50

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    2 levelit teist päeva mängitud.

    Kolmas level tuleb: 2k/4k ante:500
    Players left: 98/250
    Rahasid 37-le mängijale

    Patrick: 247K
    Coca: 60K
    Paavo: 120K

  11. #51
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    imelik, et nii tugev tase...arvasin, et seal ikka prantsuse turistid ja rikkamad murjamid mängivad.

    Aga jh nagu egiptuses, 10 meest teeb 1 inimese töö ja ikka ei saada hakkama!

  12. #52

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    tasub nüüd valvel olla, sest coca peab hakkama paugutama...
    Täpselt käiku ei tea, aga Patrick oli kaotanud 100K panga.
    Patrick võttis seejärel jõuga kaks panka tagasi :)
    coca 48k peal. Blindid 2k/4k/500
    coca 70k peal. Paavol sama palju kui päeva alguses. tundub, et ka patrickul. Mingeid käsi näinud pole. Korra vist oli cocal BB vs SB võitlus, kui coca BB pealt vist reraises ja võttis poti maha. Ta ise ütleb, et vasakul käel istuvad kaks närvihaiget. Ja kui ta oli saanud buttonilt pocket AA, siis laud foldis temani ja tõste peale panid ka närvihaiged käed maha. Eelnevalt oli ta kahel korral saanud 3beti otsa tõste peale.
    üks huvitav asi veel Paavo ja Coca on ühes lauas! Paavol aga coca suhtes positsioon, sest coca istub ülejärgmisel kohal. Loodame, et eesti poisid ikka omavahel sõtta ei lähe.
    Viimati muudetud MichelsonT poolt : 25.06.11 at 16:59

  13. #53

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    No Coca:) Kuidas see oli??? "Lauri oskab mängida küll aga lõpp on kohutav. Kuivab kokku ja siis läheb pasaga" :)

    Aga ok nali naljaks. Siit on ainult nüüd ülesse ronida!!!!

  14. #54

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Kindlasti oodake Patricku blogi täiendust. Kohati jääb mulje, et mees paneb lauas hullu :)

  15. #55

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    kuna laudade juures ei viitsi väga passida, siis kirjutan, kuidas toimub kohalik parkimistrahvide määramine. Südalinnas juhtusin peale. kui ala politseivormis mees paigaldab ühe auto esiratta külge mingit metallist lõksu. Vaatasin sama tänava ääres ka teisi autosid ja nägin veel ühte sellist. uurisin autosid lähemalt ja selgus, et mõlemal autol polnud ostetud parkimispiletit. Vot siis.
    Madudega puutusime ka kokku. Mingid sellid krabasid meid Medina keskväljakul enda juurde. Käes mingid roomajad. tirisid meid oma päikesevarju juurde, kus olid veel kobrad ja lõgismaod. Asi käis nii, et pandi vägisi mingi madu õlgadele ja siis, et tehke pilti ja filmige ning et see toob teile kõik õnne jna. Kui 2minutit kestnud sessioon lõppes, hakkas totaalne raha väljapressimine. Raigo kaasa oli sellest kõigest tõsiselt hirmunud, sest tegi mõned fotod. Mina andsin kaamera paavole, kellelt pressiti välja 100 kohalikku. Minult nõuti 200, kuna mulle topiti madu õlgadele ja vaatasin mõned sekudid tõtt ka kobraga. Pakkusin vanale 20, aga no ei lase tulema. Lõpuks hakkasin juba närvi minema ja andsin 40 - võta või jäta. no vägisi võttis. Siin on üldse filmimisega nii kuradi keeruline. Kui avalikus kohas, näiteks Medina turuväljakul kaamera välja võtad, on kohe mingid sellid kohal, kes hakkavad maksu nõudma. Kedagi personaalselt ei julgegi filmida. Mõnda kaupmeest näiteks. Midagi head kah, käsin täna hommikul turul shoppamas. Teised eestalsed keerasid sel ajal toas voodis teist külge. Ostsin endale särgi ja lastele ka särke. Kahel korral unustasin seljakoti luku kinni tõmbamata. Ja mõlemal korral kaupmehed osutasid sellele tähelepanu. Üleüldse on turul käimine tõeline närvidemäng. See turg ise on sama suur, kui Annelinn ja ei saa meetritki astuda, kui keegi sind käest tirides oma boksi tõmbab. Lihtsalt tüütu. Hindadega on ka nii, et tuleb mingi 5x küsida, palju asi maksab ja kui kaupmees lõpuks ütleb, siis jääb hing kinni. Näiteks ostsin ühe asja naisele. Alghind oli 350 kohalikku. Tingel-tangel lõpes sellega, et sain asja 175ga. Arvan, et sain ikkagi poolega lüpsi :) Aga olin peas nagunii hinna välja mõelnud ja sain sellega, millega tahtsin.

  16. #56

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    vaatasin lauad ka üle, meie omad istuvad samasuguste stackide otas. 69/250 left. Rahadeni seega veel 32 pokerdajat.

  17. #57

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    edu omadele !

  18. #58

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Panen siis lõpuks ka ühe käe üles :) Laud foldib buttoni. Button betib ja BB Paavo callib.
    Flop: ärtu 5, ruutu 4 ja poti kuningas.
    potis umbes 20k
    Paavo check. Btn betib 16k, Paavo paavo reraiseb kuskil 35k ja vastane ägiseb ja foldib

  19. #59

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    jeee!
    Coca 160k peal!
    esimene käsi: Cocal QQ, vastasel AQ.
    Teine cocal AT, vastasel KT. Tõenäoliselt käis ta mõlemal korral all innis. Avarage on 190k, alles 66/250.
    PS: Ärge unustage siis TV3 uudised vaadata! Kuna ma kaugel, siis ega täpselt ei tea, kas lugu just täna sisse pannakse. Kui pandi, siis andke märku!!!
    Viimati muudetud MichelsonT poolt : 25.06.11 at 17:56

  20. #60

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Sain duubli ja yhe riismed. Duubel oli qq vs aq. Laua tase on tugev. Enamus vaalu on ammu bustoris. Mul mõlemal käel 2 psyhhi. Mul nyyd 179k. Paavol 185k ja Priidul 205k.

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES